Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

mavi deniz halamı kötüsün dün bende berbattım ama akşam beşte bir yatmışım sekize kadar deliksiz uyudum uyandığımda kuş gibi hafiftim allahtan...
ilaçsız geçmesini beklesen yatıp dinlenerek daha kötü etki etmesin ilaçlar sana canım...

Kızlar günaydın hepinize.

Umarım hepiniz çooook iyisinizdir.

Mavi Deniz nasıl oldu başın?

Arife, lütfen kendini üzme olur mu? Ben bebişe çok kafayı taktığımda kk daki diğer elişi ve dekorasyon bölümlerini okuyordum. Bayanlar evlerini nasıl döşemişler ona bakıyordum. Kafa dağıtmak için iyi bir yol. sen de dene olur mu canım.

Cerot, entelliye online gözüküyorsunuz kızlar. Nasılsınız?

kızlar beni soran herkese tşk ediyorum..hala başım agıryor tabii dünkü kadar degil yinede var iyice geçmeden olmaz geri tepebilir valla.az önce bir tane daha almak zorunda kaldım..reglim dün geldi kızlar birazda sanırım onu agrısından kaynaklandı regl olacagım ve oldugum zamanlar baş agrılarım olur genelde o bu sefer çok arttıı..resmen simsiyah geliyordu kızlar dün akşama kadar akıntım hatta tırstım ne oluyor diye neyse geceden bu yana normale döndü..dün doktorumun sekreteriyle görüştüm randevu aldım perş günü reglin 3 günü gel demişti.ama igneyi o günmü vuracak sonra ki günmü bilmiyorum o yüzden tekrar bilgi almak için arayacam dün arayacaktım daha sonra unuttum sersemlikten..burcu sanırım sende aft çıkmış karbonatlı su ile gargara yaparsan iyi olur diş hekimi ilk onu önermişti bize aftlar için.dün akşam sogan suyuna başladım bir bardak içtim regl iken içmenin bir zararı yoktur sanırım..polen arı sütü bal karışımındanda yedim ..bugünde bal çörek otu tarçın hazırlayacam..kızaar banada hatırlatın lütfen ..hep unutuyorum yapmayı nasipse bu ay 10 falan dayanabildigim kadar sogan suyu yapacam ama bal karışımlarına kesinlikle devam ederim..

haiiiiinnnnnnnnnn...ben de yazın acısını çıkarmammıııııı...:):jeyyar:

arife canım çok sağol..dedim ya onlar çatlamazsa ben çatlayacam artık..:))
sevgiyle kal canım

mavidenizcim yeni gördüm yazdıklarını geçmişi okuyunca..çok geçmiş olsun canım yaa..biraz stres de yaptın sen tabi onun da etkisi var..fazla düşünme canım rahat ol biraz...eskiden de biliirm ben seniiiiii..takarsın herbişeyi kafana..
öpüyorum canımm

günaydın kızlar kaç gündür giremiyorum çünkü çok kötüüyüm eve gidince ölü gibi yatıorum vallahi bilgisayarın yüzünü görecek bile halim yok gün geçtikçe azalacağına artıyor sanki bulantılar nasıl olacak bilemiyorum yediklerim içimde durmuyor işe geliorum ama nasıl duruyorum bi bana sorun bugünde aynı sanki hiç bitmeyecek gibi gelio bana bugün ama tutuyorum kendimi neyse sizler iyisinizdir umarım geçmişide okuyamadığığm için haberim yok ne var ne yook die

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday ım
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayı mdayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................11.haftamız dayız
8. Entelliye ...............................10.haftamızdayız
9. İerror......................................12 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................32.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

Son düzenleme:
cerocum valla fazlamı taktım bilmiyorum ama felakettim allah kimsenin başına vermesin.herkese acil bol bol şifalar versin..neyse aldıgım ilaçlarda dengemi bozuyor gibi geliyor bana bilmiyorum ama şeker ilacı alıyorum zaten klomen falan da kullanmıştım ne bileyim birazda stres galiba..bu ay nedense daha bir ümtliyim her geçen gün daha bir istek oluyor bende hayırlısı tabii ki rabbim ne zaman nasip ederse..şu belgeseli bende izlemek istiyorum ama açılmıyor buradan sinir oldum tabii..bir ara sizden adres isteyebilirim..ben daha önce ikiz üçüz dördüz olanları izlemitim hamileliklerini oluşum haftaları dogumları falan çok güzeldi tabii.

günaydın güzeller nasılsınız bugün bakalım...ceren anlattığın hikaye tam benim hikayemdi ama benimki hala devam ediyor

kızlarrr iki dakka bış bıraktık yazan yazana yani maşşallah htc80, entelliye hoş geldiniz nasılsınız bayanlar....
mavi deniz stresten uzak kalmaya çalış canımcım belgesel içinde eve ne zaman internet bağlatıyorsun tatlım ben o zaman sana link veririm ordan izlersin hatta olmadı sen bana kargo adresini ver ben sana cd yollayayım cicim. tv den izlersin.

