Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyiyim canım işte hala sinirliyim ama bizde istanbul trafiğini konuşuyorduk sen geldin

Yaaa kalp kalbe karşıymış:eek: Canım ya çok üzüyorlar seni bu ne bu kadar yazık sana ama nasıl insanlara katlanmak zorunda kalıyorsun kıyamam sana alıcam elime :eek:klava: valla Filize katılıyorum bende elime bir geçirsem bir kaşık suda boğucam onları.Sen şimdi sevdiğin birilerinin yanında mı kalıyorsun.Ben çok okuyamadım sayfaları uykum geldi kaçırdıysam kusuruma bakma :uhm:

Yaaa kalp kalbe karşıymış:eek: Canım ya çok üzüyorlar seni bu ne bu kadar yazık sana ama nasıl insanlara katlanmak zorunda kalıyorsun kıyamam sana alıcam elime :eek:klava: valla Filize katılıyorum bende elime bir geçirsem bir kaşık suda boğucam onları.Sen şimdi sevdiğin birilerinin yanında mı kalıyorsun.Ben çok okuyamadım sayfaları uykum geldi kaçırdıysam kusuruma bakma :uhm:

canım arkadaşımda kalıyorum ama evime gitmek istiyorum yarın gidecem allaha şükür

canım arkadaşımda kalıyorum ama evime gitmek istiyorum yarın gidecem allaha şükür

Arkadaşınsa yine iyi gülüm bende o insanlarlasın diye korktum bir an:çok üzgünüm:

Evinde olman daha iyi canım bencede en azından rahat rahat dinlenirsin.Ama ben çok üzülyorum bu duruma yok mu canım hiç yolu:uhm: kocişin yanında mı senin bu konuda:uhm: yanındaysa eğer gelince oturup konuşsanız bir yol arasaınız :uhm:
Minik bebişine yazık nasıl bir çekememezliktir bu ya:eek:klava:

Arkadaşınsa yine iyi gülüm bende o insanlarlasın diye korktum bir an:çok üzgünüm:

Evinde olman daha iyi canım bencede en azından rahat rahat dinlenirsin.Ama ben çok üzülyorum bu duruma yok mu canım hiç yolu:uhm: kocişin yanında mı senin bu konuda:uhm: yanındaysa eğer gelince oturup konuşsanız bir yol arasaınız :uhm:
Minik bebişine yazık nasıl bir çekememezliktir bu ya:eek:klava:

yalnız kalmama mı görümcemlere mi canım

Birkaç Fransız kantinde gevezelik ederken içlerinden biri sorar:
- Gütenberg kim, biliyormusunuz?
- Hayır, der ötekiler.
- Güzel, sizde benim gibi gece kurslarına gitseydiniz, Gütenberg`in basım makinasını
bulan kişi olduğunu bilecektiniz. Ya Panmentier`i?
- Hayır, der ötekiler.
- Güzel, sizde benim gibi gece kurslarına gitseydiniz, Panmentier`in patatesi bulan kişi
olduğunu bilecektiniz. Eğer gece kurslarına gitmezseniz, yaşam boyuncai işte böyle
herşeye bilmiyorum demekle yetinirsiniz...
Adamın sözleri üzerine gruptan bir tanesi sinirlenir ve:
- Oldu, anlaştık! Gütenberg`i, Panmentier i bilmiyoruz. Sen Totoche kim biliyormusun?
- Hayır!
-Peki öyle ise öğren! Totoche, sen gece kurslarına giderken karınla yatan adam!..

hadi birazda gülelim:teytey:

Görümcelerine gülüm.:eek:klava: Belki kocan konuşsa kardeşleriyle.Hamile karımı niye üzüyorsunuz benim yokluğumda falan dese işe yaramaz mı?:uhm:

canım bana hak verdiğini söylüyor bende tepkini göster dediğimde sana karşı iyice tepki alırlarsa diye başlıyor yani onlarada karşı koyamıyor ona karşı çok iyiler canım onun yanında banada çok iyi davranıyorlar kıyamıyormuş gibi yapıyorlar

TEMEL İŞ GÖRÜŞMESİNDE

Temel iş görüşmesine gitmiş, patron ve müdürlerden oluşan bir heyetin önüne çıkarmışlar:

Patron bakmış ki karşısındaki lazdır başlamış kafa bulmaya 'bak seni sevdim çok kolay soracağım, söyle bakalım:'

- Kara yolunda gider, yolcu taşır, şoför kullanır, bu nedir?
Temel hemen atılmış:
- Otobüs!
Patron:
- Olmadı; bunun Mersedesi var, Fordu var, bilemedin...

