Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok filiz ablacım buradayım ama diger topiklerede gidip geliyordum burada kimse olmayınca bayan merakla entelliye yazmayınca geçmişi okuyorlar diye seslenmedim..

canlarım günaydın yaa yetiştiremiyorum bi kaç gündür doğru dürüst girmeyince böle olu yığılmış sayfalar oku oku imkansız bitmez vallahi ama merak ettim mavicim neye alınmış böle bulmaya çalıştım tartışma ile ilgili sayfayı onu böle üzen konu ne kiminle yanlış anlama olmuş aralarında anlayamadım sayfayı bilen varsa sölesinde bakayım :))) ben burda kötü niyetli birinin olmadığını çok iyi biliyorum kızlar bazılarımız hamilelik nedeniyle bazılarımız bebişe ulaşma yolubda sıkıntılarımız oluo birbirimize karşı daha hoşgörülü olalım yanlış anlamayın birbiriinizi lütfeeen ne olduğunu hala anlayabilmiş değilim ama genel olarak fikirlerim bunlar mavicim filizcim bayan merak hepinize günaydın bu arada çok mu uzattım yaa
filizcim sen burdasıngaliba konu ne kısaca banada anlatın fransız kaldım bu arada öldüm onlar neydi öle öldürdün beni gülnekten sabah sabah sen çok yaşa

sabah sabah keyiflendiysen ne mutlu bana, güne nasıl başlarsan öyle gidermiş :) evet canım dün biraz üzüldük, dün akşam üstü sayfalarına bakarsan bulursun canım, bir yanlış anlama oldu ve benssenb ile mavi deniz'in arası gerildi, incir çekirdeğini doldurmayacak bir şey, ama düzelir çünkü hepimiz bu bebek konusunda gerginiz, ayrıca gün içerisinde iş ya da ev hayatında olumsuzlıklar da etkiliyor moralimizi... düzeleceğine eminim ben :)

bayan meraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak amma okudun be arkadaşım, gel şuraya, nasıl oldun sen? dün akşam üstü sancın vardı, iyi misin?

anladım canım tahmin etttim zaten önemli bi şey olmadığını ama işte hepimiz hassasız biraz bu aralar neyse eminim düzelteceklerdir

bayan meraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak amma okudun be arkadaşım, gel şuraya, nasıl oldun sen? dün akşam üstü sancın vardı, iyi misin?

kızlar hepinize günaydınnnnnnnn hihoyyyt
yaaa okudum okudum ama niye diye bir sorrr:jeyyar:
amma yazmışsınız resmen gece kuşu olmuşsunuz bende kaçırmayım kaynattıklarınızı dedim ve okudummm

sagol filiz ablacıgım sancılarım daha iyi Allaha şükür :Saruboceq:ama resmen depresyondayımmmmsenağlama
kendimi çok kötü hissediyorumsenağlama
güne ne güzel mesajla başladım neyse boşverin
sen ne yaptın bakiyim
bizi davet etmiyomusun şekerim dün gece ne o gelin çaylar felan diye konuşulmuşşş:içelim:

valla herkes gelsin, başımın üstünde yeriniz var kaydirigubbakcemile5 valla dün akşam iyi kaynattık galiba, bayağı keyifli geçti, zar zor yattık ya... sen niye depresyondasın bakiim? hayrola, dünkü sancından dolayı mı yoksa başka bir şey mi oldu?

filizcim okudum mailini sagol tatlım düşüncelerin için ..cerencim sagol tatlım bak senin için degil minik cerenin hatrına buraya geldim gelince göresin diye..şaka şaka..

bayan merak hayırdır..sancın ne alemde umarım kötü bir şey yoktur..ee bu kızlar gece gezmelerine gidip duruyorlar bizi uyutuktan sonra aşkolsun beni niye çagırmadınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…