Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın sabah şekerleri nasılsınız bakalım
dün akşam gelemedim trafik baya yoğundu arkadaşlar rvlerine bırakırken
geçmiş baya yoğundu okuyamadım bi aramazlık yok değil mi

millet bende bugün bi halsizlik var saten evde de herkes grip korkmaya başladım ya gideyim de odama kapatayım kendimi dinleneyim bugün malum ilaç falan alamıyorum kusuruma bakmayın olur mu güzeller? öpüyorum hepinizi.......... opuyorumnanaktan
görüşürüz hilatoşşşş :eek:

günaydin canımmm hoşgeldinnn.. bi yaramazlık yok canım çok şükür :hulya: sen nasılsın dünden beri keyfin iyimi sıkıntını attınmııı

millet bende bugün bi halsizlik var saten evde de herkes grip korkmaya başladım ya gideyim de odama kapatayım kendimi dinleneyim bugün malum ilaç falan alamıyorum kusuruma bakmayın olur mu güzeller? öpüyorum hepinizi.......... opuyorumnanaktan
git dinlen canım, çok öpüyorum seni :)
hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn... valla Nur akşam nereye gittiniz? yemeğe mi başka bir yere mi? Gülçin'le didişip duruyoruz.... ben yemeğe gitmişlerdir diyorum, o da akşamleyin çıkılınca yemeğe gidilmek zorunda mı diye soruyor bana, Nur gelsin soralım dedim ben de kaydirigubbakcemile3
hayıırlı cumalar

sana da güzelim, nasılsın? Ömür nasıl?

çok bitkinim abla.ayakta duracak takatim yok.uyumuyor ömür.uykuyla savaşıyor,6 dan bu yana 10 dk uyudu.çok üzülüyorum.sen nasılsın?

çok bitkinim abla.ayakta duracak takatim yok.uyumuyor ömür.uykuyla savaşıyor,6 dan bu yana 10 dk uyudu.çok üzülüyorum.sen nasılsın?

offf işin çok zor canım ya... oyun mu oynamak istiyor? gazı mı var? ondan mı uyumuyor? valla ben de zombi gibi dolaşıyorum ortalıkta, geceleri ben de uyuyamıyorum, soluma yatmaktan sol tarafım uyuşuyor artık, kalçama ağrılar giriyor... geceleri bana da kabus gibi artık... bak bir nasılsın dedin, döküldüm :)

offf işin çok zor canım ya... oyun mu oynamak istiyor? gazı mı var? ondan mı uyumuyor? valla ben de zombi gibi dolaşıyorum ortalıkta, geceleri ben de uyuyamıyorum, soluma yatmaktan sol tarafım uyuşuyor artık, kalçama ağrılar giriyor... geceleri bana da kabus gibi artık... bak bir nasılsın dedin, döküldüm :)

ah ablacım ya hamileyken korku uytumazdı şimdi ömür.şikayetçi değilim rabbimin zoruna gitmesin sadece yavruma kıyamıyorum.göz altları şişiyor baygın bakıyor ama hala konuşacam gülecem diye uğraşıyor.
uyu ablacım dinlen depola çok ihtiyacın olacak rüzgar doğunca.erkek bebekle biraz daha edepsiz çünkü...

görüşürüz hilatoşşşş :eek:

günaydin canımmm hoşgeldinnn.. bi yaramazlık yok canım çok şükür :hulya: sen nasılsın dünden beri keyfin iyimi sıkıntını attınmııı
canım sıkıntım var ama bu bir süre devam eder bende
burcumdan haber var mı gülüm benim numaramı olmıştı ama ben onun numarasını almamıştım
git dinlen canım, çok öpüyorum seni :)

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn... valla Nur akşam nereye gittiniz? yemeğe mi başka bir yere mi? Gülçin'le didişip duruyoruz.... ben yemeğe gitmişlerdir diyorum, o da akşamleyin çıkılınca yemeğe gidilmek zorunda mı diye soruyor bana, Nur gelsin soralım dedim ben de kaydirigubbakcemile3

sana da güzelim, nasılsın? Ömür nasıl?

