Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar geçmişi okudum. Beni tebrik eden herkese çok çok teşekkür ediyorum. Rabbim isteyen herkese versin. Bugün akşama kadar hiç giremedim topiğe bayağa yazmışsınız. Hepsini aklımda tutamadım tabii. Ama Mavi Deniz rahatsız galiba. Geçmiş olsun canım. Cerenciğim sen de düşmüşsün, dikkat et kendine olur mu? Geçmiş olsun canım. Filizciğim soğan suyuna başlamışsın. Aksatmadan iç. Umarım faydasını görürsün. Yeni gelen arkadaşlar hepiiz hoşgeldiniz. Herkesi öpüyorum kızlar. Şimdi çıkıyorum. Akşama misafirliğe gideceğiz eşimin teyzesine. Yarın görüşmek üzere iyi akşamlar.

kızlarrr hepinize iyi akşamlar. bu gün iş yerimden apar topar çıktım size el sallayamadım. eve geldiğim gibide yattım başım tuttmuştu çünkü fecii durumdaydım daha yarım saat oldu kalkalı ve ancak kendime geliyorum kusura bakmayın. bu akşam topik pek bir sakin ger.i bugünde öyleydi ya neyse. herkesler iyi olsunlarda gerisi önemli değil....

kayra teşekkür ederim canımcım inşallah adıyla yaşar kızım. rabbim herkese nasip etsin inşallah. bakalım seninki kızmı erkekmi ne zaman belli oluyor bizede yaz mutlaka olurmu...

eee kızlar kimler var buralarda kimsecikler varmı???

anlaşılan kimsecikler gelmeyecek buraya bu akşam....
neyse bende gidem yatam bari biraz daha dinleneme....
hepinize iyi akşamlar iyi geceler kızlar yarın grş. inşallah....

anlaşılan kimsecikler gelmeyecek buraya bu akşam....
neyse bende gidem yatam bari biraz daha dinleneme....
hepinize iyi akşamlar iyi geceler kızlar yarın grş. inşallah....

Ben Geldim kızlarrrrrrrrrrrrrrr

Gitme Cerencim ben geldim.Bizim kızlar belgesel izliyor sanırımkaydirigubbakcemile3

İremcim ben bi bakem dedim gelen giden olmuşmu diye ama seni kaçırmışım kuzum kusura bakma...

bu arada petek online görünüyorsun bacım ordamısın???

günün ilk fıkrası benden olsun

Kadinin biri pahali halilar satan bi dukkanagirer.. ve ilk bakista çok begendigi bir iran halisina dogru yönelir.
Haliya daha yakindan bakmak üzere yere dogru egildiginde istemeyerek seslibir sekilde gaz kaçirinca çok utanir ve
hemenkimse duydu mu diye etrafina bakinir.. ve arkasinda duran
saticiyi görüncekonuyu unutturmak için aceleyle adama;
-bu iran halisi kaç para? diye sorar
satici gayet piskin sesiyle söyler;
-valla abla, haliya bakinca ossurduguna göre, fiyatini duysan
ziçarsin...

günaydın kızlarrrrr nasılsınız bakalım bu sabah. mesaisi başlayanlar selamlarını vermişler anlaşılan diğer arkadaşlar ya çok yoğun yada halen yetıyorlar.... :):):)

burcucum arifecim afiyet olsun kuzucuklarım, lop lop et olsun bol bol yağ olsun yarasın yedikleriniz inşallah sonrada bebiş olsun :):):)
bende şincik kahvaltımı yaptım ve sizlere yazıyorum daha işlere başlamadım. reklamlardan sonraa....

QUOTE=ceren54;4888014]İremcim ben bi bakem dedim gelen giden olmuşmu diye ama seni kaçırmışım kuzum kusura bakma...

bu arada petek online görünüyorsun bacım ordamısın???[/QUOTE]

Günaydın Güzellerhihoyyyt Gününüz aydın geçsin bugün sevindirici haberler alasınız inşallah.Özlediklerinize kavuşasanız inşallah.Bebişinizin ilk hareketlerini hissedersiniz inşallah.Hamile olduğunuzu öğrenirsiniz inşallah :Saruboceq:

Ay aşka geldim içimden dua etmek geldi sizlere cicişlerŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…