İkinci soruyu soracağım söyle bakalım:
Havada uçar, pilot kullanır, bu nedir?
Temel yine atlar:
- Uçak!
Patron:
- Ama yine olmadı, yolcu uçağı var, savaş uçagı var, kaybettin.

Temel üzgün üzgün çıkarken patrona dönüp:
- Bir soru da ben sorabilir miyim?
Patron:
- Tabii hakkın, sor bakalım, der.
Temel:
- Kadınların iki bacagı arasında bulunur, üremeye yarar, bu nedir?
Patron hemen o malum cevabı verir.
Temel:
- Ama olmadı, ananınki var, ebeninki var. . . .

:roflol::roflol:

- Hayır, der ötekiler.
- Güzel, sizde benim gibi gece kurslarına gitseydiniz, Gütenberg`in basım makinasını
- Hayır, der ötekiler.
- Güzel, sizde benim gibi gece kurslarına gitseydiniz, Panmentier`in patatesi bulan kişi
olduğunu bilecektiniz. Eğer gece kurslarına gitmezseniz, yaşam boyuncai işte böyle
- Oldu, anlaştık! Gütenberg`i, Panmentier i bilmiyoruz. Sen Totoche kim biliyormusun?
- Hayır!
-Peki öyle ise öğren! Totoche, sen gece kurslarına giderken karınla yatan adam!..

sagol canım akşam akşam iyi geldii:roflol:

canım bana hak verdiğini söylüyor bende tepkini göster dediğimde sana karşı iyice tepki alırlarsa diye başlıyor yani onlarada karşı koyamıyor ona karşı çok iyiler canım onun yanında banada çok iyi davranıyorlar kıyamıyormuş gibi yapıyorlar

Ama artık hamilesin ve seni bu kadar üzmeleri insanlık dışı onlar kötükedihüso bence ikiyüzlüler.Zaten kocan şuan çalışıyor olaylardan uzak ama bence tüm açıklığı ile anlatmalısın kardeşlerinin eşine nasıl zarar verdiğini görmesi lazım ki biişeyler yapsın.
Çünkü hamile olduğun için artı olarak onların seni üzmesine karşı koyacaktır bence.

Eğer söylemezsen içine atarsan ki atamazsın orta kat kirada dolu:roflol: bence sonuçta sana kızar neden bu derece olduğunu bana anlatmadın derse haklıyken haksız duruma düşersin:çok üzgünüm: belki ilk başta kıyamet kopar ama sular durulunca sende rahat edersin gülüm

Kızlarrr ben geldimkaydirigubbakcemile2

Toplam 6 saatim yollarda geçti -tatlicadiarzu- 3 gidiş 3 dönüş kabus gibi -tatlicadiarzu-istanbulda yaşamak gün geçtikçe zorlaşıyor anacım bir köprü trafiği var aman Allahım.

İyi geçti günüm yelkenler biraz indi bende 1 saati geçtim 3 saatçik oturdum arkadaşımla özrünü diledi yine-tatlicadiarzu- ama ordan çıktığımda baş ağrısı esir aldı beni.Sonrada mide bulantısı benim hep mideme vuruyor o illet ağrı ayıptır söylemesi çıkarınca rahatladım uyudum 2 saat şimdi gözüm açıldı.hihoyyyt Gecede uyuyamadım kabus gördüm kocişimide korkuttumsenağlama uykusuzluktanda olabilir ağrım bilmiyorum:uhm:

Siz neler yapıyorsunuz bakim:1hug: dün gece 01:00 e kadar konuştuk ama maşallah yine sayfalar almış başını gitmiş:nazar:

Cerencim çok sevindim canım sonuçlarının iyi çıkmasına hihoyyyt darısı tüm hamişlere:teytey:

Nurcum sakinleştin mi biraz?

