Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

QUOTE=ceren54;4888014]İremcim ben bi bakem dedim gelen giden olmuşmu diye ama seni kaçırmışım kuzum kusura bakma...

bu arada petek online görünüyorsun bacım ordamısın???

Günaydın Güzellerhihoyyyt Gününüz aydın geçsin bugün sevindirici haberler alasınız inşallah.Özlediklerinize kavuşasanız inşallah.Bebişinizin ilk hareketlerini hissedersiniz inşallah.Hamile olduğunuzu öğrenirsiniz inşallah :Saruboceq:

Ay aşka geldim içimden dua etmek geldi sizlere cicişlerŞeniz[/QUOTE]

Günaydın iremcim ağzın bal yesin inşallah.... Rabbim duysun sesimizi dualarına kocaman bir amiiiiiiiiiiinnnnnnnnn :Saruboceq: diyorum canım.
her günümüz böyle olsun inşallah...

Günaydın canlarım nasılsınız?

cumartesi doktora gittim ayrıntılı ultrasonu gösterdim şeker yüklemesi yapılacaktı kahvaltı yaptığım için perşembe sabahına erteledik ama ben bu akşamdan gidip yaptırıcam akşam aç karna. yarında ultrasona giricem kızımın kilosuna bakacakmışız. günler yaklaştıkça heycanım artıyor. Belgeselide izledim çok güzel dün eşimle izledik son doğumu izleyemeden kapatmıştık sabah doğumuda izledim çok kötü oldum. bebişi hemen kucağına alınca bende kavuşmak istedim hemen. genede bacaklarının açık olması kastı tabi o ayrı-tatlicadiarzu-
bu arada kızlar tansiyonum cumartesi 15 ti. yarım saat sonra 14 oldu. her sabah tok karna tansiyonumu ölçüyorum digitalle sabit 10 a 5 çıkıyor. yanlışmı ölçüyo yoksa tuaflıkmı var anlamadım inşallah herşey yolundadır.

Günaydın canlarım nasılsınız?

cumartesi doktora gittim ayrıntılı ultrasonu gösterdim şeker yüklemesi yapılacaktı kahvaltı yaptığım için perşembe sabahına erteledik ama ben bu akşamdan gidip yaptırıcam akşam aç karna. yarında ultrasona giricem kızımın kilosuna bakacakmışız. günler yaklaştıkça heycanım artıyor. Belgeselide izledim çok güzel dün eşimle izledik son doğumu izleyemeden kapatmıştık sabah doğumuda izledim çok kötü oldum. bebişi hemen kucağına alınca bende kavuşmak istedim hemen. genede bacaklarının açık olması kastı tabi o ayrı-tatlicadiarzu-
bu arada kızlar tansiyonum cumartesi 15 ti. yarım saat sonra 14 oldu. her sabah tok karna tansiyonumu ölçüyorum digitalle sabit 10 a 5 çıkıyor. yanlışmı ölçüyo yoksa tuaflıkmı var anlamadım inşallah herşey yolundadır.

canım sanada günaydın bizler iyiyiz çok şükür hep aynı bildiğin gibi buralarda oralarda takılıyoruz işte cicim.. demek sude hanımı göreceksin he hadi bakalım annesi. kız ben akşam izlicektim o belgeseli ama ruh halim ona hiç müsait değildi bu yüzden izleyemedim. sonunda kadın normal doğum yapıyor değilmi? sen sanırım sezeryan istiyorsun hakkımızda hayırlısı canım.
tansiyon konusuna gelince bende digital ile ölçüyorum hep düşük çıkıyor 9-5 doktora soracaktım unuttum ama hamilelikten sanırım normal olduğunu düşünüyorum. yoksa digitallermi böyle ölçüyor acaba :uhm:

ilk hamileligimi ögrendigimde vize sorunlarindan dolayi ben tr de esim yurtdisindaydi...adetim gecince test aldim ama sabah ac karnina olmasi gerekiyor diye gece yapamadim sabah da olmak bilmedi bir türlü,dayanamadim sabah 4:00 te yapmak icin kalktim bi baktim annemi de uyku tutmamis o da tuvaletin kapiinda beni bekledi canim benim ya nasil heyecanliydi sonra testi yaptik annemle beraber cift cizgiyi görünce annem boynuma sarildi öptü kokladi,bugünleri gösteren rabbime sükürler olsun diye hickira hickira agladi,annem ve babam 15 sene cocuklari olmamis ve cok cekmisler onun icin cok hassastir bu hamileler konusunda,sonra anne lütfen babama söyleme hemen,ben cok utanirim dedim demeye kalmadi babam zaten kapinin ardindan gizlice bizi izliyormus,geceden haberi varmis o da sarildi,agladi..sanki mezuniyet töreni sonra esime mesaj cektim sabahin nurunda:))o saatte uyuyordur uyaninca görür süpriz olur diye düsündüm mesajin arkasindan 5dk gecmedi esim aradi ama nasil bagiriyor sevincten(,normalde davul calsan uyanmaz ama mesaj gelince birden icim titredi hemen tlfna baktim dedi,)annesi korkmus uyanmis kadincagiz,tlfu almis elinden noldu kizim kötü birseymi oldu oglum burda deli gibi evin icinde bagirip kosup duruyor dedi,bende ona da söyledim tepki aynen söyle idi:ha öyle mi bende bisey oldu sandim,hadi yatin uyuyun iyi geceler dedi tlfu kapatti:KK43:(

esim tekrar aradi bi daha anlat hadi diye diye 30 defa anlattirdi testi nasil yaptigimi 2.cizgiyi nasil gördügümü hatta cizginin neye benzedigini bile sordu garibim saskinlikla..tabi biraz buruk bir sevincti esim benden binlerce km uzaktaydi:KK43:(( gece uyuyamadigim icin ve de hamileligin etkisiyle zaten gözümü acamiyordum biraz uzanayim dedim ama 6 saat deliksiz uyumusum,uyandigimda asil süprizi esim bana yapmisti basucumda saclarimi oksuyordu

kızlar topiklerde gezerken okudum bu hikayeyi çok duygulandım sizlerle paylaşmak istedim sadece...
Rabbim inşallah bunu sizlere nasip eder....

canım sanada günaydın bizler iyiyiz çok şükür hep aynı bildiğin gibi buralarda oralarda takılıyoruz işte cicim.. demek sude hanımı göreceksin he hadi bakalım annesi. kız ben akşam izlicektim o belgeseli ama ruh halim ona hiç müsait değildi bu yüzden izleyemedim. sonunda kadın normal doğum yapıyor değilmi? sen sanırım sezeryan istiyorsun hakkımızda hayırlısı canım.
tansiyon konusuna gelince bende digital ile ölçüyorum hep düşük çıkıyor 9-5 doktora soracaktım unuttum ama hamilelikten sanırım normal olduğunu düşünüyorum. yoksa digitallermi böyle ölçüyor acaba :uhm:

Canım izle muhteşem bişey doğumda zaten sadece anneyi ve babayı gösteriyor. korkulacak gibi değilmiş yani valla iyice şaşırdım normalmi sezeryanmı düşünsene karnından çıkıyo koynuna koyuyo oda korkuyo miniciikk aman yarabbim.
ya aynen bende 9a 5 çıkıyo 2 dakika sonra 10a 5 anlamadım bende.

kızlar belgeseli izledim bende akşam ama doğuma kadr gerçekten çok güzel duygulu bişi
cerencim yazı güsel geçrkten senağlama böyle okudum valla

Canım izle muhteşem bişey doğumda zaten sadece anneyi ve babayı gösteriyor. korkulacak gibi değilmiş yani valla iyice şaşırdım normalmi sezeryanmı düşünsene karnından çıkıyo koynuna koyuyo oda korkuyo miniciikk aman yarabbim.
ya aynen bende 9a 5 çıkıyo 2 dakika sonra 10a 5 anlamadım bende.

