Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

GCAN tebrik ederim canim kolay bir dogum olur insallah......

ayyy heyecan basti beni sira bendeeeeeeeeeeee :))))))

slm kızlar nasılsınız?

burcu gelmiş cnm benim dogum zor geçmiş ..umarım sütün bol olur..miraçta pek tatlı görünüyor allah bagışlasın ...sen iyi ol hkayenide o zman bekleriz..

gcan dogumu başlamış bir girdim pir girdim bende haber üstüne haber hayırlısı ile sorunsuz dogum yapmasını nasip etsin rabbim..bensenbde gün almış dogum için hadi bakalım...allah onuda kurtarsın...

ceren için geçmiş olsun gülçincim enfeksiyon yoktur umarım..

ee kızlar ne var ne yok.. bende pek iyi degildim doktordan geldigim gün eve direk gelmedik geç geldik dolayısıyla haber veremedim sonrada malum dışarı falan çıkmam gerekiyordu derken dünden bu yanada baş agrısı çekiyorum hala tam anlamıyla geçmiş degil tansiyon ölçtürmek aklıma hiç gelmedi geçen gün doktorda tansiyonum biraz yüksekti doktorum kontrol ettirin sürekli demişti bu ara başım agırırken ölçtürmedim hafifledigi zman ölçtüm tansiyonum çıkmış biraz hemen limon içtim..ayy çok unutkan oldum dikkat edemiyorum bazı şeylere.. doktorumuz beroşto sıkıntı olmadıgı gayet iyi gözüküyor dedi suyuda iyi imiş ama yine dinlen dedi elmizden geldigince içeride tutmamız gerektigini söyledi..ama bu ara bol yemen gerek dedi kilo almalıymış beroşta ben ortalama 10 kilo falan aldım ama ortalama 1 ayımız falan var daha erken gelmezse tabiii bu süre içerisinde ye sürekli dedi.ortalama 2250 falan dedi kuşum hala ters duruyormuş sanırım içeride sıkıştı ayaklarını neredeyse başına getirmişti yüzünüde gösterdi detaylı bir şekilde arkadaşım ve eşimde gayet iyi gördüler ben yandan bamaktan pek anlamadım dudaklarını yanaklarını iyice farketmişler..durum böyle bizde..

kimsecikler yok ama ben haber vereyim dedim.neyse ben kaçayım ..iyi akşamlar..

slm kızlar nasılsınız?

burcu gelmiş cnm benim dogum zor geçmiş ..umarım sütün bol olur..miraçta pek tatlı görünüyor allah bagışlasın ...sen iyi ol hkayenide o zman bekleriz..

gcan dogumu başlamış bir girdim pir girdim bende haber üstüne haber hayırlısı ile sorunsuz dogum yapmasını nasip etsin rabbim..bensenbde gün almış dogum için hadi bakalım...allah onuda kurtarsın...

ee kızlar ne var ne yok.. bende pek iyi degildim doktordan geldigim gün eve direk gelmedik geç geldik dolayısıyla haber veremedim sonrada malum dışarı falan çıkmam gerekiyordu derken dünden bu yanada baş agrısı çekiyorum hala tam anlamıyla geçmiş degil tansiyon ölçtürmek aklıma hiç gelmedi geçen gün doktorda tansiyonum biraz yüksekti doktorum kontrol ettirin sürekli demişti bu ara başım agırırken ölçtürmedim hafifledigi zman ölçtüm tansiyonum çıkmış biraz hemen limon içtim..ayy çok unutkan oldum dikkat edemiyorum bazı şeylere.. doktorumuz beroşto sıkıntı olmadıgı gayet iyi gözüküyor dedi suyuda iyi imiş ama yine dinlen dedi elmizden geldigince içeride tutmamız gerektigini söyledi..ama bu ara bol yemen gerek dedi kilo almalıymış beroşta ben ortalama 10 kilo falan aldım ama ortalama 1 ayımız falan var daha erken gelmezse tabiii bu süre içerisinde ye sürekli dedi.ortalama 2250 falan dedi kuşum hala ters duruyormuş sanırım içeride sıkıştı ayaklarını neredeyse başına getirmişti yüzünüde gösterdi detaylı bir şekilde arkadaşım ve eşimde gayet iyi gördüler ben yandan bamaktan pek anlamadım dudaklarını yanaklarını iyice farketmişler..durum böyle bizde..

