Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aaa dur hemen bakam bakalım becerebildinmii :eek:

hay onun anasıgilini Çok üzgünüm çoook

anladım canım kaçış yok yani kurbanda ordasınız allah yardımcın olsun o halde ne diyim gülüm

heee iyi o zaman canım yaa bende hiç uyuyamıyorsun sandımdı kııızz

tabi havayada bğlı canım kar falan çok yağarsa gitmem
o zaman zombi olurum kız ben uykuyu çok severdim şimdi bu kadarı bile az geliyor bana

cancanlar bana müsaade ben kaçar :eek: kocişim yatakta beni bekliyor opuyorumnanaktan yanlış anlaşılmasın uyumak için bekliyor kaydirigubbakcemile3 ben yatmadan nefesimi duymayadan uyuyamıyorda benimki :asigim:
neyseeem gidemde sarılam kocişe Şeniz
haydin iyi geceler hanımlar yarın gelirseniz görüşürük kendinize iyi bakın anacım byeee

cancanlar bana müsaade ben kaçar :eek: kocişim yatakta beni bekliyor opuyorumnanaktan yanlış anlaşılmasın uyumak için bekliyor kaydirigubbakcemile3 ben yatmadan nefesimi duymayadan uyuyamıyorda benimki :asigim:
haydin iyi geceler hanımlar yarın gelirseniz görüşürük kendinize iyi bakın anacım byeee

hade git bakalım ben de gideyim sonradan gelenler bakar artık albümüme:)bu arada sivri yorumlar bekliyodum senden güsel yorumlar yaptın sağol cicim Şeniz

benim kocişim de bensiz uyuyamazdı bu arada mafoldumben senağlama :gitme:

iyi geceler canım benim tatlı rüyalar

ablam aşkolsun ya sen de mi bari sen anlasaydın halimden hadi bu gülçin ruhsuz ama sen senağlama

ya şaka maka tamam özledim ama benim de kocamın da içine sinmezdi dediğin gibi ablacım ya o ordayken güsel olmaz saten a.s
hmmm benim Gülçin'im ruhsuz değil Hilal'cim, o benim gün ışığım, anlaştık? vereliniortak
ben geldim ama kimse yok
markete inmiştim sizede gidiyorum diye yazmıştım ama net sorunlu yollamamış Çok üzgünüm çoook
aaa biz de Gülçin'le seni şey sanmıştık :kedi: :eek:
ablaaa nur kimbilir şuan ne yapıyor kaydirigubbakcemile3

bizde senii şey etmeye gittin sandıydıkk kaydirigubbakcemile3

heee burdayım topiğin cadısı olarak ne olduuuuuuu -tatlicadiarzu-
valla markete inmiş meğerse, ben de muzur düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3

öyle değilmiş işte kaydirigubbakcemile3

oyyy tatlı cadım beniiiim kaydirigubbakcemile3
kıızz şimdi adın geçti heee eşim dediki nur online ise sor bakalım kurban bayramında nereye gidiyorlarmış? Sordum bende :):)
ohhh iyi alıştınız siz bakıyorum, ne güzel hihoyyyt
benim uyku sorunum var uyuyamam ki
hadi ya? senin de mi?
hadi ya benim hiç problemim yok uykuyla küt yatıyorum pat die uyuyorum çok şükür:)
kız nispet mi yapıyorsun şimdi? :eek:klava: sen gel bakalım bizim haftalarada sorarım ben sana kötükedihüso
konuş sen konuş son zamanlara gelde görcem ben seni bakalım nasıl uyucan kafamçokkarıştı
heh söyle söyle, bana inanmıyor :roflol:
hadi git kocişine, bekletme :kedi: yarın görüşürüz :)

oy canım ya sende söyle güzelim bende otobüsü kaçırıyorum mecburmuyum yürüreyerek gitmeye akşam saati it var kopuk var deeee alla allah buldular seni sessiz sende henç kızsın ona bakılırsa
canımm söyledim aynen böyle ben yürümek istemiorum bakın bi çaresine dedim şirkette bütün adamların altında araba var benzin mazot bedava kötükedihüso biz yayan dedim..bakalım belki araba koyarlarsa eve kadar olmasada otobüsle gittiğimiz son durak işle evin ortası oluo oraya kadar bırakabilirlermiş..

