Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bu arada herkeze hayirli günler ve hayirli cumalar diliyorum
ya bu sanci nasil basliyor ya cok merak ediyorum

heee haftasonunu bekliyorum bu gece mesaim başlıyor mesela :asigim:

eevveettt kuşum özlemiş beni yaaa beni ne zaman görse gülüp oyun istiyor yavyuum :emir_bebek:

yaw ne didişçem sennen ablam yaa sen başlattın herşeyi ben küçücüğüm deyi susuyorum zatiiii kaydirigubbakcemile3

aayyyy bende öyle idim yanlarım acıyordu yan yatmaktan sırt üstü yatıup gerilmeyi özlemiştim valla şimdi gerine gerine kalkıyorum her sabah :1closedeyes:
sende öyle yapıcan ablam
hafta içi mesaisi bitiyor, hafta sonu mesaisi başlıyor, e güzeeel :)

kıyamam minnoşuma ben :) özlemez mi anneciğini? canım benim

aaaaa ben başlatmışım, cadıya bak... sen takmadın mı kız illa yemek mi olacak diye cadı? kaydirigubbakcemile3

hiç sorma, yüzüstü uyuyamazdım ama keyif yapardım eskiden, yüzüstü yatmayı bile özledim valla :)
iyi hadi uzan ablam ama uyuma gel yine tımammı
uyuyamadım zaten, ne oluyor bana anlamdım, beynimde uyku merkezi iptal oldu galiba, ama uykum vaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kafamçokkarıştı
GÜNAYDIN ABLACIM GERÇİ ÖĞLEN OLDU ŞİMDİ AMAkaydirigubbakcemile3

YAT ABLA YATTA DİNLENzemuszemus
yok be güzelim yatınca yattığım yer batıyor, artık oturarak uyumaya başlayacağım
günaydın ablacım nasılsın rüzgar nasıl valla hiç sorma ablacım çatlak işte zaten hamileliği boyunca hiç oturması kıçının üstüne buda öyle bi cins hala olmamış bebek açılama olmasını bekliyorlarmış sancı çekiyor yaniiakannehir
iyiyiz haytım sağol :) hay Allah yaaaa... Allah yardımcısı olsun
evet arkadaslar sira bende listede sira bende olunca baya bir heycanlandim yaaa
hazirliklar tamam bir tek oglumuzu bekliyoruz..
agrim ara ara oluyor amam bunlar normal agriymis yarin hastanede randevum var bakalim nedicekler..

hadi bakalım, inşallah yakında senin de güzel haberlerini alacağız canım :)

hafta içi mesaisi bitiyor, hafta sonu mesaisi başlıyor, e güzeeel :)

kıyamam minnoşuma ben :) özlemez mi anneciğini? canım benim

aaaaa ben başlatmışım, cadıya bak... sen takmadın mı kız illa yemek mi olacak diye cadı? kaydirigubbakcemile3

hiç sorma, yüzüstü uyuyamazdım ama keyif yapardım eskiden, yüzüstü yatmayı bile özledim valla :)

uyuyamadım zaten, ne oluyor bana anlamdım, beynimde uyku merkezi iptal oldu galiba, ama uykum vaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kafamçokkarıştı

yok be güzelim yatınca yattığım yer batıyor, artık oturarak uyumaya başlayacağım

iyiyiz haytım sağol :) hay Allah yaaaa... Allah yardımcısı olsun

hadi bakalım, inşallah yakında senin de güzel haberlerini alacağız canım :)

insallah ablacim allain izniyle.
kafam cok karisik abla ya bu aralar cok agliyorum sitresliyim bazi zaman oluyor agliyarak bebegimi istemedimi söylüyorum niye böyle oldu bilmiyorum
ama istiyorum bebegimi biran önce..:Saruboceq:

insallah ablacim allain izniyle.
kafam cok karisik abla ya bu aralar cok agliyorum sitresliyim bazi zaman oluyor agliyarak bebegimi istemedimi söylüyorum niye böyle oldu bilmiyorum
ama istiyorum bebegimi biran önce..:Saruboceq:

hormonlar ve doğum stresindendir canımcım, bebeğini istememen imkansız, bir de doğum sonrası ile endişelerin varsa bilinçaltı, bunlarda strese sokabilir :) geçer canım merak etme, sadece bunların geçici olduğunu düşün yeter

hormonlar ve doğum stresindendir canımcım, bebeğini istememen imkansız, bir de doğum sonrası ile endişelerin varsa bilinçaltı, bunlarda strese sokabilir :) geçer canım merak etme, sadece bunların geçici olduğunu düşün yeter

insallah abla cok bunaldim geceleri yatamiyorum allahim biran önce kurtulsam..
insallah gecer bu dönem ...

