Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yemek yapmaya gdiom kızlar öpüyorıum sizi gelirim sonra kendinize ii bakın burcuu habersiz bırakma bizii :)

dua edicem bu gece senin için inş hayırlısıyla kurtulursun cnm

kolay gelsin cicim

ayy ben bu internetin şurda iki sanal doğum yapalım dedik kursağımızda kaldı beeekötükedihüso
doğurmuyom işteee :dilcikar:

heee herkes son zamanlarda öyle diyo doğurmucam işte vazgeçtim
bende sancı çekerken öyle demiştim vazgeçtyim ben doğurmuyorum demiştim :dilcikar: kaydirigubbakcemile3

hayatçım canım yarın inşallah bakalım inşallah gösterir bu sefer
gülçincim canım alemsin valla.demekki harbi cadı senin kaynana o kadar nefret ettiğine göre.

alemim dimi kaydirigubbakcemile3

cadı imiş valla bende yeni tanıdım 5 sene aradan sonra :1no2:

ultrasonla mı bakıyor bilmiyorum ama vajinal ve elle olduğunu biliyorum.... kız Gülçin çatı muayenesini sen iyi bilirsin

eşime de bulaşmasın, dün yine cinnet geçiriyordu eşim onun yüzünden kötükedihüso

aman Arife dur gülüm, damarına basma kızın KK'dan kovulur valla, en hassas konusu Gülçin'in :)

tabii ya... bizim analar da olmasaydı biz olmazdık di mi ama? bir zamanlar sana söylemiştim öyle çöpsüz üzüm falan diye de, bana "deme öyle be abla" demiştin... sen demiştin galiba di mi? :uhm: karıştırdım mı yoksa?

hadi bakalım hayırlısı olsun... senin için bayram yapamayacağım sen yeni doğurdun kaydirigubbakcemile3

bundan sonra böyle inşallah :)

aahhhh aahhh bilmemmi ben o çatı muayenesini sancı çekerken o gece 15 kere felan soktular heralde ellerini içeri ebeler hemşireler doktor ışığı gören daldı yane kaydirigubbakcemile3 o kadar el girdi emme bizim minik cadı çıkamadı ordan dar geldi yinede kaydirigubbakcemile3

evet en hassas konu benim için ve ömrümün sonuna kadarda öyle olucak bu gidişle benneyaptımki

ben demedim ablam biliyorsun ben başından beri mesafeli ve remi olma çabasındayım şutarafagitti

yaaa tamam bayram etme zatendeee
neden benim cehaletimi yüzüme vuruyorsun ablaaa mafoldumben

aynı siteden aynı yerlerden yapıyorum ben ticker ama nedense bir doğurmuşum gözüküyor bir hamileyim anlamadım gitti yapmıcam takvim felan yaaaaa :dilcikar:

aahh arife aahhh dua et seni çok seviyorum kıyamıyorum yoksa ağzımı bir açardımkiii varya kimse tutamazdı benide kovulurdum kk dan
ahh canım benim yaaa ben bir anlatsam yaşadıklarımı sana ölürsüünn kahrından o kadar diyorum yoksa ben kayıncalidemi çok severdim :1no2:

inşallaaaaaaaaaaaahhh amiiiiiiiiinnnnnnn

hiiiç soırma yaaaaaa asıl bize yazıkkk

yaaa benim anada olmayaydı ben olmazdım ama ben varım anam yok o nolcek
yok öyle yama erkek anası diye ne farkı olacakmışkiiiiii en iyisi çöpsüz üzüm valla tek seni bilicek derdin olmıcak ne güzel oohhh
kaynanada kaynana olsun canımı yesin :dilcikar:

hiiiiiiiiiiççççççççççç sevmiyorum nefret duygularım kabardı yineeeee kötükedihüso

aaaaa ben size söylemedimmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmm
bayramdaki kanama yerleşme kanaması imiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşşşşş laelaelaelaelae :sm_cool:
ay canım benimmmmm tamam susutum susutum zaten ben şaka yapmıştım yavv:1rolleyes:bilirim sen haksız yere kimseye kızmazsın canını yakmışlar senin belli bidahada açmam bu konuyu sözzz sizhemen transa geçiyorsunuz kıayamam size yaaaopuyorumnanaktan
yupppi bi bebiş daha geliyorrrrrrr(yakında gelirse şaşmam zatiii)kaydirigubbakcemile3
waaoww burası ne kadar hızlı bugün anam yetişemiom okumaya maşallah nazar değmesin topiğeeeeee :KK70:
anam işte bizim asıl topiğimiz böyledi canancım bi ara duraklama dönemine girdik
şimdi tekrar canlanıyoruzzz kaydirigubbakcemile2sositososito
ayy ben bu internetin şurda iki sanal doğum yapalım dedik kursağımızda kaldı beeekötükedihüso
doğurmuyom işteee :dilcikar:
:roflol::roflol:
yemek yapmaya gdiom kızlar öpüyorıum sizi gelirim sonra kendinize ii bakın burcuu habersiz bırakma bizii :)

