Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

filizcim saçma olurmu haklısın bulantısızda sağlıklı hamilelik geçirilebilir ama bulantın olduğu sürece benimde içimi rahatlatan tek şey bu bebğimin sağlıklı olduğunu düşünüyorum bölece ama çalışma hayatında çok zor oluo tek sıkıntım yoksa çok haklısın tabii bu duyguyu yaşamak bile güzel darısı isteyen herkesin hepinizi başına inşallah

hımm anladım valla bende hep yattım tv karşısında bende izledim binbir geceyi pek sinmiyor artık içime iyice saçmalamaya başladıklarını düşünüyorum...
belgeselin duygusallığından sonra kociş nasıl bir moda girmiş öyle aman yarabbim kaydirigubbakcemile3

iyiyim filiz ablacım öncekine göre daha iy hissediyorum kendimi

hah şöyleee, gülümse bakiim, bu arada tebrik ediyorum ve eşin adına da çok sevindim, inşallah bundan sonra seyahatler azalır ya da tamamen biter canım :) hakkınızda hayırlısı olsun. Ne zaman dönüyor eşin?

ceren herkes öle der ama bana etrafta herkeste sanki oğlun olacak gibi gelio dio hjayırlısı sağlıklısı olsun başka bi şey istemem

öyle tabi canımın içi muhakkak ilk duamız budur zaten sağlıklı hayırlı bir evlat sonra insanın gönlünden geçiyor tabi bişiler ister istemez. bende bulantıdan çok çektim ya görünüş olarak erkek ama kızım olacak o açıdan söyledim.

Amiiiin birtanem amiiiin inşallah :) Sıkıntılı olduğu doğru tabii, ama anne olmak kolay değil değil mi? Gülü seven dikenine de katlanacak tatlım :) Sen de öyle yapıyorsun zaten, biraz daha sık dişini, bak Ceren tamamen rahatladı, biraz daha yolun kaldı canımcım :)

hehehe hiç sorma evet ben de sana katılıyorum saçmaladığı konusunda, Şubat sonunda bitiriyorlarmış diziyi, sevindim valla, ben aslında salı akşamları Dudaktan Kalbeyi izliyordum ama dün akşam yoktu, hadi öbürünü seyredeyim bari dedim, ama bitiyor olmasına da sevindim, ne kadar saçma gelse de oturup seyrdiyorum sonuçta

Filizcim naber? Çok sevindim beğenmenize.Kadın da maşallah yunuslarla yüzüyor hop hop zıplıyor nasıl hamileyse klava: ben hayatta o kadar zıplayamam değil mi sakıncalı aslında ben mi yanlış biliyorum yoksa:uhm:

filiz ablacım ben sogan suyunu ilk olarak dün akşam içtim bugün ikinci günüm olcak inşallah.ancak günde bri bardak içerim cnm akşamları valla burnumu kapatıyorum bardak bitene kadarda açmıyorum yoksa içemeiyorum agzımdan nefes alıp veriyorum inan sonunda bile burnumu sıkmayı bıraktıgımda acayip tiksiniyorum o ana.ama yanımda birşey bulunduruyorum arkasından farklı bir tat olsun fazla almayayım o tadı diye..bu akşam yaprak dökümü var oleyy sonunda izleyemiyorduk çoktandır..

İyidir canım, sağol :) Bence de sakıncalı çünkü zaten erken doğum riskiyle hastaneye yatıyor ve doğuma kadar hastanede kalıyor, o zıpladıkça bebekte zıp zıp oldu resmen, üstelik mukos tıkacının düşmesi bile bu kadar hareketten olmuştur diye düşünüyorum

Hepimize şifa olsun inşallah canımcım, bu kadar uğraşıyoruz ediyoruz Allah yüzümüzü güldürsün inşallah :)

kızlar oku oku bitremedim valla amma yazmışsınız iki dakkada maşallah valla

herkescikler iyi işallah aaa kız yemeğimi getirdiler şimdi saat 12 oluyo ne çabuk bugun bişi anlamadım Allahım işallah 6 ya kadarda anlamadan geçer gider :Saruboceq: bu hafta benim işi sevmeme haftam belli oldu değişik bişide yok oysaki hergün olan şeyler ama :uhm:

filizcim günaydın nasılsın
nurcum nasılsın eşinin yeni işi hayırlı olsun
htc80 teşekkür ederim canım sağol ama artık düşünmüyorum ne olucaksa olsun dimi
afiyet olsun burcu
mavidenizcim adet gelmiş gözünaydınmı demeliyim bilmiyorum biraz daha rahatlamışsındır umarım soğan suyuna başlamışşınız allah yardımcınız olsun herşey gönlünüzce olurda bize hayırlı haberler veririsiniz inşallah
entelliyecim nasılsın

Kızlar ben çıkmak zorundayım, bugün görümcemin kayınvalidesi çağırdı oraya gidiyorum, akşam üstü görüşürüz canlarım, hepinizi çoooooooooooook öptüm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…