Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gülçinn yeawrrummmm :jeyyar: ben eskimiyim yenimiyimm hade isim annem ol benimmmm laelaelaelaelae
ben size haber veririm yeterli techizat ossunn yeterki :hulya::hulya: işim ne ayooolllll sositososito turkbayragi

valla hep birlikte süper olurduuuusiz çocuklara dur yapma etme diyene kadar dizi biterdi kaydirigubbakcemile3
evet iş yönünden şanşlıyımm galiba

evet canım benim de hiç aklıma gelmezdi ama oluyormuş işte :)

bence de Nur bizi dinledi kaydirigubbakcemile3
kızlarrr bana bu akşam kıyak geçtiler yarım saat erken çıkıyorum hadi ben kaçtım byeeeeeeeee
iyi akşamlar hayatım, yarın görüşürüz :)

evet canım o yönden sıkıntı yok şükür
kızlarrr bana bu akşam kıyak geçtiler yarım saat erken çıkıyorum hadi ben kaçtım byeeeeeeeee

oooo süper hadi yine iyisin canım
iyi akşamlar canım benimm görüşürüz opuyorumnanaktan

iyiakşamlar canımmm eve vardın bileee kaydirigubbakcemile3 bizide yarım saat uzattılar çıkışı isyanlardayım kötükedihüso otobüsler geçmiş oluoo yayan gitsem yarım saat en azı mafoldumben

iyiakşamlar canımmm eve vardın bileee kaydirigubbakcemile3 bizide yarım saat uzattılar çıkışı isyanlardayım kötükedihüso otobüsler geçmiş oluoo yayan gitsem yarım saat en azı mafoldumben

aaa niye öyle bir şey yaptılar ki? yarım saatlik fazla mesai veriyorlar mı bari? vermezler ki adiler, sömürsünler dursunlar çalışanlarını çok kızdım bak kötükedihüso

aaa niye öyle bir şey yaptılar ki? yarım saatlik fazla mesai veriyorlar mı bari? vermezler ki adiler, sömürsünler dursunlar çalışanlarını çok kızdım bak kötükedihüso
vermiyolar ablacım yaa verirlermiii..eskiden şehir merkezindeydi ofis öğlen 1.5 saat yemek tatili vardı eve gidip uyuduğumu bilirim ramazan aylarında..sonra bizi taşıdılar şehir dışına yol parası vermediler üstüne kriz bahanesiyle zamda vermediler üstüne otobüs saati 17.40 tı 20 dk.lı erken çıkış battı batıııı işine gelen çalışsın demiş patron 6da çıkcak herkes demiş düşün öğlen saatinde bile çalışıoruz en fazla yarım saat sürsün yani yemek yememiz..ama bazı uyanıklar var burcu bilir çok çocuğum var yok kocam şöle yok bilmem ne ayrıcalık istiolar deli oluorumm.. kötükedihüso

ay canım ya niyeki işler kaçıyor sanki sinir oluyorum böyle klava:

oy canım ya sende söyle güzelim bende otobüsü kaçırıyorum mecburmuyum yürüreyerek gitmeye akşam saati it var kopuk var deeee alla allah buldular seni sessiz sende henç kızsın ona bakılırsa

çalışma hayatı çok zor be güzelim ne yazık ki patronlar elemanlarını sömürmek için ellerinden geleni yaparalr, dediğin gibi bazı uyanıklar da işlerini çok güzel kılıfına uydurup kaytarırlar... ne yapacaksın be güzelim, istediğin gibi bir iş bulmak mucize... ya da loto gibi bir şey... neyse olduğu gibi kabullenmen gerek yoksa çekilmez olur canım

ben çıkıorum kızlar yarın görüşürüz inşallah..öpüorum siziiii iyiki varsınızz
hadi iyi akşamlar canımcım :) sıkma canını :)
oy canım ya sende söyle güzelim bende otobüsü kaçırıyorum mecburmuyum yürüreyerek gitmeye akşam saati it var kopuk var deeee alla allah buldular seni sessiz sende henç kızsın ona bakılırsa
sana katılıyorum, bir şansını dene bence Özge'cim

Arife'cim eşim yoldaymış benim de yemeği hazırlamam gerek, sonra görüşürüz hayatım :) akşam uğra istersen, ben de bakarım bir ara :)

koycam fotolarımı merak etme sırf sen yorum yap die koycam hatta:)

sen bana nispet mi yapıyon kıs oklava da gösteririm tava da tepemin tasını attırma benim uleyn klava:

kızım ne terbiyesizsin ya suyun mu geldi falan sana da bişey demeye gelmiyo ha :1shok: kaydirigubbakcemile3

ablam aşkolsun ya sen de mi bari sen anlasaydın halimden hadi bu gülçin ruhsuz ama sen senağlama

ya şaka maka tamam özledim ama benim de kocamın da içine sinmezdi dediğin gibi ablacım ya o ordayken güsel olmaz saten a.s

yok anam bu kendi kendine de AZIYO VALLA TUTABİLENE AŞKOLSUN kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…