Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ayy canım yaa allah yardımcınız olsun o zaman ne diyim. durumun içinde olup bire bir yaşayan sizlersiniz. rabbim hakkınızda hayırlısını versin inşallah. evet bazen iş yerlerinde cadı olmak gerekiyor CADIARZU içine at at nereye kadar ya ne için kim için değmezz boşver öt en iyisimi içinde kalmasın :sm_cool:

valla iremcim yazıcam canım ama tam net linke ulaşamıyorumki hata veriyor
doğru bir yere ulaşabilirsem sizlerlede paylaşacağım kızlar emin olun....

1 yıl boyunca attım içime anacım az kahrımı çekmemiştir az dizlerinde ağlamadımsenağlama ama hırs yaptım işimi va çalıştığım şirketi seviyorum 3-5 kendini bilmez yüzünden işimi bırakmayacağım dedim öylede oldu benden çok şey gitti yaşım 28 falan yani ruhi olarak.Ama kazandım zaferi:dance:bir kaç öğreneceğim şey daha kaldı öğreneyim hamilelik devreye girince biraz uzak kalmak iyi olacak benim için:1rolleyes:ihtiyacım var çünkü böyle bir araya o arada da bebişimle lgilenirim diyede düşünüyorum.Hayırlısı Rabbim hayırlı zamanı tayin etmiştir bizim için bekleyip göreceğiz.Hakkımı yedirmiyorum cır cır cırlıyorumkaydirigubbakcemile3 ohh çok rahat ediyorum ben üzüleceğime o üzülsün değil mi ama:teytey:

ooo aramıza yeni bayanlar katılmışlar...
özellikle ağır toplardan topiğimizin ana kraliçelerinden BENSENB online görünüyor kız hoş geldin nasılsın? nerelerdesin neler yapıyorsun bacım?

Filizcim sen enişteyi uyutup tekrar burayamı geldin seni hınzır seni :)

burcum kibelem canlarım valla haklısınız hem geçmiş konusunda hemde saat farkı konusunda bende olsam aynısını yapardım ki zaten bende giremediğim zamanlarda arada girip mesaj yazmasamda arkadaşlardan haber almam yetiyor bana

mavi 45 canım benim adet tarihim bu ay sonunda ama ben bu ay izne çekildim kendimce eşimle öyle bir karar aldık haa ilişki olmaımı tabiiki oldu ama yumurtlama dönemlerim boş geçti dinlenmeye ihtiyacım vardı sağolsun eşimde bu konuda beni anlayışla karşıladı sende adet olmuşsun neşede öyle ama üzülmeyin kızlar elbet birgün hepimiz kavuşacağız bebişlerimize dilerim bu tez zamanda olur ama hayırlısı olması en önemlisi hayırsız olduktan sonra acı yaşamak istemiyorum hep bunları düşünerekte sabretme gücü buluyorum kendimde

sizler yine kaynatmışsınız yeni arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum ve herkesi öpüyorum burcum kibelem neşem arifem mavidenizim ceren filizim nur84 beyaz16 yasemink karabiberim bulcuk bayan merak ve diğer bütün arkadaşlarıma sevgilerimi yolluyorum yazmasamda hepinizden haberdar olduğumdan emin olabilirsiniz gözüm üstünüzde yani gıpraşmayın sakın:))))

burdayım cerenciğim bi 5 dakka bakayım dedim valla temizlik yapıyorum yarında var:)))) diyorum ya benim meslek çok ağır:))) ne iş bitiyor ne güç:))) hoş siz ikisini bir arada yürütmeye çalışıyorsunuz ama evde olunca daha farklı olduğu kesin:)))

online olan arkadaşlar günmü yapıyorsunuzda benim haberim yok:))) yakaladım sizi verin altınları bakim:))))

Kızlar bana ayrılan sürenin sonuna geldim yarın akşam ya da gündüz ( illegal olarak katılcam aranıza:))
görüşmek üzere hepiniz kocaman öpüldünüz tatlı rüyalar iyi geceler

knuştuğunuz belgeseli 2 kere baştan sona izledim sitede bikaç yerde geçiyor herkesede ialemesini tavsiye ederim çok güzel çünkü

neyse bana müsade ziyaretin kısası makbuldür dimi şaka bi yana çamaşır asacağım daha kocişime çay servisi derken pc başında duramıyorum hadi size iyi sohbetler arkidişler görüşmek üzere...

kocişimi yatırdım ve buraya kaçtım kızlar .... hehehehe

canıııııııııım nasılsın? seninle görüşemiyoruz ya :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…