allah razi olsun ablacim

insallah abla cok bunaldim geceleri yatamiyorum allahim biran önce kurtulsam..
insallah gecer bu dönem ...

allah razi olsun ablacim

hayatım hormonların yaptığını bize hiçbir şey yapmıyor, geceleri yatamamak konusunu ise hiç sorma, daha önceki sayfaları okuduysan zombi gibi dolaşıyorum evin içinde :) hayırlısını ve sağlıklısını iste canım, inşallah sağlıkla ve hayırlısıyla Allah bir avazda kurtarsın seni :)

hayatım hormonların yaptığını bize hiçbir şey yapmıyor, geceleri yatamamak konusunu ise hiç sorma, daha önceki sayfaları okuduysan zombi gibi dolaşıyorum evin içinde :) hayırlısını ve sağlıklısını iste canım, inşallah sağlıkla ve hayırlısıyla Allah bir avazda kurtarsın seni :)

amin insallah. ay ne kötüymüs su hormonlar ya maf etdi beni neyse beteri var halimize sükür edelim..

kesinlikle halimize binlerce kere şükür, bebeklerimiz sağlıklı ve iyiler ya, boşver gerisini zaten :) geçecek bugünler nasıl olsa :)

evet gececek...
seninde kafani sisirdim abala ya hakkini helel et iyiki bura var ya yoksa kafayi oynatcam.bir büyükle konusulmuyor hemen bizim zamanimizda böyle birsey yokdu diyim geciyorlar kimse kimsenin derdinden anlamiyor...

evet gececek...
seninde kafani sisirdim abala ya hakkini helel et iyiki bura var ya yoksa kafayi oynatcam.bir büyükle konusulmuyor hemen bizim zamanimizda böyle birsey yokdu diyim geciyorlar kimse kimsenin derdinden anlamiyor...

çok haklısın canım, insanlar hemen kendi hamilelikleriyle ya da yaşadıklarıyla karşılaştırıyorlar sinir oluyorum ben de... o yüzden ben kimseye bir şey söylemiyorum, böyle daha iyi... hiç olmazsa onların çenelerini çekmiyorum :) sen de iyi ki varsın hayatım :) helal olsun hayatım, sen de hakkını helal et :)

çok haklısın canım, insanlar hemen kendi hamilelikleriyle ya da yaşadıklarıyla karşılaştırıyorlar sinir oluyorum ben de... o yüzden ben kimseye bir şey söylemiyorum, böyle daha iyi... hiç olmazsa onların çenelerini çekmiyorum :) sen de iyi ki varsın hayatım :) helal olsun hayatım, sen de hakkını helal et :)

aynen abla dedin gibi bende artik kimseye birsey sormuyorum.benden yanada helal hos olsun ablalarin gülü..

selam kızlar uzun zaman oldu görüşmeyeli :KK43:

hepinizi çok özledim

doğum yapan bütünnn arkadaşlarımı tebrik ediyorum Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin

enson bulcuk doğum yapmış sanırım taze annecik umarım iyisindir

burcum neşem arifem filizim ierrror nur ceren entelliye beyaz ve diğer arkadaşlarım hepinizi ayrı ayrı öpüyorum umarım hepiniz iyisinizdir

kumsal bi sen online görünüyorsun nasılsın tatlım

ben haber vermek açısından kendimden kısaca bahsedeyim gebelik şekeri kolestaz derken son 3 ayımda bayağı sıkıntı çektim fakat bugünki enson kontrolümde doktorum gelecek hafta cumartesiye doğum tarihi verdi yani yarınki cumartesi değil haftaya cumartesi

sezeryan nedenine gelince hem ikiz oluşu hem şeker kolestazın varlığı hemde baş-makat duruşu nedeniyle %100 sezeryanlıkmışım aksi taktirde Allah biliyor en azından normali denemeyi düşünüyordum nasip böyleymiş

işte böyle haftaya bende Rabbim nasip ederse anneler kervanına katılacağım dualarınıza ihtiyacım var canlarım

hepinizi çok merak ediyorum geçmişe baktım herşey yolunda gibi görünüyor ama şuan ayrı ayrı taze haberler almayı çok isterdim :KK43:

neyse Rabbim hepinize en başta sağlık versin en önemli olan şey bu

bebelerimiz umarım iyilerdir hepsini benim için öpün anneleri olurmu

zaman su gibi akıp geçmiş inanın duygulanıyorum bir zamanlar yok yumurtlama yok şu bu derken şimdi bebeişlerini kucaklayan annelerimiz bile oldu aramızda bu çok güzel bir duygu