canım izlicem elbet hatta eşime söyledim online değilde film halinde belgeselini buldu indirdi direk dvd de tv de izlicem inşallah.
valla ben hamile kalmadan önce doğum videolarını çok izliyordum normal sezeryan hepsini fakat hamile kaldıktan sonra hep normal doğumu izledim sezeryanı izlemeyi içim kaldırmıyor bende normal istiyorum herşeyi canlı canlı yaşayayım ama bebeğimi kucağıma aldığım an herşey bitsin istiyorum nasip bakalım hayırlısı inşallah....

kızlar belgeseli izledim bende akşam ama doğuma kadr gerçekten çok güzel duygulu bişi
cerencim yazı güsel geçrkten senağlama böyle okudum valla

bakalım bu akşam izleyemem malum benim dizim var yaprak dökümü iki haftadır onu bekliyorum olurda keyfim olursa haberleri izleyeceğime belgeseli izlerim belki....
hikayeler evet ya çok güzel benimde gözlerim doldu hep okurken...
kız inşallah sizlerinde hikayelerini okuruz böylede gözlerimiz dolar sizler için sevinçten. bu arada hikayeyi ilk bu topikte bizimle paylaşacaksınız heee sonra diğer topiklere gidip yazarsınız ona göre :eek:klava:

ilk hamileligimi ögrendigimde vize sorunlarindan dolayi ben tr de esim yurtdisindaydi...adetim gecince test aldim ama sabah ac karnina olmasi gerekiyor diye gece yapamadim sabah da olmak bilmedi bir türlü,dayanamadim sabah 4:00 te yapmak icin kalktim bi baktim annemi de uyku tutmamis o da tuvaletin kapiinda beni bekledi canim benim ya nasil heyecanliydi sonra testi yaptik annemle beraber cift cizgiyi görünce annem boynuma sarildi öptü kokladi,bugünleri gösteren rabbime sükürler olsun diye hickira hickira agladi,annem ve babam 15 sene cocuklari olmamis ve cok cekmisler onun icin cok hassastir bu hamileler konusunda,sonra anne lütfen babama söyleme hemen,ben cok utanirim dedim demeye kalmadi babam zaten kapinin ardindan gizlice bizi izliyormus,geceden haberi varmis o da sarildi,agladi..sanki mezuniyet töreni sonra esime mesaj cektim sabahin nurunda:))o saatte uyuyordur uyaninca görür süpriz olur diye düsündüm mesajin arkasindan 5dk gecmedi esim aradi ama nasil bagiriyor sevincten(,normalde davul calsan uyanmaz ama mesaj gelince birden icim titredi hemen tlfna baktim dedi,)annesi korkmus uyanmis kadincagiz,tlfu almis elinden noldu kizim kötü birseymi oldu oglum burda deli gibi evin icinde bagirip kosup duruyor dedi,bende ona da söyledim tepki aynen söyle idi:ha öyle mi bende bisey oldu sandim,hadi yatin uyuyun iyi geceler dedi tlfu kapatti:KK43:(

esim tekrar aradi bi daha anlat hadi diye diye 30 defa anlattirdi testi nasil yaptigimi 2.cizgiyi nasil gördügümü hatta cizginin neye benzedigini bile sordu garibim saskinlikla..tabi biraz buruk bir sevincti esim benden binlerce km uzaktaydi:KK43:(( gece uyuyamadigim icin ve de hamileligin etkisiyle zaten gözümü acamiyordum biraz uzanayim dedim ama 6 saat deliksiz uyumusum,uyandigimda asil süprizi esim bana yapmisti basucumda saclarimi oksuyordu

kızlar topiklerde gezerken okudum bu hikayeyi çok duygulandım sizlerle paylaşmak istedim sadece...
Rabbim inşallah bunu sizlere nasip eder....

