Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrrrrrrrrrr
üzülerek söylüyorumki yavaş yavaş tüymeliyim ben anacım kocacığımın mesaisi bitmek üzere çünkü ee malum yarında doktora gidicez doktor sonrası iş yatamıcam yani erken kalkıcam yine
malesef bu gecelik sizden ayrılmak zorundayım arkadaşlarrrrr :a015: :a015:

hadi bakiim sizde yataa kocalarınızın yanına arkamdan fazla kaynatmayın yakalarsam varyaa a.s. a.s.

nurcuğum sende sarıl bebişine şekerim güzel güzel uykulara dal onunla ami balım

bu duyguları sizlere yaşatabiliyorsam ne mutlu bana hihoyyyt hihoyyyt

olduuu canım bebişlride beşik kertmesi yapalım istersen :roflol: :roflol:

biz bir araya geldikte kocaların gelip arkadaş olması kusur kaldııı kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:Bir dur yaaaaa ne güzel hayal kuruyordum neden engelliyorsun hayal gücümü yaaa:dilcikar:şimdi onlar bilardoya gitti bizde cundada kahve içiyoruz.Siz hamişsiniz tamam siz sıcak çikolata için:kahve:

bir kere 2010'da Cerencim sen ve kocişin bebişle beraber geliyorsunuz Cunda'ya, irem sen de gelirsin canımcım, belki hem senin de bebişin olur o zamana kadar bakarsın, ooohhhh keyif yaparız hep beraber :) nuuuuuuuur sen de sen de

ayyy canım ya keşke inan çok isterdim böyle bir şeyin olmasını
ben ne kadar içten girişken samimi isem benim kocacığım bir o kadar soğuk içe dönük durgun bir insan o yüzden malesef olur diyemiyorum nasip diyebiliyorum sadece...
bellimi olur bu işler bakmışın 2010 yaz tatili sizdeyiz :sm_cool: :sm_cool:

bir kere 2010'da Cerencim sen ve kocişin bebişle beraber geliyorsunuz Cunda'ya, irem sen de gelirsin canımcım, belki hem senin de bebişin olur o zamana kadar bakarsın, ooohhhh keyif yaparız hep beraber :) nuuuuuuuur sen de sen de

bende beni davet etmeyeceksin sanmıştım:çok üzgünüm:

Tamam güzellikler bende yatıcam şimdi.Yarın ki program yoğun benimde.Ceren sakın haber vermeyi unutma gelince bak bekliyorz meraklandırma bizi yoksa görünmez adama-yada kadına veririm seni haaaadelikafadulden

ayyy canım ya keşke inan çok isterdim böyle bir şeyin olmasını
ben ne kadar içten girişken samimi isem benim kocacığım bir o kadar soğuk içe dönük durgun bir insan o yüzden malesef olur diyemiyorum nasip diyebiliyorum sadece...
bellimi olur bu işler bakmışın 2010 yaz tatili sizdeyiz :sm_cool: :sm_cool:
benimki de öööyle durgundur, iyi anlaşırlar, innnnşşşşaaaallllaaahhhhh diyorum canikom
bende beni davet etmeyeceksin sanmıştım:çok üzgünüm:
olur mu hiiiiiiiiiiiiiç, aşkolsun birtanem, tabii ki de seni de bekliyorum, hep beraber inşallah

byeeee cerenim :a015:

iyi geceler ablacım.Gerçi özendirdim seni kahvede içtin ama uykunda kaçmıştır senin daha çok kaçmadan koşşşşş yakalakaydirigubbakcemile

öpüyorum seni

nurcum ben de yatıyorum hayatım, sana iyi geceler diliyorum birtanem, benim için de sarıl bebişine tamam mı? renkli rüyalar canımcım :)

X