çalışma hayatı çok zor be güzelim :KK43: ne yazık ki patronlar elemanlarını sömürmek için ellerinden geleni yaparalr, dediğin gibi bazı uyanıklar da işlerini çok güzel kılıfına uydurup kaytarırlar... ne yapacaksın be güzelim, istediğin gibi bir iş bulmak mucize... ya da loto gibi bir şey... neyse olduğu gibi kabullenmen gerek yoksa çekilmez olur canım
evtt ablacım bide 4 senedir burdayım ben alıştım herşeyine çok benden sonra 3 eleman alındı ama benim yapım acık sessiz dişimi gösteremem :kedi:

sana katılıyorum, bir şansını dene bence Özge'cim
galiba arabayla eve değil ama çarşıya kadar bırakacaklarmış ablacım o yolu zatehergun yürüodum kışın saatler geri alınınca zor oluo ama hade o gune kadar taa var die geçiştiriorummbenneyaptımki

hepinize günaydın kızlar nasılsınız
gülçinim dün akşam bilgisayarın başına oturdum internete giremiyorum bende sinir oldumvar bi halt bakalım bende kayın valideme indim kociş gelene kadar

yengeçcim günaydın canım benim nasılsın
işin zor valla canım bari dedikleri gibi durağa kadar bıraksalar
hiç değilse senin için daha kolay olur kuzum

canımmm kuşuumm yeni sayılmazsınn gülüm sen ben doğurmadan evvel geldiydin o bakımdan eskisin cicim :)

kııızz özgecan ne techizatı anam yanında tel. olsun kafii bana bir alo de yada sms ok gerisini ben hallederim yerimseniben

ooyyy kıyamam sana yyaaa böyle tiplere uyuz oluyorum uyuuuuuuzzzzzz kötükedihüso

ayyy hakketten gıcık bir durum yaaa öööfffff baştan dişini göstercen aslında sert yapçan bak o zaman kullanabiliyorlarmı seni benneyaptımki

sende iyiki varsın kııııııızzz iyiki dünürüm çekmiş seni buraya hihoyyyt
eftt canımmm sen taa hamişştin ben geldiğimde gülüm çiğdemim vardı takip ediodum muhabbetlerinizi çok güseli herşeyy:gitme:

hee canım techizattan kastımm telefon nonnn kaydirigubbakcemile3

işte herkesin bi mizacı vardır yaaa benim mizacım diş gösteertmeye hiç müsait değilll mafoldumben istesemde yapamıorum :1no2:

ŞenizŞeniz canımmm benimmm bende iyi kii sizi tanımışımmm burcu iyki anlatmış sizi banaaa :hulya:

kısss gülçinnn bizim buralarada gelsenizeeee adapazarı bursa yakın nennnnopuyorumnanaktan

yengeçcim günaydın canım benim nasılsın
işin zor valla canım bari dedikleri gibi durağa kadar bıraksalar
hiç değilse senin için daha kolay olur kuzum
günaydin canımmm iyiyim bugun geldim işe taa hiç iş miş yapmadımm kaydirigubbakcemile3 sen nasılsın canımmm :1hug:
evtt canım o şekilde anlaştık bakalım ne kadar devam ettirceklerrr :))

Canlarııımmm ciğerlerimmm şekerparelerim beniiimmmm
haftanın tam ortasından hepinizzzeeeeeeeeeeee kocamaaaaaannnnnnn

heh oldu mu cicim sonunda bak koydumişte rahatladın mı:)

heee oldu rahatladımmm hemde nasılll hihoyyyt

hade git bakalım ben de gideyim sonradan gelenler bakar artık albümüme:)bu arada sivri yorumlar bekliyodum senden güsel yorumlar yaptın sağol cicim Şeniz

sen beni tanımıyon daha kuzumm tam tanıyınca aşııık olursun ayıptır söölemesi bende öyle bir şeytan tüyü var yane :dilcikar: :kedi: kaydirigubbakcemile3

benim kocişim de bensiz uyuyamazdı bu arada mafoldumben senağlama :gitme:

uyuyor ama bak şimdi hemde horlaya horlaya kaydirigubbakcemile3
kızz delüüü piskopata sarma şimdi başlama yine zırlamaya :umursamaz:

iyi geceler canım benim tatlı rüyalar

iki gözüm benimmm sanada iyi geceler canımın içi umarım uyuyabilmişsindir dadluumm

hmmm benim Gülçin'im ruhsuz değil Hilal'cim, o benim gün ışığım, anlaştık? vereliniortak

aaa biz de Gülçin'le seni şey sanmıştık :kedi: :eek:

valla markete inmiş meğerse, ben de muzur düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3