ablacım alışveriş merkezine gittiktabi orda yemek yedik çay içtik hepsini yaptık yane

burcumdan haber var mı gülüm benim numaramı olmıştı ama ben onun numarasını almamıştım
canımm bu sabah çıkmışlar hastaneden kanaması biraz yoğunmuş yatıyomuş lohusa hatunnn :1rolleyes:

ah ablacım ya hamileyken korku uytumazdı şimdi ömür.şikayetçi değilim rabbimin zoruna gitmesin sadece yavruma kıyamıyorum.göz altları şişiyor baygın bakıyor ama hala konuşacam gülecem diye uğraşıyor.
uyu ablacım dinlen depola çok ihtiyacın olacak rüzgar doğunca.erkek bebekle biraz daha edepsiz çünkü...
valla uyuyabilsem uyuyacağım, sabaha doğru uyumuyorum sızıyorum resmen... gün içerisinde uyumak da istemiyorum bu sefer sızamayacağım bile diye... neyse inşallah düzene girerim... senin işin daha da zor, Allah yardımcın olsun :) ayyyyyyy yerim ben o edepsizi, çıtır çıtır yerim hem de :)

ablacım alışveriş merkezine gittiktabi orda yemek yedik çay içtik hepsini yaptık yane
Burcu eve çıkmış ama süt problemi varmış zavallımın :KK43: bir de doğumu çok zor olmuş zavallı kızın, epiduralin etkisi geçmiş doğumun sonuna doğru :KK43:

hah sağol canım, Gülçiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn gördün mü kız, yemek yemişler işte kaydirigubbakcemile3

inşallaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh oğluşuma yarasın hepsi :)

heee verme kısmını ben yanlış anlamışım o zaman :kedi: :eek: kız beni de kendine benzettin haaa

bir gelse zaten soracağım Nur'a ne yaptılar diye kaydirigubbakcemile3

hafta sonu verirsin sen de :roflol:

hasret gidereceksiniz kızınla, ne güzel :) o da özlemiştir günü seninle geçirmeyi :)

yarasın yarasın tosuncuk olsun rüzgar :ecrin_bebek:

benzicen dabii ablam üzüm üzüme baka baka kaydirigubbakcemile3

geldi nur kaydirigubbakcemile3

heee haftasonunu bekliyorum bu gece mesaim başlıyor mesela :asigim:

eevveettt kuşum özlemiş beni yaaa beni ne zaman görse gülüp oyun istiyor yavyuum :emir_bebek:

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn haaay haay taa tohum topluom yeawruuumm ekicem biçicem sonra yicemmmm cokacimcoook

ben cuma günleri karışıom beebeeem bi hafta yat mesela cuma arı maya oluveriosun burda nie öle bilmiommm-tatlicadiarzu-

eftt bende öle dedimm oğluşun yanında rahatladın bak istediğin gibi pörtleyerek yatabilüsün dedimm gülüoooo kaydirigubbakcemile3

onun adeti normalde çok yoğun olurdu şuanda acısı çıkıo tabi başı dönüomuş birasss geçicek inşallaaahhh dedimmmm :nazar:

oohhho sen daha tohumdan başlamışsın işin çok kestirme yollara sap sen anacım böyle yıllar geçer ömür biter oomaaazzz :eek:lmaz:

haftanın son iş günü ya o bakımdan karışıyon sen yavrum ah sen benim yanımda çalışıcan varya işte hayat bu dersin kıııı gülmekten kırılırsın valla burdakiler öyle diyo ben demiyom zemuszemus

gülsün benim dünürüm gülsün bu günleri hatırlamıcak o canım benim :1hug:

biliyorum canım ya 10 gün sürüyordu adet kanaması eee dokuz aydır olmuyor birde üstüne normal doğum biraz zor geçer bu dönem ama normale döner kısa bir süre sonra kaydirigubbakcemile5

çorba yapmışsın Özge'cim, bir şey anladıysam arap olayım valla kaydirigubbakcemile3

ben anladım ablam meraklanma sen yerimseniben

hoşgeldin gülçin hanım....güsel olup olmadığımı sormucam canım gerek yok bi kere :dilcikar: albümle ilgili bişey sordum canım dur hemen laf etme becermişimdir belki fatoşa bi soralım bakalım yoksa yediririm lafını haaaaaaa :eek:klava:

hoş bulduk hilal hanım buyrunnnnnnnnn

evet bencede güzel olduğunu sormaya gerek yok çirkinliğin her tarafından şapur şupur akıyor bari dile getirmesinler ıııyyyyy -tatlicadiarzu-

ben sana bişi yediririm varyaaaa açtırma ağzımı cuma saati gelirsem oraya yırrtarım seni :mymeka:

e ben dedim cuma günleri karışıorum dieee -tatlicadiarzu- du düzelteyim barikkk

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

boşver uğraşma, karışığım beniiiiiiimmmm Şeniz

:roflol: :roflol:

sende kendini fazla dinleme bakiiimm halsizlik varmışta mış mış ilgi istiyorum demiyorda gribi bahane ediyor paççoz kaydirigubbakcemile3

yaramazlık yokta yaramaz var :jeyyar:

hayıırlı cumalar

sanada canımın içi hoş geldin alkisalkisalkis

yaw ne didişçem sennen ablam yaa sen başlattın herşeyi ben küçücüğüm deyi susuyorum zatiiii kaydirigubbakcemile3

sen sıkma canını gülüm düzene girer elbet bu zamanlar böyle oluyor ne yapalım :1no2:

aayyyy bende öyle idim yanlarım acıyordu yan yatmaktan sırt üstü yatıup gerilmeyi özlemiştim valla şimdi gerine gerine kalkıyorum her sabah :1closedeyes:
sende öyle yapıcan ablam

hayırdır güzelim ne sıkıntısı bu hala devam eden???

yemek yedik çay içtik hepsini yaptık yane

hepsini derken :uhm:

hah sağol canım, Gülçiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn gördün mü kız, yemek yemişler işte kaydirigubbakcemile3

efendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm
yemişlerdeeeeeeee
hepsi kısmını anlayamadım ben :uhm: kaydirigubbakcemile3

yarasın yarasın tosuncuk olsun rüzgar :ecrin_bebek:

benzicen dabii ablam üzüm üzüme baka baka kaydirigubbakcemile3

geldi nur kaydirigubbakcemile3

heee haftasonunu bekliyorum bu gece mesaim başlıyor mesela :asigim:

eevveettt kuşum özlemiş beni yaaa beni ne zaman görse gülüp oyun istiyor yavyuum :emir_bebek:

oohhho sen daha tohumdan başlamışsın işin çok kestirme yollara sap sen anacım böyle yıllar geçer ömür biter oomaaazzz :eek:lmaz:

haftanın son iş günü ya o bakımdan karışıyon sen yavrum ah sen benim yanımda çalışıcan varya işte hayat bu dersin kıııı gülmekten kırılırsın valla burdakiler öyle diyo ben demiyom zemuszemus

gülsün benim dünürüm gülsün bu günleri hatırlamıcak o canım benim :1hug:

biliyorum canım ya 10 gün sürüyordu adet kanaması eee dokuz aydır olmuyor birde üstüne normal doğum biraz zor geçer bu dönem ama normale döner kısa bir süre sonra kaydirigubbakcemile5

ben anladım ablam meraklanma sen yerimseniben

hoş bulduk hilal hanım buyrunnnnnnnnn

evet bencede güzel olduğunu sormaya gerek yok çirkinliğin her tarafından şapur şupur akıyor bari dile getirmesinler ıııyyyyy -tatlicadiarzu-

ben sana bişi yediririm varyaaaa açtırma ağzımı cuma saati gelirsem oraya yırrtarım seni :mymeka:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:

sende kendini fazla dinleme bakiiimm halsizlik varmışta mış mış ilgi istiyorum demiyorda gribi bahane ediyor paççoz kaydirigubbakcemile3

yaramazlık yokta yaramaz var :jeyyar:

sanada canımın içi hoş geldin alkisalkisalkis

yaw ne didişçem sennen ablam yaa sen başlattın herşeyi ben küçücüğüm deyi susuyorum zatiiii kaydirigubbakcemile3

sen sıkma canını gülüm düzene girer elbet bu zamanlar böyle oluyor ne yapalım :1no2:

hayırdır güzelim ne sıkıntısı bu hala devam eden???