hoşgeldin hayatım, evet arka arkaya doğumlar başladı, darısı başımıza :)

Beroşumuz iyiymiş maşallah, çok sevindim, Allah daha iyi etsin ikinizi de, aman tansiyonuna çok dikkat et hayatım, sık sık kotrol et... Senin bu başağrısı zaten hamileliğin başından beri yapıştı kaldı sana, neyse az kaldı sayılır, inşallah zamanında gelir Beroş sen de rahatlarsın artık (fiziksel olarak tabii)... kendine çok dikkat et ve bizi habersiz bırakma tamam mı? çok öpüyorum güzelim, sana da iyi akşamlar :)

Merhaba kızlar bende varımmmm son 9 haftamız şafak sayıyoruz artık allah herkesin bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinnn

Günaydıııııııııııınnnnnnnnn güzellleeeeeeeeerrrrrrr
en güzel günler sizlerin olsun canlarımmmm

bugün de senden haber alamasaydım yarın aramayı düşünüyordum, çünkü bir gitmişsin pir gitmişsin...
yavru kuşum yapmış yapacağını ha, yerim ben onu, kıyamam, neyse haftaya öğreneceksiniz artık durumu, bence geçmiştir enfeksiyon...
demek misafirlerin var akşama, kolay gelsin canım, çok yorma kendini :)

hmmm demek mesai yapamadın :KK43: neyse napalım, sen bir fırsat yaratırsın eminim kaydirigubbakcemile3

kolay gelsin tekrar, görüşürüz canım :)

ooyyy canımmm merakta edermiş kardeşiniii gel seni bir öpem ablaammm Şeniz
bak koca topikte senden başka beni merak eden yok görüyonmu bu kadar işte :a015:

valla bencede geçmiştir enfeksiyon abla yoksa bu kadar huzurlu olmazdı heralde fisfisfis
evet abla mesai yapmadım bu haftasonu nedense mesaisiz geçti durgun sakin neden böyle opldu bende anlamadım valla :1no2: bu haftada kociş gececi ne etçem ben mafoldumben

tatlım maallah miraca şeker mi şeker
yağız delikanlı maşallah
Allah nazarlardan korusun kuzumu:nazar::nazar::nazar::nazar:
iyi olmana çok sevindim tatlım
senden bu kadarda olsa haber almak çok güzel
bilmezmiyim cnm doğumun ne olduğunu
hem boşuna sancı çektim hemde sezeryan oldum sonunda
detaylarını bekliyoruz cnm
endişelnem sütün gelir bi kaç güne kadarŞeniz

ooyyy bilmeemmmmmiiii beyazımmm
bende az çekmedim doğum sancısını kkıızz sennen aynıyız anacım a.s

slm arkadaslar bu sabah 8:30 da suyum patladi hastaneye gitdik 2 cm acilma olmus saat 14:00 de tekrar gidicez kontrole sancim yok suan saskinim.
nisan bozulmasi denilen seyde oldu arkadaslar duanizi eksik etmeyin...
birsey olcak olursa ben gülcine haber dar edicem dua edinnnnn

Gönüüüüüüüüüülllllllllllllllllll senden güzel haberleri bekliyoruz canım hadi hayırlısı allahım bir avazda sağ salim kurtarsın inşallaaahhhh :Saruboceq:

slm kızlar nasılsınız?

canımmm hoş geldin
cerende enfeksiyon çıkmıştı zaten canım antibiyotik kullandık malesef geçtimi diye kontrole gitmiştik ama öğrenemedik neyse bu hafta sonu öğreniriz.

sanada çok geçmiş olsun cicim yat bol bol fırsat bu fırsat :)
heee yemek yemeyide ihmal etme çocuğa yarayacak şeyleri tüket :ecrin_bebek:

iyi akşamlar şekerler
nasılsınız bakalım
kızlar ben nezle oldum galiba senağlama

oooyyy nurummm geçmiş olsun balımmm dikkat et kendine ilaydaya bulaşmasın

Merhaba kızlar bende varımmmm son 9 haftamız şafak sayıyoruz artık allah herkesin bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinnn

