Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

o zaman hazır olll bütün kk bu yaz ordayızzz
hemde bayagı zor yatmışsınız sadece üç dört
sayfa iyi akaşamlar ben yatıyorum
sonrada dayanamadım meraklandım anlat bakayım diye geçmiş
ama sonunda başarmışsınız yatmayııı
iyi yapmışsınız

valla benim ki ne anlamadımkiyok sancım oldugu diye degill
başka bişiyde yok Allaha şükür
sadece sanırım ben pek evde duran birisi degilim evde fazla kalınca kendimi biraz kötü hissettim diye düşünüyorum yani sorun evde oturmak degil
insasn sıkıldıgı vakit kafam dagılsın diye biryerlere yada arkadaşalarına gider ama ben bu süreyi evde kendi kafamaın içinde muhasebe edinyorum
bu neden böyle şöylemi felan diye
analayacagın paylaşacagım şeyleri kendim halletmeye çalışıyorum
bundan olsa gerek
Allahtan sizler varsınızda daha iyiyim ilgin için teşekkürlerrrr

bayan merak hayırdır..sancın ne alemde umarım kötü bir şey yoktur..ee bu kızlar gece gezmelerine gidip duruyorlar bizi uyutuktan sonra aşkolsun beni niye çagırmadınız..

canım sagol sancım Allaha şükür daha iyi geçti sadece ara ara yokluyor okadar
oda normakl herhalde
ama senin yazdıgın bazen bazı şeyler üst üstte gelebiiliyor buda normal olarak insanın canını sıkabiliyorrrr

yaa bunlar şincik böyle yapmaya başaladılar bizi uyutup uyutp kaynatıyorlar
olsun biz kendimizi davet ettiririz sen bana takıl ben bu yaz giderken senide alırım beraber gideriz
ama ehliyetim çok yeni yani acamiyim kormazsan bin arabama

kıyamam :1hug: bugünler geçici hayatım, sakın kendi kendinle konuşma, bu kendine yapacağın en büyük kötülük olur... ben kendimden biliyorum, kendimle bir konuşmaya başlıyorum tamam bütün moralim alt üst oluyor, insan kendine karşı daha acımasız oluyor doğal olarak, kendi kendine küsecek halin yok, her neyse çok uzatmayayım... canım kafan bozuldukça gel buraya biz seni açalım kaydirigubbakcemile3 haaaa bu arada tadını çıkar kız hamileliğinin, senin yerinde olmak isteyen kaç kişi var burda biliyorsun klava: gerekirse 9 ay yatacaksın ama o güzelim bebişi alacaksın kucağına sağlıkla inşallah :dance::dance::dance:

olsun kız bayan merak bende öyle sayılırım yazın aldım ehliyetimi ama ara ara bindim kullandım çok iyi degilim malum kış gelince kar falan pek binmek istemedim arabaya..

htc'cim geçmişi oku oku bitmez, boşver sonra okursun, gel bacım sen buraya, katıl sohbete, okurken buradaki muhabbeti kaçırıyorsun kaydirigubbakcemile3

sagol ablacım dogru bu günler geçici
hemde dedigin gibi çok tatlı
ama işte insanoglu bazen gelip gidiyor işte şimdi daha iyyim Allaha şükür
inşallah yerimde olmak isteyenler daha güzel yerlere kavuşsunlar
burdakiler daha güzellerini hak ediyorlarrrrr
çok güzel açıldım
tam gaz hazırımmmm

evde uzun süre oturunca evet insan sıkılıyor bunalıyor..ama ne yapacaksın bebişin için katlanmak zorundasın..peki güzelim kaç haftalıksın doktor ne zamana kadar yatman gerektigini söyledi..

valla bence artık gelmesi gerekiyor sanırım çglen oldu o savah gidecekti..kız şunun nosunu alsaydık keşke...ben çıkmadan gelseydi bari..

hadi bakalım, açın yolu kızlar bayan merak geliyor hihoyyythihoyyythihoyyyt

olsun kız bayan merak bende öyle sayılırım yazın aldım ehliyetimi ama ara ara bindim kullandım çok iyi degilim malum kış gelince kar falan pek binmek istemedim arabaya..

iyi hadi sende benden mişsin
iki çıplak bi hamama derlerdelikafadulden
umarım sagsaglim varacagımız yere kavuşuruzzzz:roflol::roflol:

iyi hadi sende benden mişsin
iki çıplak bi hamama derlerdelikafadulden
umarım sagsaglim varacagımız yere kavuşuruzzzz:roflol::roflol:

havalar bir düzelsin ben size bir gaz vereceğim ki tam gaz olacak, hepiniz de gayet güzel araba kullanacaksınız, erkekler de halt edecekler :lepi:

evde uzun süre oturunca evet insan sıkılıyor bunalıyor..ama ne yapacaksın bebişin için katlanmak zorundasın..peki güzelim kaç haftalıksın doktor ne zamana kadar yatman gerektigini söyledi..

canım 16 haftamız biteli iki gün oldu
doktorda bize 3-4ay gibi dedi
ama ara sıra sancılarım olunca çok fazla kalkma diyor
yani bakalım durumuma göre
şimdilerde yavaş yavaş kalkmaya başaladım ama ev içinde
öyle herşey saglk için bebeiş için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…