Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

teşekkür ederim canım ilgin için senin nekadarlık oldu cinsiyetiniz bellimi allah tamamına erdirsin canım

kız irem olurmu biz gece gündüz burdayız. sadece belli bir gurup var onlar yalnızca gündüz vardiyasına katılabiliyorlar malesef. yoksa 24 saat mesai olacak burda :)
kız sen benle yaşıtsın üstelik aynı zamanda evlenmişiz bende 1 ağustosta evlendim ama hamişim :):):)

yok susmuştum eşim aradı tekrar başladım.. klava:yı hak ettim galiba
haydeeeeeeeeeee bak ben alacağım şimdi klava:yı elime hıııııı

valla ben kocişi TV karşısında bıraktım, kiminin kocişi işte kiminin iş seyahatinde, takılıyoruz

teşekkür ederim canım ilgin için senin nekadarlık oldu cinsiyetiniz bellimi allah tamamına erdirsin canım

rica ederim ne demek. bizler burda bilgilerimizi paylaşıp birbirmize destek için toplanıyoruz. biz burda kocaman sıcacık bir aileyiz aramıza katılmak isteyenlerede kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz herkesi bekleriz :)
canım ben 18 haftalık hamileyim ve daha bu gün öğrendik bebeişimizn cinsiyetini nasipse inşallah bir kızımız olacak :Saruboceq:

15 ağustos aynı zamanda kocişin doğumgünü 2 hediyeden yırttım:dance:Ben sanırım gece vardiyasına katılanlardan olacağım şirketten katılamıyorum akşam okuyorum okumak 1 saat gözlerim şaşı oluyor vallamirmirmirmir ama olsun gündemi yakından takip ediyorum kaydirigubbakcemile5 Ceren senin bebişin cinsiyeti ne zaman belli olacak?

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin bebişini kucakladığın günleride görürsün inş

Canım çok sevindim Allah ım hayırlısıyla doğurmayı ve büyütmeyi nasip etsin bir avazda inşallahkaydirigubbakcemile3 Allah tüm isteyenlerede nasip etsin.Bu bebişler inatlaşıyorlar şimdiden anne babasıyla:ecrin_bebek: istersin gelmez her ay hayalkırıklığı istemezsin hamiş olduğunu öğrenirsin:CüvCüv: valla zor yeni nesille baş etmek biz şimdi çalışmaları bıraktık ya eminim ummadığım bir an gelecek bebiş öyle doğuyor içime.Bende 10 gün gecikme olmuştu ya hatta o vesile ile tanışmıştım sizinle o zaman dr gittiğimde doğum kontrol hapını bıraktırdı bana bu arada bir kaza kurşunu olur mu olur

hımm aramızda 15 gün var yani 15 gün nikah büyüğünüm senin bana abla demelisin :roflol:
iş yerinden hiçmi açamıyorsun yasakmı? bizim topikte yasakları yıkan kimler varrr kimler sen biliyinmi kadın istedikten sonra ehe ehe kaydirigubbakcemile3
olsun oku emin ol işine yarayacak bir şeylerde öğrenebilirsin canımcım. her zama aramızda görmek isteriz senide ona göre....
yazdım ama görmedin sanırsam benim bebeişimin cinsiyeti bu gn belli oldu teyzesi sen geçmişi iyi okumadın sanırsam klava:
bir kızımız olacak inşallahhh :Saruboceq:

inşallah olmuştu o zaman dua edelim. :Saruboceq:
ben evlendikten sonra ilk ebbek olana kadar korunma taraftarı değilimdirde pek kimilerine göre ters gelsede ne bileyim zaman kaybı gibi geliyor bana ilk bebek olsun sonra korunma olsun diye düşünmüşümdür hep ve isteğim gibide oldu. rabbime sonsuz şükürler olsunki aratmadan verdi meleğimi bana inşallah kucağıma almakta nasip olur. allahım bunu her isteyene nasip etsin inşallah.....:Saruboceq:

Teyzesi onu yesin oyyy kıyamam ona ben hihoyyyt benim ilk hamileliğe heveslenmeme neden olan şey National Geographıc te anne karnında yaşama yolculuk belgeseliydi çok etkilenmiştim.Sen izledin mi onu?

Teyzesi onu yesin oyyy kıyamam ona ben hihoyyyt benim ilk hamileliğe heveslenmeme neden olan şey National Geographıc te anne karnında yaşama yolculuk belgeseliydi çok etkilenmiştim.Sen izledin mi onu?

hayır canım ilk defa senden duydum biraz geri kalmışım sanırsam. internette varmıdırki bir aratayım ben merak ettim şimdi kaydirigubbakcemile3

Canım aslında söylediğin mantıklı bende öyle düşünüyorum ama benim çalıştığım yerde hep kadın var ve yaş sıralamasına göre bebişe izinveriyor bizim nazi yöneticimiz kaza kurşunu olursa seyreyle gümbürtüyü kalmak isteyen çok ama stresten kalamıyorlar kalırsam nasıl açıklarımı düşündüklerinden bebek imalatında sorun yaşıyorlar bence en küçük olarak ben öne geçicem onlar benim doğumdan dönüşümü bekleyeceklerhihoyyyt ilk kez karşılaşıyorum böyle bir yerle her yıl bir kişinin doğum yapmasına izin var 6 ay doğum izni muhabbeti var ya bizde yoğun bir dept.nız ondan korkuyorum.Aslında ben şimdi kalmak istiyorum ama kocişim aralıkta kısa dönem askere gidecek bende bir annemlere bir kayınvalidemlere giderek pin pon topuna dönmiyeyim evimde bebişimle ilgileniyim istiyorum ama kısmet.:CüvCüv:

hayret bir şey çok şaşırdım hiç böyle bir şey duymamıştım. siz nerde çalışıyorsunuzki? nazi kampı falanmı orası aaa daha neler öğrenicez kim bilir:uhm:
ee olduki kazara iki kişi üç kişi aynı anda hamile kaldı ne olacak arada seçmece yapıp kra çekip çıkanı iştenmi atacaklar. zaten bu sebeple işten atacaksalarda boşver çalışma öyle yerde daha iyi ay valla şaştım kaldım. kusuruma bakma....

hayır canım ilk defa senden duydum biraz geri kalmışım sanırsam. internette varmıdırki bir aratayım ben merak ettim şimdi kaydirigubbakcemile3

Vardır canım sen arattır videolarını görürsün ama kafan sakinse izle kendini vererek 3 boyutlu o kadar netki ve öyle güzel anlatıyorlar ki bebişin içerde ne yaptığını çok öğretici.Bir kadının hamilelik sürecini anlatıyor kadın yunus eğitmeni yüzerken bebişin sallanışlarını bile gösteriyorlar bence izlemeni tavsiye ederim

irem dediğin belgeseli buldum canımcım şimdi oraya üye olup indireceğim o belgeseli çok merak ettim zlemek istiyorum... çok teşekkür ederim....

belgesel konusunda faydam olduysa ne mutlu bana cicim.Valla durum bu cerencim ne yazık ki mobbing var ya iş yerinde duygusal saldırı bu var bizim departmanda işinde sivrilenleri çekemiyorlar ben 4 yıldır burdayım kolayını buldum artık önceden susup içime atıyordum şimdi cırlıyorum hakkımı arıyorum değerli oldum sorma meğer çaçaron personel istiyormuş kadınklava:canım aynen öyle 3 kişi aynı anda hamile kalsa seçmece yapacaklar krizde var borçta var mecbur çalışıyoruz senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…