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn rabbim kimsenin kucağını boş bıorakmasın
senide sağlıkla evladına kavuştursun inşallah

gülçinim günaydın cnm
naıslsın tatlım ceren naısl?

gönülden haber var mı yaw doğurdu mu acaba çok merak ettim
Allah yardımcısı olsun

selam milleeeeeet nasılsınız dicem ama gelirseniz okursunuz cancanlar
dün pat diye çıktım bir dahada gelemedim bilgi işlemden programcı eleman geldi benim pc de bir kaç sorun vardı onları halletmeye ama sağolsun öğlen geldi akşam gitti pc başına oturamadım bile eve gelir gelmezde yemekti çocuktu derken zaman geçti alamadım elime yine pc bu günde sabahtan beri hastanedeyim ceren hanımım idrar yolu enfeksiyonu geçtimi diye öğrenmek için gittik ama öğrenemedik çünkü benim kızım işemedi hatta işeyeceği yerde zıçtı kaka bulaşmaması gerekiyormuş yeniden poşet takılıp idrar alınması gerekiyormuş bende yalnız olduğum için bir saat daha duramıcam haftaya eşimle gelirim dedim eve döndüm. evde temizlik var her yer her yerde ve benim akşama yemeğe misafirim var mutfağa girişmeden önce size bir yazamda beni merak etmeyin dedim kuzular.

geçmişe accık baktımda dünürüm gelmiş oh oh ne güzel damadımda pek yakışıklıyumış hani kızıma göre maşallah kuzuma rabbim nazarlardan korusun inşallah.

bensenb gelmiş haber etmiş kendinden demek oda haftaya bu gün anne oluyor hee vay beee daha dün bebek için uğraşıyordu şimdi anne olucak kucağına alıcak ikizlerini ne güzel darısı arifem ve neşemin başına inşallahhhhhhhhhhh
cancanımmmm inşallah geçmiştir gülümm cerenin enfeksiyonu allah daha iyi etsin inşallah..
maşallah sende yoğunmuşun temizlik misafir vs canımmm..

burcuu maşallah cnm ya allah nazarlardan saklasın çok tatlı :nazar:
hayırlısıyla kavuştun miracına opuyorumnanaktan
allah analı babalı büyütsün cnm:nazar:
arkadaşlar bn 12 de uçağa biniyorum nasipse türkiyedeyim bugün
hepinizi öpüyorum çok sık gelemem artık nete ama elimden geldiinde uğrarım kendinize çook çook ii bakın :1hug::1hug::1hug:
kıss sen nerdesin merak ettim heee.. şuan türkiyedesindir heralde..az özlemli günler şekerimmmm

slm arkadaslar bu sabah 8:30 da suyum patladi hastaneye gitdik 2 cm acilma olmus saat 14:00 de tekrar gidicez kontrole sancim yok suan saskinim.
nisan bozulmasi denilen seyde oldu arkadaslar duanizi eksik etmeyin...
birsey olcak olursa ben gülcine haber dar edicem dua edinnnnn
canım Rabbim bi avazda kurtarsın..iyi haberlerle inşallah

kızlar merhaba nilsu24 ben
nedense benim üyeliğim iptal mi edilmiş,yoksa nolmuş bilmiyorum bayramda girdim baktım hiçbi şekilde yazamıyorum sana burdan bi arkadaş daha vardı o da giremiyomuş,yetkililere sölemiş uğraşıyoruz sisteme bi takım sorunlar var vs demişler yeni adres alabildim
kız nilsuuu :mymeka: bulantıların geçti bizi unuttun dimi kısss annat bakim ne alemdesinn çabıkk

slm kızlar nasılsınız?

mrb canımm..kendine dikkat ettt..bebişinede sanada sağlıklı günler inşallahh

iyi akşamlar şekerler
nasılsınız bakalım
geçmiş olsun kuzumm aman kızına bulaşmas inşallahhh kendinize iyi bakınnn

günaydin canımmm Şeniz napiosunnn başladık gene mesaiye bakimmm :hulya: c.tesi burcuydaydım anam bebiş çoook tatlı yaaaa böle içime sokasım geldiiiiopuyorumnanaktan

gülçinim günaydın cnm

Allah yardımcısı olsun
günaydin canımmm nasılsın?

