Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

CANCANIMMMMMMMMMM günaydın yeawruuummmm

heeeeeeeeeeyyyyyyyy millleeetttt nerdesiniz yaaa huuuuuuuu
aayyy ben delircem bu netin varya sabahtan beri ancak açıldı meret kötükedihüso ne zaman gitcek bakimmm

günayıdn kızlar nasılsınız hepinşze hayırlı cumalar
gülçinim günayıdn canım nasılsın sabahtan beri resim yüklemeye çalışıyorum sayfa görüntülenemiyor diyor ya sinir oldummm
günaydin arifeemmmm sanada hayırlı cumalar canım Allah dualarımızı kabul etsin

günaydın canlarım, nasılsınız? uykusuz geçen kabus gibi bir gecenin ardından sizleri görmek çok güzel :)
günaydin ablammmm opuyorumnanaktan artık doğurana kadar uyku yönünden her gecen kabus olcak galiba allah yardımcın olsun ablacımmm

heeee bu arada benim kırmızılar gelmeye başladıı
ohhhhh beeee çok şükür hihoyyyt arifem bi an önce doktora gidiosun hayatımmm randevunu al hemen bekleme daha

ablaaaammm günaydın canımcım
ayyy kabur gibim heee valla benim de biraz öyle oldu sanırsam yine kabuslarla sıçrıyorum dün olanlardan sonra oofffff
neyse ablam sen az daha sık dişini yapıcak bişi yok malesef :1no2:

tatlım benim, haklısın valla, ağır şeyler yaşadın :KK43::KK43::KK43:
dişimi sıkıyorum, sabrediyorum, yapılacak hiçbir şey yok :KK43:

bende iyiyim canım son iş günü keyfim yerinde sorma akşamdan beri deniyom ama olmadı bitürlü eklicem mutlaka canım merak etme evin resimlerinide koymayı düşünüyorum zatii

nasıl rahatım anlatamam sabah çok sevindim görünce

ayy canım benim evet son iş günü keyifli olmak lazım demi hihoyyyt

koy koy evinin resimlerinide koy düğün resimlerinide sabırla bekloooruz ona göre tatlişkom yerimseniben

canım yaaa takvim yapmışsın kendine utandım valla :kedi:

aayyy ben delircem bu netin varya sabahtan beri ancak açıldı meret kötükedihüso ne zaman gitcek bakimmm

özgeeeemm kuşummm nassın yavrum akşam hemencecik uyuyabildinmi kıııı
senden sonra senin dedikodunu yaptık biss kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şaka şaka konuştururmuyum ben kimseyi arkandan bacımmmm kaydirigubbakcemile3 ancak ben konuşurum :roflol:

delirme anam delirme boşveeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr
net senden önemli deeel ya :dilcikar:

günaydin arifeemmmm sanada hayırlı cumalar canım Allah dualarımızı kabul etsin

günaydin ablammmm opuyorumnanaktan artık doğurana kadar uyku yönünden her gecen kabus olcak galiba allah yardımcın olsun ablacımmm

ohhhhh beeee çok şükür hihoyyyt arifem bi an önce doktora gidiosun hayatımmm randevunu al hemen bekleme daha

günaydın canım nasılsın evet ya net çok kötü aminnn canım cümlemizin duları kabul olsun inşallahh tamam hayatım gidicem randevu gününüde bildiricem size

tatlım benim, haklısın valla, ağır şeyler yaşadın :KK43::KK43::KK43:
dişimi sıkıyorum, sabrediyorum, yapılacak hiçbir şey yok :KK43:

malesefffff senağlama

sabırrrr sabıır ya sabııırrr şunun şurasında doğuma ne kaldı be ablam dörtte üçü gitti zatiiii :dance: :dance:

günaydın canım nasılsın evet ya net çok kötü aminnn canım cümlemizin duları kabul olsun inşallahh tamam hayatım gidicem randevu gününüde bildiricem size

bildiricen tabii yoksa topikçe saldırırız sana :eek:klava:

koy koy evinin resimlerinide koy düğün resimlerinide sabırla bekloooruz ona göre tatlişkom yerimseniben

senden sonra senin dedikodunu yaptık biss kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şaka şaka konuştururmuyum ben kimseyi arkandan bacımmmm kaydirigubbakcemile3 ancak ben konuşurum :roflol:

kız gülçin aşk olsun ben seni utandırmak için yapmadım ben mahçup oldum bak şimdi
becerimi test ettim canım zorda olsa oldu öylesine yanii ben senden istiyom balımm
elin uğurlu gelirde bir çırpıda kurtulurum bu kilolardan inşallahhhihoyyyt
hepsini eklicem canım hbaer veririm size