Filizcim naber?Nasılsın akşamdan berikaydirigubbakcemile2
hoşgeldin canımcım, iyiyim, sen de bayağı bir işkence çekmişsin ya, neyse artık evindesin :)
Filzcimmmmmmmmmm nerdesin??? sesin çıkmıyor hiç amasenağlama
canım skype'tan kardeşimle konuşuyorduk, Amerika'da kendisi, haftada 1-2 görüşüyoruz işte :)
- Hayır, der ötekiler.
- Hayır, der ötekiler.
- Hayır!

süpeeeeer :roflol::roflol::roflol:

hoşgeldin canımcım, iyiyim, sen de bayağı bir işkence çekmişsin ya, neyse artık evindesin :)

canım skype'tan kardeşimle konuşuyorduk, Amerika'da kendisi, haftada 1-2 görüşüyoruz işte :)

süpeeeeer :roflol::roflol::roflol:

Evet canım ya sorma ama artık bitti çok şükür takii bana gelene kadar yaza doğruda tüm dept bana gelecekler toplam 19 kişikafamçokkarıştı Ama daha çok var düşünmüyorum şimdi onu.Birde sevsem hepsini içim gam yemeyecek ama neyseeee.

Valla bende boşladım evi sendenim yanikaydirigubbakcemile5

Evet canım ya sorma ama artık bitti çok şükür takii bana gelene kadar yaza doğruda tüm dept bana gelecekler toplam 19 kişikafamçokkarıştı Ama daha çok var düşünmüyorum şimdi onu.Birde sevsem hepsini içim gam yemeyecek ama neyseeee.

Valla bende boşladım evi sendenim yanikaydirigubbakcemile5

hehehe boşveeer olur ev işi olur, yapılır bir gün... ayyy ççok tembel oldum ben çok... annem hayatta olsa çok kzardı bana ben seni böyle pasaklı mı yetiştirdim diye... :mymeka:

Ama artık hamilesin ve seni bu kadar üzmeleri insanlık dışı onlar kötükedihüso bence ikiyüzlüler.Zaten kocan şuan çalışıyor olaylardan uzak ama bence tüm açıklığı ile anlatmalısın kardeşlerinin eşine nasıl zarar verdiğini görmesi lazım ki biişeyler yapsın.
Çünkü hamile olduğun için artı olarak onların seni üzmesine karşı koyacaktır bence.

Eğer söylemezsen içine atarsan ki atamazsın orta kat kirada dolu:roflol: bence sonuçta sana kızar neden bu derece olduğunu bana anlatmadın derse haklıyken haksız duruma düşersin:çok üzgünüm: belki ilk başta kıyamet kopar ama sular durulunca sende rahat edersin gülüm

sağol canım erkekler nedense ailelerine karşı biraz hassaslar ben ilk günden bri mutlaka dile getirdim zaten en ufak bişeyden patlarsam küçücük bişey için yaptığına bak demesin diye beni haklı bulduğunu söylüyor ben konuşuyorum konuşuyorum oda susuyor ben iyice sinirleniyorum tabiki ama görüşmeyeceğim canım eşimede söyledim beni mutsuz ediyorlar bu yüzden görüşmek istemiyorum fakat sana engel olmam dedim şimdi pazartesi mecbur gidecem teyzeoğlunun hatırına

hehehe boşveeer olur ev işi olur, yapılır bir gün... ayyy ççok tembel oldum ben çok... annem hayatta olsa çok kzardı bana ben seni böyle pasaklı mı yetiştirdim diye... :mymeka:

Nankör ev işi değil mi zaten amannn boşverr yap yap aynı:dilcikar: bu hafta evdeyim o yüzden yazdıklarınıza hemencecik yetişeceğimkaydirigubbakcemile2 bir yandan da evimi temizlerimsositososito Ceren demiş ya cundada kahve içeceğine alışverişini yap diye ayy koptum :roflol::roflol: bu kız bizi öldürecek gülmekten ya ne laflar var kaydirigubbakcemile3

Bence çok güldüm kız valla paylaşmak istedim siiznle ama 2.gönderdiğim daha bomba onda koptum ben:roflol::roflol: bayan merakçım sende avatardaki resmini değiştirip resmini koysana görelim senidekaydirigubbakcemile5

ahh çok isterdim canım ama benim kociş izin vermiyor
resim işlerine

X