öyle değilmiş işte kaydirigubbakcemile3

oyyy tatlı cadım beniiiim kaydirigubbakcemile3

ohhh iyi alıştınız siz bakıyorum, ne güzel hihoyyyt

heh söyle söyle, bana inanmıyor :roflol:

hadi git kocişine, bekletme :kedi: yarın görüşürüz :)

evet hilal dinle ablamı ben onun gün ışığıyım tamammı ruhsuz deeelim :dilcikar:

gördünmü abla yaa nurun günahını almışız ayıp bize yani kaydirigubbakcemile3

alışmak bir yanada ablacım kurbanda aslında biz senin yanına gelmek istiyoruz yeni doğum yapmış olacaksın vee yepyeni tazecik bir bebişimiz olucak onu görmek istiyoruz gelip bakalım sen nasıl olacaksın duruma göre haberleşiriz ablaammm opuyorumnanaktan

buu hilal varya ablaaa geberiyorum uykusuzluktan diye yazıp durucak o zaman ben sorucam ona kah kah gülerek kaydirigubbakcemile3

gittim ablam gittim kocişimin yanına sarıldım bir güzel uyuduk rabbim onları başımızdan eksik etmesinnnn :Saruboceq:

hepinize günaydın kızlar nasılsınız
gülçinim dün akşam bilgisayarın başına oturdum internete giremiyorum bende sinir oldumvar bi halt bakalım bende kayın valideme indim kociş gelene kadar

günaydın birtaneeeemmmmmm
hımm anladım var demek bu nette bir haltlar hadi bakalım
ne güzel kııı kaynana ile laflamışsındır eskiden bende öyleydim gülüş cümbüş ama birden tersine döndü herşey :kızgın: allah sana bu günlerini aratmasın :Saruboceq:

eftt canımmm sen taa hamişştin ben geldiğimde gülüm çiğdemim vardı takip ediodum muhabbetlerinizi çok güseli herşeyy:gitme:

hee canım techizattan kastımm telefon nonnn kaydirigubbakcemile3

işte herkesin bi mizacı vardır yaaa benim mizacım diş gösteertmeye hiç müsait değilll mafoldumben istesemde yapamıorum :1no2:

ŞenizŞeniz canımmm benimmm bende iyi kii sizi tanımışımmm burcu iyki anlatmış sizi banaaa :hulya:

kısss gülçinnn bizim buralarada gelsenizeeee adapazarı bursa yakın nennnnopuyorumnanaktan

evet canımcım yaaaa ruh ikizim çiğdemimde vardı olsun biz biraz takılalım o yine gelir yanımıza çiçekli donlarından bahseder yeterki iyi olsunda :1hug:

heee anladım cicim söyle burcuya versin noyu kıss sana yada ben özelden atam yerimseniben

kkıııss sen benim yakınımda olcen ben sana sert yapmayı öyle bir aşılardımkiiii beni bilem geçerdin anacım sen CADIARZU

evet evet dünürüme bende çooook teşekkür ederimmm a.s.

aayyy özgecanım inan ayvalık dönüşü aklıma geldi bursadan geçerken ama hiç mevzusu olmadığı için dile getirmedim birde laf aramızda benim dünür davet etmeyince zorla kendimi davet ettirmiş olmayayım dediydim kaydirigubbakcemile3
yoksam gelmezmiyim gülüm yaa bursa neki şurası :eek:

günaydin kıslarrr hepiciğinizeeee opuyorumnanaktan

Günaydın birtaneeemmmmmmm :teytey:

günaydın kumsal yengeç
kızlar hepinize gnaydınlar

günaydın canımmmmm a.s.

günaydın kumsal yengeç
kızlar hepinize gnaydınlar
günaydin canım nasılsın bittimi hazirliklarrr..

Canlarııımmm ciğerlerimmm şekerparelerim beniiimmmm
haftanın tam ortasından hepinizzzeeeeeeeeeeee kocamaaaaaannnnnnn

günaydın birtaneeeemmmmmm

evet canımcım yaaaa ruh ikizim çiğdemimde vardı olsun biz biraz takılalım o yine gelir yanımıza çiçekli donlarından bahseder yeterki iyi olsunda :1hug:

heee anladım cicim söyle burcuya versin noyu kıss sana yada ben özelden atam yerimseniben

kkıııss sen benim yakınımda olcen ben sana sert yapmayı öyle bir aşılardımkiiii beni bilem geçerdin anacım sen CADIARZU

evet evet dünürüme bende çooook teşekkür ederimmm a.s.

aayyy özgecanım inan ayvalık dönüşü aklıma geldi bursadan geçerken ama hiç mevzusu olmadığı için dile getirmedim birde laf aramızda benim dünür davet etmeyince zorla kendimi davet ettirmiş olmayayım dediydim kaydirigubbakcemile3
yoksam gelmezmiyim gülüm yaa bursa neki şurası :eek:
sanada günaydin canımmmmmmŞeniz

inşallahhh canımmm du daaa ben evlencem siz çiğdemle bana örtmenlik yapcaktınısss:kedi:

tamam canım sen yolla no.yu bende yollayım şaşalama laelaelaelaelae

burcu beni sert yapamadı bide senimi denesek kııı staja gelimmi yanına :hulya:

burççç hade gel kııı sende yeter bu kaa uyku şiştinnnn naniknanik

canımmm herzaman beklerizzz gelin valla bizde taa yakından tanışıp kaynaşalımmm kaydirigubbakcemile5

X