kısss gülçinn ismin kırmızı olmuşşş rozet takmışlar sana kızz sınıfmı atladın çabuk de bakimmmkaydirigubbakcemile

Herkese günaydııııııııınnnnnn... Çok güzel, çok bereketli, mutlu haberlerle dolu, güzel bir hafta diliyorum canlarım :)

iyi akşamlar şekerler
nasılsınız bakalım
geçmiş olsun canım, aman dikkat et İlayda'ya geçmesin
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn Allah sağlıkla sana da kavuşturmayı nasip etsin

ooyyy canımmm merakta edermiş kardeşiniii gel seni bir öpem ablaammm Şeniz
bak koca topikte senden başka beni merak eden yok görüyonmu bu kadar işte :a015:

valla bencede geçmiştir enfeksiyon abla yoksa bu kadar huzurlu olmazdı heralde fisfisfis
evet abla mesai yapmadım bu haftasonu nedense mesaisiz geçti durgun sakin neden böyle opldu bende anlamadım valla :1no2: bu haftada kociş gececi ne etçem ben mafoldumben

Gönüüüüüüüüüülllllllllllllllllll senden güzel haberleri bekliyoruz canım hadi hayırlısı allahım bir avazda sağ salim kurtarsın inşallaaahhhh :Saruboceq:
Günaydın birtanem, nasıl merak etmem, gittikten sonra bir daha gelmedin, Allah korusun ben apar topar eve gittiğini düşündüm, şeytan kulağına kurşun, Allah korusun... canıııııımmmm gel ben de seni bir öpeyim Şeniz

merak etme enfeksiyon kalmamıştır, geçmese huzursuzluğu devam ederdi dediğin gibi... arada sırada olur hayatım, yasak bitti sonuçta, artık rahatsınız ya o yüzden :)

Gönül sana haber verecekmiş canım, senden bekliyoruz güzel haberi inşallah :)

Bu arada sen nasıl kızardın ya? kırmızı kırmızı olmuşsun kaydirigubbakcemile3
günaydin canımmm Şeniz napiosunnn başladık gene mesaiye bakimmm :hulya: c.tesi burcuydaydım anam bebiş çoook tatlı yaaaa böle içime sokasım geldiiiiopuyorumnanaktan
günaydın hayatım... oyyyyyyy yerim ben o paşayı, Burcu nasıl hayatım? sütü gelmeye başlamış mı? doğduktan sonra ben nasıl bakacağım diye panikliyordu Burcucuk, nasıl durumlar?

gülçinim günaydın cnm

Allah yardımcısı olsun

günaydın cicoooşşşşş
ben iyiyim yepyeni bir haftaya daaaa başladık işte dadlum ne edelim
ceren iyi teyzesi ellerinen yanaklarından hatta ve hatta dudaklarından öperrr Şeniz
valla bende birazdan gözülü arıcam bakalım doğurmuşmu ne yapmış size haber ederim

cancanımmmm inşallah geçmiştir gülümm cerenin enfeksiyonu allah daha iyi etsin inşallah..
maşallah sende yoğunmuşun temizlik misafir vs canımmm..

geçmiştir bee canı çok tatlı geçmese burnumdan getirirdi herşeyi o kaydirigubbakcemile3
sorma haftasonu vardı biraz yoğunluk işte o yoğuınluktan kocişimle mesai yapamadım sen düşün kıııı yorgun ve bitap düştüm -tatlicadiarzu- mafoldumben

kııııı tekrar günaydıııııııııııınnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3
heee yaaa başladık işte mesaiye
yaaa ben bunu daha öncede yazdım sanırım dejavu yaşıyorum kaydirigubbakcemile3
ooyyy tatlı olcek dabiii kimin damadıııı :dilcikar:
kııız maymun sokma içine anacım sen daha duyr senin içine önce başka bişi gircek sonra zatiii o bebişten olcek kaydirigubbakcemile3

günaydin kıslaaaarrrr opuyorumnanaktan hepinize mutlu bir hafta diliorummm

haydin tekrar günaydıııııııııııınnnnnnn

aaa yeter ama özge on kere günaydın dedim sana çekil kenara beeeee kaydirigubbakcemile

kısss gülçinn ismin kırmızı olmuşşş rozet takmışlar sana kızz sınıfmı atladın çabuk de bakimmmkaydirigubbakcemile

heee kııı ismnim kırmızı oldu yetki verdiler bana bennen ona göre konuşun artıkın yohhsam sizi banlarııımm kaydirigubbakcemile3
heee kıııısss sınıf atladım milleti çok güldürüp buraya müşteri çekiyorum diye ödüllendirdiler beni kaydirigubbakcemile3

