Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

vallamı ben içyordum içmiyimmi:uhm:

sakın içme hayatım, bana doktorum ilk kontrole gidip keseyi gördüğünde kesinlikle, kahve, sigara, saç boyama yasak, alkolü söylemiyorum bile biliyorsunuz demişti, kesin ve kesin yasak canım, düşüğe sebep oluyor kafein, çay da içmeyeceksin, günde belki bir bardak o da açık!!!

sakın içme hayatım, bana doktorum ilk kontrole gidip keseyi gördüğünde kesinlikle, kahve, sigara, saç boyama yasak, alkolü söylemiyorum bile biliyorsunuz demişti, kesin ve kesin yasak canım, düşüğe sebep oluyor kafein, çay da içmeyeceksin, günde belki bir bardak o da açık!!!

ayyy sagolun valla iyi oldu
saç boyama alkol sigara onaları biliyordum ama kaveyi
bilmiyordum birde ben çok çay içerim onuda azaltayımmma.s

Valla benim bu akşamda uykum yok istediğiniz kadar burdayımmmkaydirigubbakcemile5
hehehe... hadi bakalım ama benim kahvem kafeinsiz, uykumu kaçırmaz yani...kaydirigubbakcemile3
bu defa şaka yapmıyorum bilmiyordum :1shok:
ozaman süte devammmm:içelim:
nur ozaman sanada yokkk:eek:klava:

evet süte devam canım, mecburen iradenizi kullanacaksınız ve kahve içmeyeceksiniz arkadaşlar :)

Kesinlikle katılıyorum.Tavrını belli etmezsen daha çok tepene binerler.Bebebeğin yüzünü göstermiycem falan de korkut onlarıı:teselli:

canım bebeğimi görmek falan umurlarında değil zaten annemde diyor seni orda hamile halinde aramıyorlar bende yazın seni yollamayacam kesinlikle diyor ben çok sinirleniyorum annem her seferinde aman kızım eşin var arada diye sakinleştirir aslında beni ama kadın bi anda doldu benimde bu kadar tahammül ettiğime herkes şaşırıyor benünkü kızdım mı bağırır çağırırım ablam falan çok şaşırıyor nasıl sessiz kaldım diye

Düşünsene bebiş sarhoş doğuyormuş ağlamak yerine hıçkırıyormuş:roflol::roflol:

canım bebeğimi görmek falan umurlarında değil zaten annemde diyor seni orda hamile halinde aramıyorlar bende yazın seni yollamayacam kesinlikle diyor ben çok sinirleniyorum annem her seferinde aman kızım eşin var arada diye sakinleştirir aslında beni ama kadın bi anda doldu benimde bu kadar tahammül ettiğime herkes şaşırıyor benünkü kızdım mı bağırır çağırırım ablam falan çok şaşırıyor nasıl sessiz kaldım diye

Evet canım bende şaşırdım sabrına cidden.Sen yaprak dökümündeki fikret gibisin:roflol::roflol: bir onu taktir ediyorum birde şimdi seni

yaaa di mi nasıl yönetiyor şimdiden :nazar:

delikafadulden olurdum ben... :roflol:

hemde nasıl ablacım ben sigaradan ve çaydan kesinlikle vazgeçemiyordum sigara içmediğim zaman çıldırıyordum bırakamadım uzunca bir zaman ama testte çift çizgiyi görünce direk kaldırıp attım

hemde nasıl ablacım ben sigaradan ve çaydan kesinlikle vazgeçemiyordum sigara içmediğim zaman çıldırıyordum bırakamadım uzunca bir zaman ama testte çift çizgiyi görünce direk kaldırıp attım

annelik bu işte güzelim :1hug: darısı başımıza inşallah :1hug:

X