Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlaaaaaaaar, nasıl olduysa bu sabah erkenciyim... Eee, nasılsınız, ne var ne yok? dün benden sonra bayağı bir kaynatmışsınız helal size :) Nurcum, ablan da gelip gitmiş, ne güzel :)

ahhh canım benim izleme zaten bizim topiğin güzellerine yakışmaz öyle ev hanımı modukaydirigubbakcemile3 dimi ama yaa biz varken seda sayanda kim oluyormuş değilmi :dilcikar:
ceren hanım iyi teyzesi dün akşam sanırım ilk defa hissettim onu yani pek emin değilim ama göbeğim kaşınıyordu elim göbeğimde iken sanki bir hareket oldu elimin altında böyle balık gibi kımıl kımıl. çok merak ediyorum tekmeleri nasıl olucak diye :roflol: :roflol:

günaydın kızlaaaaaaaar, nasıl olduysa bu sabah erkenciyim... Eee, nasılsınız, ne var ne yok? dün benden sonra bayağı bir kaynatmışsınız helal size :) Nurcum, ablan da gelip gitmiş, ne güzel :)

kızz filizcik hoş geldin nassen gurbannn?
hayırdır bu sabah kahve gezmesi yok galiba erkenden buraya damladığına göre neyseee...
her gün her gün yapma zaten yoksa topikten ceza alırsın :roflol:

günaydın bayanalr haftanın son günü bütün günlerinizden güsel olsun işallahhhh cumanız mübarek olsun

gece vardiyası iyi çalımış akşam bende giremedim kitabımı bitirdim sonunda azimle

kız nur karamanlı ablan çıktı he bende diyorum sürekli okuyor bizi bu hatun kaydirigubbakcemile3

yasemincim sudemiz maşllah iyiymiş çok sevindim Allah hayırlı doğumlar versin hepinize hiç endişe etmeyin o günü şimdiden düşünmeyin

nevestabircan hoşgeldin aramıza

bütün bayanlar hepinizi iyisinizdir umarım ben iyyim bugun son gün ya hihoyyyt böyleyim resmen kaydirigubbakcemile3

Görmüş hatta ermiş bir dede ile konuşurken sordum ;
dede, ailenin başı kadın mıdır? erkek mi?
Erkek baştır...
Peki kadın nedir?
Kadın boyundur, başı nereye isterse oraya çevirir.....

Doğruya dopru dimi....

Not: Bu arada baş derken hangi baştan bahsaettiğimi anladınız sizzz ayy yine muzurluğum üstümde galiba :roflol: :roflol: :sm_cool:

kızz filizcik hoş geldin nassen gurbannn?
hayırdır bu sabah kahve gezmesi yok galiba erkenden buraya damladığına göre neyseee...
her gün her gün yapma zaten yoksa topikten ceza alırsın :roflol:

hehehe bu sabah yok çok şükür, nasıl olduysa da erken uyandım

:roflol: çok doğru vallaaa kaydirigubbakcemile3

Kız ceren anlamadım ben yaa bende bilmek istiyorum banane yaa..filizcimde gelmiş..iki dk kayboldum sayfa ilerlemiş bile hangi ara yazmış biizm hatunlar dedim yasemin sevindim sonucun iyi çıkmasına eşi konusundada fazla takma kafana, daha degişir o..burcu valla bugünün cuma olmasına bende çok seviniyorum gerçi yarında gelecem ama öglene kadar.ayyy sormadınız bana ben doktora gittim dün..

bende iyiyim çok şükür hep aynı canım hiç bi değişiklik yok ne güzel maşşallah allah nazarlardan saklasın

evet bugün tam formunda... hehehe :dance:

arife, bayan merak, htc, mavi deniz... hu huuuuuu.... kızlaaaar? geçmişe çok dalmayın gelin bakem buraya yerimseniben

kızlar hepinizin CUMUSI MÜBAREK OLSUN

canım sonucun iyi çıkmış sevindim
ama bişiye takıldım benimde bebişimin eşi aşşagıdaymış böyle olunca normal dogum olmıyormuymuş
ilk defa duydum canım kesin biryerdenmi duydun yani doktorun felanmı söyledi
bak şimdi kafam takıldııı

Herkese günaydın.

Arife, Filiz, Ceren, Mavi, Bayan Merak nasılsınız?

Ben çok iyiyim. Akşam yazılanları okudum ve size bir selam vereyim dedim.

Mavi akşam çıkmak zorunda kalmıştım kusura bakma canım.

Evet Nur hemşeriymişiz ne güzel. Ben de 78 kiloyla hamile kaldım. Ne yapcam bilmiyorum valla. Ekmek ve hamurişinden uzak durmaya çalışıyorum bende. Veririz de mi bu kiloları ya?

kızz mavi deniz sen neyi bilmiyon neyi anlamadın kıı? salaklığım üstümde benimde bende senin anlamadığın şeyi anlayamadım. umarım beni anlamışsındır....
anam ne biçim bir cümle oldu bu böyle yaww :uhm: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…