Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar kendinize çok ama çok dikkat edin
allaha emanet olun çok öpüyorummmm

Canım biz de seni çok merak etmeye başlamıştık, şekerinin yükselmesine üzüldüm ama sağlık olsun, inşallah haftaya ctesi yavrularını kucağına alınca bütün sıkıntılarını unutacaksın :) şimdiden geçmiş olsun diyorum canım, Allah sağlıkla hayırlısıyla kurtarsın... doğumdan sonra da haberdar edersin inşallah bizi :) biz de seni seviyoruz canım
niye herke birden elini ayağnı çekti yaawww mafoldumben bende çıkayım barikkk iyi akşamlar kızlarr
iyi akşamlar canım, güzel bir hafta sonu diliyorum :)
kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar kendinize çok ama çok dikkat edin
allaha emanet olun çok öpüyorummmm
iyi akşamlar canım, sana iyi hafta sonları diliyorum :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

2. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

3. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (10 Ekim) (İkizler geliyor)

4. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

5. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

6. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

7. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

8. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

9. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

10. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

11. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MİRAÇ} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kızlarrr ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmzemuszemus
çok kalamıcam bi bakayım dedim
biz iyyiz çok şükürr
doğum hiç kolay olmadı detaylı yazıcam hikayemi bi ara ama ancak popomun üstüne oturabilince olcak bu sanırım :sinifsinif:
bi damla bile sütüm yok oğlum emmek istiyor ama mafoldumben napıcam bilmiyorum çaylara otlara başladık süt olsun diyee
şimdilik bizden haberler bu kadar
kendinize iyi bakın çok öptümmmmopuyorumnanaktan

bugün benim için harika birgün sonunda bebişimin cinsiyetini öğrendim onu beklerken sabırsızlığım bir kat daha arttı şuan 14 haftalık hamileyim ve şimdi küçük delikanlımı bekliyorum.......

hepinize dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekür ediyorum
iyiki varsın ağladım valla heyecanınızı okurken

canım benım cok sukur ıyıysınız ya dualrımız senınle ınsallah olucak sutun bıtanem mıracımızda ıyı cok sukur canını sıkma sıkıntıdanda gıder sutun hayatım allah a emanet olun...opuyorumnanaktan

canıııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm seni görmek ne güzel :) Özge'cik sağolsun haberlerini getirdi canım, çok zor olmasına üzüldüm ama oğluşun sonunda kucağında, darısı başımıza inşallah, detaylı hikayeni bekliyoruz hayatım ama önce sen kendini bir toparla, arada sırada kendinden haber ver ve deeeeeeeeeeee en önemlisi Miraç'ımızın resmini görmek istiyoruz ona göre :)
süt meselesine üzülme diyeceğim ama biür anne olarak üzülmemek mümkün değil tabii... hayırlısı olsun hayatım bakarsın bir anda gelmeye başlar :)
sen de kendine ve Miraç'a iyi bak, yakında tekrar görüşmek üzere canım Şeniz

bugün benim için harika birgün sonunda bebişimin cinsiyetini öğrendim onu beklerken sabırsızlığım bir kat daha arttı şuan 14 haftalık hamileyim ve şimdi küçük delikanlımı bekliyorum.......
gözün aydın canım, Allah sağlıkla kucağın almayı nasip etsin inşallah :)
hepinize dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekür ediyorum
iyiki varsın ağladım valla heyecanınızı okurken
sen de bizi çok duygulandırdın ama :)

buda oğlucummm :)))
oyyyyyyyyy yerim ben bu minik delikanlıyı yaaaaaaaaaa... Maşallah canım maşallah, Allah nazarlardan saklasın
yenı album ekledım arkadaslar.....opuyorumnanaktan
tamam canım :)

filiz ablam tsk ederım o senın guzellıgın....allah hepımızın yardımcısı olsun...buarada kayınvalıdem bende fazla gelemıyorum topık e bılgınız olsun ablacım...demın:jeyyar: uyudu hemen geleyım dedım...

sen uyut uyut onu kaç gel buraya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…