Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nurrrrrrrrrrrrr nerdesin kıııııııı bir ses ver
bak ilk ben gidiyorum dedim ama sona kaldım
irem uçtu filiz kapıda el sallıyor benimde çıkmam gerek hava karardı sen daha buralardamısın bacımmmm

neyse kızlar ben bu kez gerçekten gidiyorum olağan dışı bir durum olursa bana cepten ulaşırsınız arka cep veya bozuk para cebii eee ehe ehe :sm_cool:

manyaklaştım iyice hadi ben kaçtım anacım bayyyy
yarın güzel haberle gelirim inşallah beni özleyin anacımm mucx mucx

nurcum ben de yatıyorum hayatım, sana iyi geceler diliyorum birtanem, benim için de sarıl bebişine tamam mı? renkli rüyalar canımcım :)

tamam ablacım senin yerinede sarılıyorum hatta bebişime söyledim seninkine sinyal gönderdi gelip annesine sıkıca sarılsın diye

tamam ablacım senin yerinede sarılıyorum hatta bebişime söyledim seninkine sinyal gönderdi gelip annesine sıkıca sarılsın diye

canııııııııııım, çok tatlısın sen :) Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah :) iyi gecelr tatlım, sen de yat uykusuz bırakma kendini, kafana da hiçbir şeyi takma, seni kimsenin üzmesine izin verme, çok öpüyorum seni canım, yarın görüşürüz canım :)

tamam ablacım iyi geceler tatlı rüyalar

tekrar yazma niyetinde degildim ama birşeyler yazmalıyım kendimi açıklamalıyım diye düşündüm gerçekten gereklimiydi bilmiyorum?
öncelikle nasıl bir uslupla yazdım anlayamadım ,gayet açıklayıcı bir şekilde yazmak istemiştim nitekimde yazdım.bu sana kasıtlı birşey degildi.geçmiş sayfalarda bu durumla sık karşılaştıgımızdan(daha önceden bahsetmiştim) el atmak istedim olaya o an online olan arkadaşlarada danışarak listeyi düzenlemeye başladım..iyi de olmuştu daha düzenliydi neyse bu degl sorun..
sizin iyi niyetinizi kötü algılamadım ve bende kötü niyetle cvp vermemiştimki siz olayı sanki size çıkışmışım gibi tavırla konuşarak asıl siz bana çıkıştınız..kusura bakmayın ama sizinde o şekildeki uslubunuz hiç hoş degildi..madem bu kadar açıldı bende düşüncelerimi yazayım tekrar dedim..bu konuda hatalı oldugunu hiç zannetmiyorum..olay beni tamamen yanlış anlamanızdan kaynaklanıyor...ama ben dogru anladım diyorsanızda o sizin bileceginiz bir iş..listede isim silme konusunada deginmek istiyorum ben ismimi silerimden kastım eger herkes kendi kafasından sürekli degiştirmeler yaparsa silerim demiştim ama siz hemen bir çırpıda diger arkadaşlardan özür dileyerek sildiniz buda hoş degildi dahasınıda yazmak istemiyorum..ve başka öneride bulundum başka arkadaş düzenleyebilir yada herhafta farklı kişiler düzenleyebilir..neden bunu abarttınız anlamadım..ben sizi yanlış anlamazken yaptıgım açıklamadan nem kapıp burada daha sert uslupla konuşan sizdiniz lütfen kabul edin..ben hiç bir zaman buradaki arkadaşlardan sizi farklı görmedim ve her seferinde aklımın köşesindeydiniz ama karşılıgında bu lafları sizden özellikle duymak beni sarstı inanın yeni tanıdıgım bir kişi söylese kesinlikle takmazdım..ama hayatta bazı hayal kırıklıkları var ve bizde çocuk degiliz bunuda biliyoruz..olayın haklı haksız tartışmasınıda yapmıyorum yaş olarak belki büyük olabilirsiniz ama bizde bunları bilemeyecek kadarda küçük degiliz..ve tekrar daha açık net bir şekilde yazmak istiyorum sonra yanlış anlaşılmalar olup uzuyor olay..ben kesinlikle kötü niyetle yamamıştım sürekli girmediginizden sizede bir açıklama yapma durumunda hissetmiştim daha önce sıkıntılar oluyor diye ama bunun çok ama çok farklı bir niyetle algılanması gerçekten hak etmedigim ve beklemedigim bir durumdu..
eger yazılarımda anlaşılmayan bir durum varsa hoş görün yanlış devrik cümleler kurabilirim...
sevgiler....

Son düzenleme:
ierrorcum cnm benim yazılarımı dogru anlamışsın keşke diger arkadaşımızda bu şekilde algılasaydı..neyse ben senin yazını görmedim dün benim için işyerinde yogun sıkıntılı ve moral bozucuydu burada başka sıkıntılarımda oldu..sanki herşey inat edercesine üstüne geliyordu..evet bu aralar gerçekten moralimi yüksek tutumalıyım ama maalesef gördügün gibi olmuyor..hayatta herşeye hazırlıklı olmak gerekiyor iyisiyle kötüsüyle..kafamı dagıtmaya çalışıyorum ve buna gerçekten ihtiyacım var özellikle bu zamanlarda..ve ne olacagını hiç bilmiyorum...sanada cvp vermeden daha dogrusu yazı görmeden kapattıgım için yanlış anlama beni..tama çıkar ayak neredeyse herkes masamın etrafındaydı yazman olanaksızdı bakmadım bile ben yazdıktan sonra kim ne yazmış diye..
cerencim bugün doktordan sonra gelince yaz emi belki ben çıkmadan gelirsin..malum burada olamayacam..filizcim hadi uyan artık hani yanlız bırakmayacaktın beni bugün..iremcim seninlede nasip olmadı karşılaşıp konuşmak..diger arkadaşlarada sevgilerimi iletiyorum..

geldim fıstığım, kusura bakma uyuyakalmışım ya... nasılsın?:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…