Rabbim en başta neşeme ve arifeme ve bütün isteyen arkadaşlarıma en kısa zamanda meleklerini versin inşallah

dualarımdasınız anne ve anne adayları

unutuldunuz falan sanmayın çok nadirde olsa imkanlarım dahilinde girip en azından sizlerden haber almak bile bana yetiyor

Rabbim yar ve yardımcımız olsun cümlemizinde

Allaha emanet olun...

sizleri sevdiğimi vede unutulmadığınızı unutmayın olurmu ?

kumsalım canım sanırım pc başında değilsin bende fazla duramayacağım öpüyorum canım bütün arkadaşlarıma benden selam söylersin görüşmek üzere ...

selam kızlar uzun zaman oldu görüşmeyeli :KK43:

hepinizi çok özledim

doğum yapan bütünnn arkadaşlarımı tebrik ediyorum Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin

enson bulcuk doğum yapmış sanırım taze annecik umarım iyisindir

burcum neşem arifem filizim ierrror nur ceren entelliye beyaz ve diğer arkadaşlarım hepinizi ayrı ayrı öpüyorum umarım hepiniz iyisinizdir

kumsal bi sen online görünüyorsun nasılsın tatlım

ben haber vermek açısından kendimden kısaca bahsedeyim gebelik şekeri kolestaz derken son 3 ayımda bayağı sıkıntı çektim fakat bugünki enson kontrolümde doktorum gelecek hafta cumartesiye doğum tarihi verdi yani yarınki cumartesi değil haftaya cumartesi

sezeryan nedenine gelince hem ikiz oluşu hem şeker kolestazın varlığı hemde baş-makat duruşu nedeniyle %100 sezeryanlıkmışım aksi taktirde Allah biliyor en azından normali denemeyi düşünüyordum nasip böyleymiş

işte böyle haftaya bende Rabbim nasip ederse anneler kervanına katılacağım dualarınıza ihtiyacım var canlarım

hepinizi çok merak ediyorum geçmişe baktım herşey yolunda gibi görünüyor ama şuan ayrı ayrı taze haberler almayı çok isterdim :KK43:

neyse Rabbim hepinize en başta sağlık versin en önemli olan şey bu

bebelerimiz umarım iyilerdir hepsini benim için öpün anneleri olurmu

zaman su gibi akıp geçmiş inanın duygulanıyorum bir zamanlar yok yumurtlama yok şu bu derken şimdi bebeişlerini kucaklayan annelerimiz bile oldu aramızda bu çok güzel bir duygu

Rabbim en başta neşeme ve arifeme ve bütün isteyen arkadaşlarıma en kısa zamanda meleklerini versin inşallah

dualarımdasınız anne ve anne adayları

unutuldunuz falan sanmayın çok nadirde olsa imkanlarım dahilinde girip en azından sizlerden haber almak bile bana yetiyor

Rabbim yar ve yardımcımız olsun cümlemizinde

Allaha emanet olun...

sizleri sevdiğimi vede unutulmadığınızı unutmayın olurmu ?

canımmmm nasılsın nasıl özledik seni anlatamam biraz sıkıntın olmuş galiba
ama iyi olmana sevindim seninde doğumun çok yaklaşmış rabbim sağlıkla kucaklamyı nasip etsin kuzucuklarını evet en son burcumuzda katıldı anneler kervanına
ben iyiyim çok şükür canım hep aynı yaramaz ve nazlı bir sıpanın yolunu gözlüyorum işte nasip kısmet.duan için çok teşekkür ederim allah razı olsun canımmm bizimde dularımız seninle canım arkadaşım bizde seni çok ama çok seviyoruz

kumsalım canım sanırım pc başında değilsin bende fazla duramayacağım öpüyorum canım bütün arkadaşlarıma benden selam söylersin görüşmek üzere ...

canım sana cevap yazıyordum yakalayamadım seni neyse tamam canım aleykümselam
sağlıkla kal bitenemm

allah yardımcın olsun allah kurtarsın canım.filiz abla haklısın zor oluyodur yatma dimi ah ablacım az kaldı bi doğsun paşa baksen ozaman

niye herke birden elini ayağnı çekti yaawww mafoldumben bende çıkayım barikkk iyi akşamlar kızlarr

X