entelliye kuzum sık dişini az kaldı bende çok çektim bulantılardan biliyorsun 2 hafta bilemedin 3 hafta sonra azalacak banada hiç geçmeyecek gini geliyordu inan ama geçiyor az az sonra tamamen kayboluyor. eğer hiç dayanamıyorsan sabahları yemekten önce bir tane emedur iç bulantı için çok iyi geliyor doktorum vermişti banada. baya rahatlattı beni.... (bu arada senin bebiş kız galiba baksana ::))

günaydın güzeller nasılsınız bugün bakalım...ceren anlattığın hikaye tam benim hikayemdi ama benimki hala devam ediyor

günaydın canımın içi biz iyiyiz çok şükür sen nasılsın nerelerdesin görünmüyorsun.
canım anlattığım hikayeyi başka isimle senmi yazdın yoksa :):):)
kuzum ya ne zaman geliyor eşin? birde iş değiştirme mevzusu vardı işi ne zaman değiştiriyor vede ne iş yapacak yine aynımı olacak seyahatler falan???

Günaydın kızlaaaaar, nasılsınız bugün bakalım?

Cerotcum, sen gel buraya beraber çıkarırız tadını :)

Canım evet başladım, ıyyyk diye diye içiyorum, şifa olsun inşallah. Sen nasıl hissediyorsun kendini tatlım? Doktora ne zaman gidiyorsun? Yoksa gittin de ben mi kaçırdım?
QUOTE=ceren54;4888014]İremcim ben bi bakem dedim gelen giden olmuşmu diye ama seni kaçırmışım kuzum kusura bakma...

bu arada petek online görünüyorsun bacım ordamısın???

Günaydın Güzellerhihoyyyt Gününüz aydın geçsin bugün sevindirici haberler alasınız inşallah.Özlediklerinize kavuşasanız inşallah.Bebişinizin ilk hareketlerini hissedersiniz inşallah.Hamile olduğunuzu öğrenirsiniz inşallah :Saruboceq:

Ay aşka geldim içimden dua etmek geldi sizlere cicişlerŞeniz[/QUOTE]
Ağzından bal damlıyor güzelim, çok iyi hissettim birden kendimi :) Amiiiiiiin canım amiiiiin :)
Çok duygulandım ya, kız sabah sabah içimi ısıttın birden :) Allah sağlıkla tamamına erdirsin ve kucağına aldırsın inşallah :)

Canımmm çok geçmiş olsun, daha iyi olmana sevindim, başağrısı berbat bir şey. Regl olduğuna göre rahatlamışsındır biraz. Bugün mü başlıyorsun soğana? Ben dün başladım canikom, Allah yardımcımız olsun :)

canım dün dershanem vardı ondan giremedim akşam seiz buçukta dönüyorum.. eşim iş değiştirmekten vazgeçti patronu çok seviyor istifasını kabul etmedi ve müdür yaptı oda gitmeyecek zaten diğer işte aynı şekildeydi

nurcum nasılsın tatlım? Moralin biraz daha iyidir inşallah... Seni güler yüzlü görmek istiyoruz :)

Entelliyecim, belki bana kızcaksın ama kızma... Bence bulantılarından memnun ol, bu bebeğinin kalbinin attığının ve sağlıklı olduğunun garantisi. Her hamilede bulantı olacak diye bir şey yok, yani bulantısı olmayanların bebeği sağlıksız diye bir şey de yok, ama benim geçiridiğim 4 hamilelikte de midem bulansın, içim dışıma çıksın çok istemiştim, en azından bebeklerimin hayatta olduğunu bilecektim böylece... Yanlış anlaşılmasın bulantısı olmayanların hamileliği sağlıksız demiyorum, sadece kendi tecrübelerimi paylaştım. Kimbilir bundan sonraki hamileliğimde de bulantılarım olmaz ama sağlıklı bir hamilelik geçirebilirim. Ama bulantının sağlık ifadesi olduğunu duymuştum :) Saçmaladım mı ya? Bu kadar yazdıktan sonra silmeye kıyamadım... heheheh

ceren herkes öle der ama bana etrafta herkeste sanki oğlun olacak gibi gelio dio hjayırlısı sağlıklısı olsun başka bi şey istemem

Filizcim hoş geldin ablacım nasılsın?
dün akşam yoktun nerelerdeydin bakemmm...

Canım dün akşam Binbir Geceyi seyrettim, arkasından da eşimle beraber belgeseli seyrettik, o da ağlaya ağlaya izledi sonra da coştu hadi bebek yapalım demeye başladı... hehehe... yasakkelime <----- yassahhh dedim... hehehe, zavallım gitti yattı ben de TV karşısında uyuklamışım, o yüzden gelemedim kaydirigubbakcemile3

Canımm demek öyle valla gözün aydınmı diyim ne diyim bilemedim.
meğer diğer işte aynı idi boşver böylesi daha iyi olmuştur hem kocaişin müdür olmuş bak ne güzel. inşallah bu iş için son seyahati olur ve bundan sonra hep yanı başında olur kocacın (aman işsiz kalmasında)...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…