Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok canım bi değişiklik yok yarın evime gidecem bende eşimin teyzesinin oğlu memleketten gelecek

olsun canım selamet gelsinde eşin
sen kendini ve bebişi üzme lütfen
bak yarın evinede gidiyomuşsun dahada iyi olursun inşallah
sizdemi kalacak canım gelecek misafirrr

olsun canım selamet gelsinde eşin
sen kendini ve bebişi üzme lütfen
bak yarın evinede gidiyomuşsun dahada iyi olursun inşallah
sizdemi kalacak canım gelecek misafirrr

canım doktora geliyor bizde kalacak pazartesi günü beraber gidecez bende kara kara onu düşünüyorum istanbuldasın bilirsin yol sorununu halkalıdan kartala gidecez otobüsle

canım doktora geliyor bizde kalacak pazartesi günü beraber gidecez bende kara kara onu düşünüyorum istanbuldasın bilirsin yol sorununu halkalıdan kartala gidecez otobüsle

Allah kolaylık versin
nefret ediyorum istanbul trafigindennn
senimi götürecek doktora canım anlamdım orasını

Allah kolaylık versin
nefret ediyorum istanbul trafigindennn
senimi götürecek doktora canım anlamdım orasını

canım eşim gelseydi arabayla o götürecekti ama gelmediği için ben götürecem çünkü istanbula hiç gelmediği için bilmiyor sen neresindesin istanbulun

selam kızlaaaaaaaaaar, biraz geç kaldım ama misafirim vardı, gittiler ben de buraya damladım...hihoyyythihoyyythihoyyyt

var ya senin şu görümceni bir elime geçirsem bir kaşık suda boğacağım... kendi akrabası değil mi yaw?

var ya senin şu görümceni bir elime geçirsem bir kaşık suda boğacağım... kendi akrabası değil mi yaw?

teyzesinin oğlu ablam bugün aradım biz karşılayamayız kendi gelmesi lazım dedi çocukta istanbula ilk defa geliyor bilemez bende buraya gel bi şekilde götürürüm seni dedim kıyamadım

teyzesinin oğlu ablam bugün aradım biz karşılayamayız kendi gelmesi lazım dedi çocukta istanbula ilk defa geliyor bilemez bende buraya gel bi şekilde götürürüm seni dedim kıyamadım

eee vicdanlı olmak başka bir şey tabii, ne iyi kızsın sen be :)

Kızlarrr ben geldimkaydirigubbakcemile2

Toplam 6 saatim yollarda geçti -tatlicadiarzu- 3 gidiş 3 dönüş kabus gibi -tatlicadiarzu-istanbulda yaşamak gün geçtikçe zorlaşıyor anacım bir köprü trafiği var aman Allahım.

İyi geçti günüm yelkenler biraz indi bende 1 saati geçtim 3 saatçik oturdum arkadaşımla özrünü diledi yine-tatlicadiarzu- ama ordan çıktığımda baş ağrısı esir aldı beni.Sonrada mide bulantısı benim hep mideme vuruyor o illet ağrı ayıptır söylemesi çıkarınca rahatladım uyudum 2 saat şimdi gözüm açıldı.hihoyyyt Gecede uyuyamadım kabus gördüm kocişimide korkuttumsenağlama uykusuzluktanda olabilir ağrım bilmiyorum:uhm:

Siz neler yapıyorsunuz bakim:1hug: dün gece 01:00 e kadar konuştuk ama maşallah yine sayfalar almış başını gitmiş

Cerencim çok sevindim canım sonuçlarının iyi çıkmasına hihoyyyt darısı tüm hamişlere:teytey:

Nurcum sakinleştin mi biraz?

Filizcim naber?Nasılsın akşamdan berikaydirigubbakcemile2

iyiyim canım işte hala sinirliyim ama bizde istanbul trafiğini konuşuyorduk sen geldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…