evetbir türlü gününde gelemeyen meşur kırmızılarımın muhtelemen gelecek adetim 6 kasım
kızlar size zahmet bi el atın olurmuu

günaydın tatlım, amin canım sağol :) 46 gün daha çekeceğim sanırım, sonrasını bilemiyorum tabii :)
emin ol bundan daha iyi olucak ablacımmm :1hug:

gülçintoşşş bende senin düğün fotolarını merak ediorummm bananeee ufacık resimde gözüm kör oluo güsel gelin olmuşun belli bide yakından görek :hulya:

kısss akşam yarımda yattım aklım sizde kaldı uyuymadım satennn yatak odasınada giremedim :roflol: thöössss denmesin deyiiii kaydirigubbakcemile3

yaa net benden önemli deel biliomda yanınza olmak istiorummmmkaydirigubbakcemile

tamam canımmm beklioruz çabuk ol amaaaÇok üzgünüm çoook

kız gülçin aşk olsun ben seni utandırmak için yapmadım ben mahçup oldum bak şimdi
becerimi test ettim canım zorda olsa oldu öylesine yanii ben senden istiyom balımm
elin uğurlu gelirde bir çırpıda kurtulurum bu kilolardan inşallahhhihoyyyt
hepsini eklicem canım hbaer veririm size

ooyyy kuşum becerirsin dabi sen balım neden beceremeyesin kuşum
bak güzel olmuş takvim sen devam et eğer kilo verirsen banada söyle nasıl veriğidini olurmu canikom yerimseniben

tamam hadi ekle ama delikafadulden

gülçintoşşş bende senin düğün fotolarını merak ediorummm bananeee ufacık resimde gözüm kör oluo güsel gelin olmuşun belli bide yakından görek :hulya:

kısss akşam yarımda yattım aklım sizde kaldı uyuymadım satennn yatak odasınada giremedim :roflol: thöössss denmesin deyiiii kaydirigubbakcemile3

yaa net benden önemli deel biliomda yanınza olmak istiorummmmkaydirigubbakcemile

oyyy kuşum msn de var girsene benim profile orda düğün fotolarım var dadlum hatta bir sürü resim var canikom yerimseniben

oyyy meraktan çatladın demii sen ver adresi bana ben sana kblo yollucam kaydirigubbakcemile5 olmaz bööle ayrı gayrı :eek:lmaz:

bizde senin bizim yanımızda olmanı bekliyoruz

gülçinim alındınmı sen bana yaaaaamafoldumben

birtanem canımmmmmmmmmmm alınırmıyım ben sana yavrummmmmmmmmmmmm gel sana bir sarılamda öpem Şeniz

günaydın şekerler nasılsınız bakalım

iki gözüm nurum hoş geldin tatlım nasılsın

kıslar tuvalete çıkamıorum:çok üzgünüm: kolay bi yöntemi yokmu bununnn :kedi:

kayısııııııııı kuru klayısı ye çerez gibi birebir kendimden bilooorum

valla dörtte üçü kaldı hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

dörtte üçümü kaldı :uhm:

kızlar eczaneye gitmem lazım, hemen dönerim :)

hayırdır ablacım CADIARZUCADIARZU

ooyyy kuşum becerirsin dabi sen balım neden beceremeyesin kuşum
bak güzel olmuş takvim sen devam et eğer kilo verirsen banada söyle nasıl veriğidini olurmu canikom yerimseniben

tamam hadi ekle ama delikafadulden

oyyy kuşum msn de var girsene benim profile orda düğün fotolarım var dadlum hatta bir sürü resim var canikom yerimseniben

oyyy meraktan çatladın demii sen ver adresi bana ben sana kblo yollucam kaydirigubbakcemile5 olmaz bööle ayrı gayrı :eek:lmaz:

bizde senin bizim yanımızda olmanı bekliyoruz

birtanem canımmmmmmmmmmm alınırmıyım ben sana yavrummmmmmmmmmmmm gel sana bir sarılamda öpem Şeniz

iki gözüm nurum hoş geldin tatlım nasılsın

kayısııııııııı kuru klayısı ye çerez gibi birebir kendimden bilooorum

dörtte üçümü kaldı :uhm:

hayırdır ablacım CADIARZUCADIARZU

canım benimmm ya bitanesin senn ben bi başlıyım bütün ayrıntılarıyla anlatırım nasıl verdiğimi kilo verince takvimimi sen yapcan ama anlaştıkkvereliniortak

canım benimmm ya bitanesin senn ben bi başlıyım bütün ayrıntılarıyla anlatırım nasıl verdiğimi kilo verince takvimimi sen yapcan ama anlaştıkkvereliniortak

sende bir tanesin gülooooo Şeniz

tamam şeker sen hele bir ver kiloları ben en ala takvimi yapçam sana söz vereliniortak

X