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Gcan......................................40. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ} (DOĞUM BAŞLADI KIZLAR, DUALARIMIZ GÖNÜL VE MİRAÇ'LA)

2. Mehay ................................. 39. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

3. Benssenb...............................37. Haftamızdayız (E & K) (10 Ekim) (İkizler geliyor)

4. Mavideniz...............................35. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

5. Agnes......................................35. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

6. Rüzgar Deniz..........................33. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

7. Hayat24................................. 31. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

8. Slvmsstr................................ 28. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

9. Jasminn_23............................25. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

10. Fatos0808 ............................ 22. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

11. Nilsu24..................................16. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MİRAÇ} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

sağıl canımm iyiyim hafta sonu pek dinlenemedimde -tatlicadiarzu- bugun hiç iş yapasım yokkk :eek:

aaaa neyen dinlenemedin haftasonu sen bakiiimm
evli desem değilsin nişanlı desem değilsin bir manitada yoık seni yoracak sen kaç o kovalasın kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3 ne oldu anacım çarşı pazar kocamı aradın yohsaam kendine kaydirigubbakcemile3

güçine yakıştı kırmızılar

heee yakıştı demiii zemuszemus

Herkese günaydııııııııınnnnnn... Çok güzel, çok bereketli, mutlu haberlerle dolu, güzel bir hafta diliyorum canlarım :)

Günaydın birtanem, nasıl merak etmem, gittikten sonra bir daha gelmedin, Allah korusun ben apar topar eve gittiğini düşündüm, şeytan kulağına kurşun, Allah korusun... canıııııımmmm gel ben de seni bir öpeyim Şeniz

merak etme enfeksiyon kalmamıştır, geçmese huzursuzluğu devam ederdi dediğin gibi... arada sırada olur hayatım, yasak bitti sonuçta, artık rahatsınız ya o yüzden :)

Gönül sana haber verecekmiş canım, senden bekliyoruz güzel haberi inşallah :)

Bu arada sen nasıl kızardın ya? kırmızı kırmızı olmuşsun kaydirigubbakcemile3

amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn herkes için çok güzel bir hafta olur inşallaaahhh

ay evet ablam allah korusun yaa rabbim kimseye öyle şeyler yaşatmasın tü tü

heee rahatız yaaa o bakımdan heralde saldık çayıra mevlam kayıra ama ben onu bir salacam varyaaa :tomato: kaydirigubbakcemile3

heeee gönül bana haber vericekti ama bu güne kadar doğurmuştur diye düşünüyorum yurt dışında ya birde o neyse arıcam birazdan ben onu

attılar kızgın yağın içinde kızarttılar abla beniiiiii kaydirigubbakcemile3

günaydın hayatım... oyyyyyyy yerim ben o paşayı, Burcu nasıl hayatım? sütü gelmeye başlamış mı? doğduktan sonra ben nasıl bakacağım diye panikliyordu Burcucuk, nasıl durumlar?
GÜNAYDİN ABLACIM AMİN İNŞALLAAH..

burcu şimdilik taa pek bişe anlamamıştır heralde ablacım..anneside kayınvalideside yanında beraber bakıyolar..burcuda renk menk kalmamış ama kanaması yoğun oluomuş..totosunun üstüne hiç oturamıo bizde kalabalık gitmişik öle çok rahatsız etmek istemedik yani 1 saat filan ancak oturduk..doğumu baya zor olmuş..sütüde inşallah gelicek..
bi arkadaş daha doğum yapmıştı bizim burcudan önce ona gittik eşi doktor dedi süt tamamen hormonlarla alakalı dedi gelsede gelmese bebeği emzirmek gerekiomuş çok sık aralıklarla ancak öle gelirmiş..ama burcununkini bebek ta henüz alamamış alsa alışsa onunkide gelcek ve çoğalcak inşallah..

X