Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bu arad burcucum benim folik asit kullanmaya hiç vaktim olmadı biliyorsun çok acemi vede taze gelinim bebeği öğrendikten sonrada doktor artık gerek yok dedi iş işten geçti....
sen kullan tabi ne olacak zararı yoktur heralde :)

kızlar kusura bakmayın ya katılamadım sizlere msn bir açtım anam soran sorana lafa tuttu herkes kurtulamadım bir türlü neyse şimdi geldim sizlerleyim....
burcu takvimin çok şeker en azından inek böcek yok bebek var ehe ehe anladın sen :):):)

Filizcim buralardayız ablacım......

köşedeki resmimide değiştirdim sisin için börtü böcek görmeyin diyee kaydirigubbakcemile3

bu arad burcucum benim folik asit kullanmaya hiç vaktim olmadı biliyorsun çok acemi vede taze gelinim bebeği öğrendikten sonrada doktor artık gerek yok dedi iş işten geçti....
sen kullan tabi ne olacak zararı yoktur heralde :)

yazarken dicektim zaten ceren seni es geçiyorum seni biliyorum hemen hamile kaldın kullanamana vakit kalmadan diye kaydirigubbakcemile3

yazarken dicektim zaten ceren seni es geçiyorum seni biliyorum hemen hamile kaldın kullanamana vakit kalmadan diye kaydirigubbakcemile3

canım ya ne kadar yakından takip ediyorsun beni hayranım sanaaaa....
evet ben hemencicik gebiş kaldımmm meğer çok sağlıklıymışımda haberim yokmuş :)

abla ben burdayımhihoyyythihoyyyt

kızlar kusura bakmayın ya katılamadım sizlere msn bir açtım anam soran sorana lafa tuttu herkes kurtulamadım bir türlü neyse şimdi geldim sizlerleyim....
burcu takvimin çok şeker en azından inek böcek yok bebek var ehe ehe anladın sen :):):)

Filizcim buralardayız ablacım......

hah şöööyle... geçin bakim karşıma.... :eek:klava: yok öyle kaybolmak ortadan hıııı

canım ya ne kadar yakından takip ediyorsun beni hayranım sanaaaa....
evet ben hemencicik gebiş kaldımmm meğer çok sağlıklıymışımda haberim yokmuş :)

maşllah de kızzz :nazar: allah sağlığını bozmasın
evet bizim topiği ara ara yabancılar ziyaret ediyo takılıp kalıyolar yazmdan gidiyolar kaydirigubbakcemile3

maşllah de kızzz :nazar: allah sağlığını bozmasın
evet bizim topiği ara ara yabancılar ziyaret ediyo takılıp kalıyolar yazmdan gidiyolar kaydirigubbakcemile3

maşşallah maşşallah :nazar: :nazar:
sizlere nasip etsin rabbim inşallahhhhhh :Saruboceq:
evet kııızz başkaları geliyor okuyor yazmadan ses etmeden gidiyor ya bir garip oluyorum sanki birileri bizi göztliyor gibi rahatsız oluyorum hani bir kaç satır bişiler yazsalar belki olmıcak ama ne bilim çokmu sahiplendim be buraları acaba:uhm: manyakmıyım neyim -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3 :roflol:

X