bugün daha iyyim cerencim saqğol allah iyiliğini versin emi bende senin hikayen sandımkaydirigubbakcemile3

mavi denizcim bugün nasılsın
yasemink sanada günaydın biz iyyiz sen nasılsın bebiş nasıl görmeye gidicekmişsin hadi bakalım bol bol hasret giderin bari şeker testindede umarım bişey çıkmaz güzel haberlerle gel canım

Daha iyi olmana sevindim umarım dahada iyi olursun cicim :):):)
yok kuzum benim hikayemi hepiniz biliyorsunuz zatiiiii.... kaydirigubbakcemile3

çok sağol canım dahada iyi olucam inşallah ama bu ayı atlatırsam ilk defa ilaçsız deniyoruz onun sıkıntısı vardı dün üzerimde ama geçti hayırlısı neyse o olsun öyle dua ediyorum rabbime :Saruboceq:

bakalım bu akşam izleyemem malum benim dizim var yaprak dökümü iki haftadır onu bekliyorum olurda keyfim olursa haberleri izleyeceğime belgeseli izlerim belki....
hikayeler evet ya çok güzel benimde gözlerim doldu hep okurken...
kız inşallah sizlerinde hikayelerini okuruz böylede gözlerimiz dolar sizler için sevinçten. bu arada hikayeyi ilk bu topikte bizimle paylaşacaksınız heee sonra diğer topiklere gidip yazarsınız ona göre :eek:klava:

herhalde kızım zaten her bi haltı yazıoz test yapsammı yapsammı yaptım negatif pozitif kaydirigubbakcemile3 :emir_bebek:

çok sağol canım dahada iyi olucam inşallah ama bu ayı atlatırsam ilk defa ilaçsız deniyoruz onun sıkıntısı vardı dün üzerimde ama geçti hayırlısı neyse o olsun öyle dua ediyorum rabbime :Saruboceq:

Kuzucum bebk olayını bu kadar stres yaparsan kendine yararına değil zararına olur yıpranırsın düşünmemeye çalış. başka şeylerle meşgul et kafanı lütfen. yoksa gerçekten senin için çok zor bir zaman olur geçmek bilmez. hayırlısı allahtan herşeyin böyle dua edelim biz gerisini boşverrr....

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................4.ayımdayı m
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday ım
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayı mdayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................25. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................18 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................9.haftamız dayız
8. Entelliye ...............................10.haftamızdayız
9. İerror......................................12 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................32.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

kızlar hala geçmiş bitmedi am ben listeyi kaybetmeden hemen yazayım sonra geriye gideyim dedim..umarım hepiniz iyisinizdir..benim gibi başı agrıyan arkadaşlar vramış geçmiş olsun allah yardımcnız olsun acil şifalar diliyorum bu meretein ne kadar kötü birşey oldugunu biliyorum dün berbattım 11 gibi izin alıp çıktım işten 1 agrı kesici igne ve 3 tane agrı kesici hapla kendime geldim ablamlara gittim ablamda evdeydi kızları biraz görünce unuttum sanki agrıyı biraz uyudum öyle kendime geldim...şuanda ufaktan yine agrım var agrı kesici aldım gece 5 te ve bu sabah 9 da sanırım 1 saate kadar bir daha alacam..

Kuzucum bebk olayını bu kadar stres yaparsan kendine yararına değil zararına olur yıpranırsın düşünmemeye çalış. başka şeylerle meşgul et kafanı lütfen. yoksa gerçekten senin için çok zor bir zaman olur geçmek bilmez. hayırlısı allahtan herşeyin böyle dua edelim biz gerisini boşverrr....

doğru söylüyosun canım ama ben bebekten çok film işini kafama takıyodum onuda attım kafamdan düşünmücem dedim kendikendime sıkıntıdan 1günde uçuk çıktı dudağımda sinir oldum rabbim hakımızda hayırlısını vetrsin tez elden banada burdaki bütün arkadaşlarada nasip etsin bebişleri inşallah:Saruboceq:

mavidenizcim o kadar ilaç kullanma bence yanılıyosam hala adet olmadındaha çok ertelemesin sonra

X