Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

dr gittim folbiol bide progestan diye bi ilaç verdi tutunması içinmiş kanaması olmadan bu ilaçları kullanan oluyor mu acaba.

ilk hamileliğin mi canımcım? kanaman olduğu için progestan vermiştir doktorun canım, sakın korkma, folbiol de folik asit, her hamişin ilk 3 ayda kullandığı bir ilaçtır canım, korkulacak bir şey yok :)

canım öncelikle hoş geldin nasılsın? senin işlerin ne kadar yoğunda hiç gelip yazmıyorsun buralara. e anacım bizler hepimiz yoğunuz ama hepte buralardayız maşşallah. okul gibi buralar yoklama yapııyor her gün kaydirigubbakcemile3
Bebiş çin çalışmalar var sanırım hakkında hayırlısı. takıl sen buraya aslında çok şey öğrenirsin burda hocalar doktorlar hatta doçentler mevcut kızz tecrübeli :)
bu arada o yabancı sen değildin cicim senin adını biliyoz az çok aşinalık var o yabancı başkası idi sen hiiiç üstüne alınma. ama bu kadarda nadir girersen sende bir gün yabancı olursun ona göre :eek:klava:

Haklısın Cerencim ama şunu da ayrıca belirtmeliyim ki çoğu zaman kızgın sinirli olduğum zamanlarda yazılarınızı okuduğumda esprilerine çok gülüyorum çok şekersin ya:nazar:Allah bu neşeni daim etsin gülen yüzün hiç solmasın.

Filiz ablacım sanada geçmiş olsun çok.Ben bebiş çok istiyorum ama daha zamanı var 1 yıl kadar herşey akışına bıraktık düğün borçlarımızı bitirdikten sonra çalışmalara başlayacağız:eek: Rabbim herşeyin vaktini saatini bilir o taktir ettiğinde gelecek bizim bebiş:emir_bebek:

Burcucum sen napıyorsun? sende az deilsin hakkını yememek lazım.kaydirigubbakcemile3

kızlar ben ufakdan ufakdan kaçıyorum bu akşamlık mesaim bu kadrmış aranızdana ayrılmak zor gelsede yarın görüşüceğimizi düşünüp avutuyorum kendimi :a015:
hepinize iyi akşamalr sağlıkla mutlu kalın canım arkadaşlarım

Haklısın Cerencim ama şunu da ayrıca belirtmeliyim ki çoğu zaman kızgın sinirli olduğum zamanlarda yazılarınızı okuduğumda esprilerine çok gülüyorum çok şekersin ya:nazar:Allah bu neşeni daim etsin gülen yüzün hiç solmasın.

Filiz ablacım sanada geçmiş olsun çok.Ben bebiş çok istiyorum ama daha zamanı var 1 yıl kadar herşey akışına bıraktık düğün borçlarımızı bitirdikten sonra çalışmalara başlayacağız:eek: Rabbim herşeyin vaktini saatini bilir o taktir ettiğinde gelecek bizim bebiş:emir_bebek:

Burcucum sen napıyorsun? sende az deilsin hakkını yememek lazım.kaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederim iremcim, evliliğin tadını çıkar o zaman, daha çok gençsin anladığım kadarıyla :)

merhaba kızlar ben 4 haftalık hamileyim ve kasıklarımda ağrı oluyor sizler tecrübelisiniz acaba normalmi sizlerdede olmuşmuydu

merhaba kızlar ben 4 haftalık hamileyim ve kasıklarımda ağrı oluyor sizler tecrübelisiniz acaba normalmi sizlerdede olmuşmuydu

canım hoş geldin aramıza bebeğin hayırlı uğurlu olsun inşallah...
daha 4 haftalık hamilelik yerleşme sancısı olabilir ama çok tedirginsen doktoruna danış. kasık sancıların nasıl adet sancısı gibimi? eğer öyle ise idrar yolu enfeksiyonu olabilir, değilse endişelenmene gerek yok.

canım hoş geldin aramıza bebeğin hayırlı uğurlu olsun inşallah...
daha 4 haftalık hamilelik yerleşme sancısı olabilir ama çok tedirginsen doktoruna danış. kasık sancıların nasıl adet sancısı gibimi? eğer öyle ise idrar yolu enfeksiyonu olabilir, değilse endişelenmene gerek yok.

hoşbulduk canım ben cuma günü idrar testi yaptım çıktı kısmetse yarın doktora gideceğimsol kasığımda daha çok kramp gibi sanki içten yanıyor gibi

hoşbulduk canım ben cuma günü idrar testi yaptım çıktı kısmetse yarın doktora gideceğimsol kasığımda daha çok kramp gibi sanki içten yanıyor gibi

hımm anladım ilk zamanlar bende de vardı ama çokta uzun sürmedi yürüken batıyordu resmen kasığım. yatınca rahattım. senin şu sıralar kritik dönemlerin fazla hareket etmemeye çalış birde yat uzan sürekli ilk üç ay böyle biliyorsun. haa özel olucak ama ilişkiye dikkat. doktorunda söyler zaten....
neyse yarında doktora gidiyormuşsun zaten detaylı bilgiyi verir sana mutlaka...

Teşekkür ederim iremcim, evliliğin tadını çıkar o zaman, daha çok gençsin anladığım kadarıyla :)

Evet ablacım biz ağustosta evlendik 24 yaşındayım biraz tadını çıkaralım diyoruz bebiş olunca çok arıycaz bu günleri:eek:ya da keşke daha önce mi olsaydı diyeceğiz orasını olunca göreceğiz:emir_bebek:

bu saatte konuşmazdınız siz genelde bu akşamın bir özelliği var mıfisfisfis

X