Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yok gülüm anormallik falan yok hehehehe

çok güzel bir resim :) çok beğendim canım :)

çok sağol böyle siyah beyaz olunca acıkın güzel olunuo kaydirigubbakcemile3

valla dimi maaş bağlasalar bize amma olur evden paso yazılırız maaş cepte :roflol:

ben baya bi inceledim forumu doğum yapanlardan çok düşük ,dış gebelik var sanki şimdi gebeliğim normal giderse mucizeymiş gibi geliyor.çok streslendim .daha 3 gün oldu öğreneli..

ben baya bi inceledim forumu doğum yapanlardan çok düşük ,dış gebelik var sanki şimdi gebeliğim normal giderse mucizeymiş gibi geliyor.çok streslendim .daha 3 gün oldu öğreneli..

şekerim stres yapma sen acık daha kurcala bak siteyi ne güsel bebiş sahibi olanalr var bu sitede her çeşit mevcut aramızada büsürü hamile arkdaşımız var hepsi sağlıklı bebiş dünyaya getircek sende işallah

öncelikle aramıza hoş geldin güzelim.
forum derken genel olarak siteden bahsediyorsan eğer burda herşey var ama şuan yazdığın yerde yani topiğimizde hamile anne adayları ve hamile olmak için mücadele eden arkadaşlarımız var. tabi bu mücadeleler sırasında malesef kaybettiğimiz bebeklerimizde oldu. ama dış gebelik falan ben henüz hatırlamıyorum kızlar siz hatırlıyormusunuz böyl bir şeyi?

kleshtinacım evet cerenin dedği bizim topik mutlu bekleyişler ve umutla bekleyişler sitesi aramıza hoşgeldin

sanırım dün okurken gördüm bi yerler de dış gebelik falan. kanamam old için korku sardı beni ya düşük ya da bebekte bi sorun var diye.

Tebrikler canım, allah hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

Kızlar merhaba beni hatırladınız mı? Ben işlerim nedeniyle bir süre kendimi tanıttıktan sonra kayıplara karıştım ama hiç kopamadım topiğinizdenhakikatten alışkanlık yapıyor.Ama bebiş olmayınca biraz içime döndüm galibaklava:Cerencim gözetleyen ben olabilir miyim diye üstüme alındım tekrar katılmaya kara verdim aranıza

preses kız hoşgeldin bende diyorum yazışmıştık bu isim yabancı değil ama hatırladım seni hemen kaybolma bida bi yere emi

canım öncelikle hoş geldin nasılsın? senin işlerin ne kadar yoğunda hiç gelip yazmıyorsun buralara. e anacım bizler hepimiz yoğunuz ama hepte buralardayız maşşallah. okul gibi buralar yoklama yapııyor her gün kaydirigubbakcemile3
Bebiş çin çalışmalar var sanırım hakkında hayırlısı. takıl sen buraya aslında çok şey öğrenirsin burda hocalar doktorlar hatta doçentler mevcut kızz tecrübeli :)
bu arada o yabancı sen değildin cicim senin adını biliyoz az çok aşinalık var o yabancı başkası idi sen hiiiç üstüne alınma. ama bu kadarda nadir girersen sende bir gün yabancı olursun ona göre klava:

sanırım dün okurken gördüm bi yerler de dış gebelik falan. kanamam old için korku sardı beni ya düşük ya da bebekte bi sorun var diye.
aramıza hoşgeldin canım... korkuların çok normal ama stres yapma bebişini de üzme öncelikle, aramızda benim hatırladığım kadarıyla dış gebelik geçirmiş bir arkadaşımız yok. Dediğim gibi sakın korkma :)

Merhaba iremcim, tekrar hoşgeldin... bebiş olmadı içime kapandım yok öyle, bizleri bırakmayacaksın tatlım :) herşey bizler için, zamanı gelince o bebişler de gelecek :) üzüntü, stres yok değil mi kızlar???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…