yemek yedik çay içtik hepsini yaptık yane

hepsini derken :uhm:

efendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm
yemişlerdeeeeeeee
hepsi kısmını anlayamadım ben :uhm: kaydirigubbakcemile3

hepsi işte bacım anlamaycak ne var güloyemek tatlı çay meyva kaydirigubbakcemile3

kızlar burcuyla konuştummm ağladımm heee içim koptuuu mafoldumben yavrummm yaaa doğumu zor olmuşş epidural yapmışlar ama doğurana kadar etkisi geçmiş doğuma çok yakın sürede tekrar yapmıyolarmış sancılı doğurmuş yani çatır çatır dikişli.. şimdi evdeymiş sütü yokmuş dua edin kızlar montofon inekleri gibi sütü olsun kuzumunnnn dolsun taşsın memeleri allah arttırsın..
selamı var hepiciğinizeee :eek:
AY CANIM YA İNŞALLAH BOL BOL SÜTÜ OLUR MİRACIMIZ ÇOK GÜZEL DOYAR.
amiiiiiiiiiiin canım :)
GÜNAYDIN ABLACIM GERÇİ ÖĞLEN OLDU ŞİMDİ AMAkaydirigubbakcemile3
ne bileyim oklavayı görünce tırstım akannehir
CANIM BİZ ARKADAŞ OLMADIĞIMIZ İÇİN BAKTIM AMA GÖREMEDİM TEKLİF ATTIM KABU EDERSEN Bİ DAHA BAKARIM
GÜNAYDIN CANIM İYİZ SEN NASILSIN İLAYDA NASIL
hayıırlı cumalar
HAYIRLI CUMALAR CANIM
kızlar ben biraz uzanacağım, sonra tekrar gelirim, hepinizi öpüyorum :)

YAT ABLA YATTA DİNLENzemuszemus

herkese günaydınnnnnnnnn!filiz abla ya da özge düğün fotoma baktınız mı baktıysanız bişey sorucam acil
günaydın canım nasılsın baktımız canım hoş hatunsunn
kızlar burcuyla konuştummm ağladımm heee içim koptuuu mafoldumben yavrummm yaaa doğumu zor olmuşş epidural yapmışlar ama doğurana kadar etkisi geçmiş doğuma çok yakın sürede tekrar yapmıyolarmış sancılı doğurmuş yani çatır çatır dikişli.. şimdi evdeymiş sütü yokmuş dua edin kızlar montofon inekleri gibi sütü olsun kuzumunnnn dolsun taşsın memeleri allah arttırsın..
selamı var hepiciğinizeee :eek:
oy canım benimm kıyamam burcuma inşallah bol bol sütü olur miraçımızda doyar
bebeğinle beraber evinde şimdi çok güzel ya :nazar:
herkese günaydıııııııııııııııın... kahvaltımızı yaptık geldik biz, nasılsınız kızlar?

seni gidi seniiii... kocişini masrafa soktun di mi? güle güle kullanın canım...

ay ne bilem kız... çocukla sinemaya gidemeyeceklerine göre... ayyy Nuuuuuuuuuur gel de söyle kız nereye gittiniz? kaydirigubbakcemile3

aman aman sen formdan düşme, topik daha yeni yeni kendine gelmeye başladı kaydirigubbakcemile2

cadı seni... verdin mi peki? :roflol: :roflol: :roflol:

bak nasıl da tanımış beni kaydirigubbakcemile3

bugün cuma, yoğun olursun sen şimdi :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

sana da hayırlı cumalar canım :)

sana da güzelim :)

ohhhh 2 gün kızınla hasret gidereceksin ne güzel :)

aaaaaaaa halı mı silkelemiş? hayret bir şey yaaa... akşam ütü masasına dokunayım dedim, kıyameti kopardı eşim kaldırma onu diye... halının ağırlığını düşün, ütü masasının ağırlığını düşün... neyse olan olmuş artık, inşallah sağlıkla kucağına alsın bebeğini

heyoooooo bugün çıkıyor mu Burcu? ayyy ne güzel iki kişi gittiler, üç kişi dönüyorlar eve, darısı başımıza inşallah :)
günaydın ablacım nasılsın rüzgar nasıl valla hiç sorma ablacım çatlak işte zaten hamileliği boyunca hiç oturması kıçının üstüne buda öyle bi cins hala olmamış bebek açılama olmasını bekliyorlarmış sancı çekiyor yaniiakannehir
günaydın nurcum nasılsın canımm yok bi yaramazlık canım
ilayda nasıl
hayıırlı cumalar

sanada hayırlı cumlar canım nasılsın

valla beni de çok güldürdüler, keşke sen de burada olsaydın :)

iyi akşamlar canikom, yarın görüşürüz :)

darısı başına canım, liste başı sen oldun :) var mı ağrın sancın? ben de telefonu yok canım, zaten yakında gelir aramıza, o fazla ayrı kalamaz bizden, Meriç'den fırsat buldukça gelir :)

