Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

beyazım deryam 18 lira tatlım mama kutusu 300 gr.
iyiymiş fiyatı diğerlerini 20 tl ye aldım ben hep

evet beyaz tam 3 ay sonra bayramda hasta idim sen?

ben daha yeni hsatalandım cnm
2 hafta falan oldu
çok az geldi 2-3 gün kadar
spiral taktırsam mı diye düşünüyorum da
birazda korkuyorum nasıl olacak diye

eşim evde yokken bende rahat rahat temizliğim yapam
kuaföre gidemiyorum eşimde hep evde olunca zor oluyor
şimdi 1 hafta evde olacak
pek giremem kk ya haberiniz olsun

evet canım fiyatı iyi ama bizimki 2 günde bir kutu yiyor sen düşün masrafı

canımmm altı aydan önce takmıyorlar spiral sezeryan olduğu için bende bekliyorum mecbur onu taktırmak için

nereye takıldınız yahu
ceren mi uyandı gülçin

işim vardı gülo kaçırmışım seni

eşim evde yokken bende rahat rahat temizliğim yapam
kuaföre gidemiyorum eşimde hep evde olunca zor oluyor
şimdi 1 hafta evde olacak
pek giremem kk ya haberiniz olsun

fırsat buldukça gel balım

mehaba kızlar ben 1.5 yıllık evliyim 2 defa gebeliğim oldu ilki 9 haftalık ikincisi ise 7 haftalık düşükle sunuçlandı doktorumuz bize genetik araştırmaya gerek yok dedi fakat bizim kafamıza takıldı biz bu araştırmayı yaptırmaya karar verdik.acaba mutlaka gereklimidir.bize maliyeti ne olur.ve bu araştırma ile ilgili kısa bir bilgi verirseniz sevinirim şimdiden ilginize teşekkür ederim ii çalışmalar...birde 2 sindede kürtaj yaptı hamile kalma olasılığım azalıyomu ne zaman bebişim olur lütfen cevap allah razı olsun???

sunacım geçmiş olsun cnm
bazen gebelikler düşükle sonuçlanabiliyor hatat ilk gebeliklerin % 80 i düşük olurmuş
bildiğim kadrıyla bazı testler yapıyorlar ve genetik olduğu için baya pahalı bu testler
tam olarak fiyat veremiycem
genetik olarak bir problem yoksa
bebekler tutunamayıp düüyorsa bence hemen tekrar hamile kalabilirsin gebe kalma olasığını düşürmez cnm
umarım en kısa zamanda bebeişin önce göbeğinde sonra kollarında olur

gelmeye çalışırım cnm ama biliyorsun pc ye el koyuyor bizim adam
uğraraım yine arada
kendine iyi bak tatlım

günayıdn kızlar nasılsınız hepinşze hayırlı cumalar
gülçinim günayıdn canım nasılsın sabahtan beri resim yüklemeye çalışıyorum sayfa görüntülenemiyor diyor ya sinir oldummm

günaydın canlarım, nasılsınız? uykusuz geçen kabus gibi bir gecenin ardından sizleri görmek çok güzel :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Mehay ................................. 39. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

2. Benssenb...............................37. Haftamızdayız (E & K) (10 Ekim) (İkizler geliyor)

3. Mavideniz...............................35. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

4. Agnes......................................35. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

5. Rüzgar Deniz..........................33. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

6. Hayat24................................. 31. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

7. Slvmsstr................................ 28. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................25. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 22. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MİRAÇ}

14. Gcan......................................5 Ekim 2009 {MİRAÇ} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

günaydın canlarım, nasılsınız? uykusuz geçen kabus gibi bir gecenin ardından sizleri görmek çok güzel :)

günaydın ablacım nasılsın yinemi uyuyamadın hay allah ya inşallah düzene girer şı uykuların abla seni görmek de çok güzel ablammm benimopuyorumnanaktan

günayıdn kızlar nasılsınız hepinşze hayırlı cumalar
gülçinim günayıdn canım nasılsın sabahtan beri resim yüklemeye çalışıyorum sayfa görüntülenemiyor diyor ya sinir oldummm

Günaydın canımın içi iyiyim şükür sen nasılsın
sanada hayırlı cumalar balım
hade yaa ekleyemedin yani resimleri tüh eee ne zaman görcezzz seni :uhm:

ablaaaammm günaydın canımcım
ayyy kabur gibim heee valla benim de biraz öyle oldu sanırsam yine kabuslarla sıçrıyorum dün olanlardan sonra oofffff
neyse ablam sen az daha sık dişini yapıcak bişi yok malesef :1no2:

günaydın ablacım nasılsın yinemi uyuyamadın hay allah ya inşallah düzene girer şı uykuların abla seni görmek de çok güzel ablammm benimopuyorumnanaktan
canım hiç sorma, gecelerin bu kadar uzun olduğunu uykusuz kaldığım gecelerde anladım canım beniiiiiiiiimmmmmmmmm Şeniz
heeee bu arada benim kırmızılar gelmeye başladıı

ohhh çok şükür ya... çok sinir bozucu bir şey gelmemesi... sen de artık bir an önce randevunu al lütfen doktordan :)

bende iyiyim canım son iş günü keyfim yerinde sorma akşamdan beri deniyom ama olmadı bitürlü eklicem mutlaka canım merak etme evin resimlerinide koymayı düşünüyorum zatii
oy oy oy gelsinde sende bir oohh de gülüm yaa
nasıl rahatım anlatamam sabah çok sevindim görünce

oy kıyamam yaa inşallah hepsi geçicek rüzgarınla kucak kucağa uyucaksınız
hemde nasıl ablam o kadar çok sevindimki anlatamam alıcam canım ablam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…