çok geçmiş olsun canım :KK43: çok üzüldüm... ne olmuş peki? grip falan mı? tekrar geçmiş olsun canım

ben de öyle yaptım, A'dan Z'ye nesi varsa yıkadım... valla sabrımın sınırı zorlanınca ne söylediğimi bilmem, tepem attı mı herşeyi yaparım canikom, böyle sakin durduğuma bakma... yavaş atın tekmesi pek olur derler ya, benimki de aynen öyle işte canım :) ama bazen aptal aptal batıl inançları beni deli ediyor, büyüğüm diye ses çıkarmıyorum ama tepem kötü atıyor bazen

:roflol: :roflol: :roflol: sen de az değilsin hani :roflol: :roflol: :roflol:

kızlaaarr ben geldimmm alış ve veriştenn kaydirigubbakcemile3

vala bu akşam o kadar çoooook alış yaptıkki kocişe kaç kere vercem bilmem kaydirigubbakcemile3 :kedi:

eee sizler neler yaptınız bakem ben yokkene CADIARZU

ne diyon sen bebeeeeeeeeeeemmmm koparttım demeeeekk sırnaşık şey

kıııss aman haa dikkat et yollarda kuzuum kanatlandığın vakit birinin pençesine takılmayasın bir akbaba sen gibi güvercini kapar anacım dikkatli ol bebeeeeeeemmmm sositososito

akşam vakti gidilen her yer yemeklemi olur canımmm
neler olur neler akşam vaktii lülülülülülü

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

aman ablaaam ölme seeeeen ben formdan düşmeye razıyım :eek:lmaz:

iyi eğlendim iyi alış ve verişte gerçi daha veriş kısmına geçmedik ama orda daha çok eğleneceğim kesin :kedi: kaydirigubbakcemile3

oooyy kurbn olduğum gül sen yavru kuşum gül

gülmek sana yakışıyor gülmek sana yakışıyor kaydirigubbakcemile2

gözün aydın allah tamamnına erdirsin kaydirigubbakcemile5

gönülcüm sıra sende artık son hazırlıklarıda yap ve bekle paşanı :hulya:

kız fatoş muhabbet bitiyor 5 saat geçiyor sende ancak cevap yazıyon hee sen nerdesin hangi şehir hangi ülkedesin yavrucum ya yoksa kutuplarda ekvatorda falanmı yaşıyorsun burdaki yazışmalar uydudan geç ulaşıyor sanırım sana kaydirigubbakcemile3

aaaaaa baaak sen kim gelmişşşşşş kaydirigubbakcemile3
yiğenine çok geçmiş olsun cicim allah şifa versin üzülme boşuna bizde küçükke ne hastalıklar geçirdik büyüyünce geçiyor unutuluyor herşey bazen tbii hasarda kalabiliyor bendeki gibi kaydirigubbakcemile3

heeee gözleerim seni aradı deli gibim :bbo:
ama niye bir sor :uhm:
sataşmak için kavga etmek için bunca insan arasında seni kestirdim gözüme bir sana kıydım yani kuzularıma kıyamadım :roflol:

filiz ablamın sessiz olduğuna sakin durduğuna bakma onun damarına basarsan beni mumla ararsın o kadar diyorum ben sana a.s

aaayy haspam hamiş kalmış sokağa çıkmış iyi gelmişte tavsiyede bulunuyor birde
uuuyyyy büyümüşte kendini fasulyeden sayarmışşşş fadikk kaydirigubbakcemile3

kkıızzz paaaççooozzzz sen gez gez sokakta sonra kaçırdım diye laf et ağzını burnunu yortarım senin hee ya adam gibi takıl burda yada defol git gözüm görmesin söylenme :mymeka:

vaaay paçozum fadiğim sonunda becermiş düğün fotosunu koymayı ben bir bakem :eek:

canım darısı senin başına sırada sen varsın inşallah seninde hayırlı haberlerini alıcaz
sende sağlıkla kucaklarsın yavrunu inşallahh

bende iyiyim canım sağolll

çok geçmiş olsun allah şifa versin canımmm

keşke çok şey kaçırmısım ama okumak bile yetti bidaki sefere inşalalh

evet arkadaslar sira bende listede sira bende olunca baya bir heycanlandim yaaa
hazirliklar tamam bir tek oglumuzu bekliyoruz..
agrim ara ara oluyor amam bunlar normal agriymis yarin hastanede randevum var bakalim nedicekler..

X