dua edicem bu gece senin için inş hayırlısıyla kurtulursun cnm
tamam canım kolay gelsinn bizde öptükkk
ultrasonla mı bakıyor bilmiyorum ama vajinal ve elle olduğunu biliyorum.... kız Gülçin çatı muayenesini sen iyi bilirsin

eşime de bulaşmasın, dün yine cinnet geçiriyordu eşim onun yüzünden kötükedihüso

aman Arife dur gülüm, damarına basma kızın KK'dan kovulur valla, en hassas konusu Gülçin'in :)

tabii ya... bizim analar da olmasaydı biz olmazdık di mi ama? bir zamanlar sana söylemiştim öyle çöpsüz üzüm falan diye de, bana "deme öyle be abla" demiştin... sen demiştin galiba di mi? :uhm: karıştırdım mı yoksa?

hadi bakalım hayırlısı olsun... senin için bayram yapamayacağım sen yeni doğurdun kaydirigubbakcemile3

bundan sonra böyle inşallah :)

aman sustum ablacım allahtan seviyomuş yoksam ordan bitiricek işimi hatunnn

kocişe meyva tabağı hazırlayıp odasına verdim ve geldim şekerler

kııızzz gözümün nuru
ballı muz tabağı hazırlasaydın ya kocişe
ilaydayıda uyutup ehe ehe :kedi: kaydirigubbakcemile3

ooooooooooffffffffffffff offfffffffffffffffffffff... istanbul'u özledim, evlenmeden önce oturduğum evimi özledim, dışarı çıkıp istediğim yere gitmeyi özledim (burada da giderim de gidecek yer yok), anlayacağın memleket hasreti tuttu kaç gündür, kaçıp gitmek istiyorum bir an önce buradan

yazmıştım ama bilgisayar donunca gitti... ben perşembeye kadar doğuracak dedim sen ctesiye kadar... tamam anlaştık... emme araba iddia için büyük bir şey, daha küçük olsun, üstelik sen bana Ceren'in neye ihtiyacı olduğunu söyle de ona göre iddiayı belirleyeyim :) di mi ama?

sabır ablam sabır birazda hamilelik seni bunalttı farkındayım rüzgarım bir doğsun bu günleri unutucaksın ablam oğluşunu alıp alıp çıkıcan gezmelere inşallah şimdi bunalım takılma valla abla felan dinlemem alırım elime :eek:klava:

olsun mazaret olur iddia dünürüm perşembeye kadar doğurursa rüzgarımın arabası benden olur ne olcek nede olsa damat aday adayımız kaydirigubbakcemile3

cerenin annesine ihtiyacı varr mafoldumben

merhaba arkadaslar masallah az gecmısı okudum herkes ıyı gozukuyor masallah fılız ablacım bebısıne kılosu falan cok ıyımıs bzımkıyle aynı masallah .....bende bugun temızlık yaptırıom kendım elımı bıle suremıyorum....okadar yorgun hıssedıom kendımı ev darma dagın anlayacagınız bende yemek yapayım barı bı bakayım kızlar ne alemde dıe hersey yolunda olduguna gore ben tekrar kacar arkadaslar yıne gelırım hepınıze slmlarrrrr cok opuldunuzopuyorumnanaktan
sağol güzelim :) yine gel :)
aahhhh aahhh bilmemmi ben o çatı muayenesini sancı çekerken o gece 15 kere felan soktular heralde ellerini içeri ebeler hemşireler doktor ışığı gören daldı yane kaydirigubbakcemile3 o kadar el girdi emme bizim minik cadı çıkamadı ordan dar geldi yinede kaydirigubbakcemile3

evet en hassas konu benim için ve ömrümün sonuna kadarda öyle olucak bu gidişle benneyaptımki

ben demedim ablam biliyorsun ben başından beri mesafeli ve remi olma çabasındayım şutarafagitti

yaaa tamam bayram etme zatendeee
neden benim cehaletimi yüzüme vuruyorsun ablaaa mafoldumben

aynı siteden aynı yerlerden yapıyorum ben ticker ama nedense bir doğurmuşum gözüküyor bir hamileyim anlamadım gitti yapmıcam takvim felan yaaaaa :dilcikar:
elle muayene olduğunu biliyordum da, bu kadarını bilmiyordum valla, iyi ki sezeryan oluyorum diyesim geldi şimdi :1shok:

tamam zaten o yüzden ikilemde kaldım ya, sen değilsindir :)

oyyy kıyamam ben sana yaaaaa Şeniz :1hug: opuyorumnanaktan

merhaba arkadaslar masallah az gecmısı okudum herkes ıyı gozukuyor masallah fılız ablacım bebısıne kılosu falan cok ıyımıs bzımkıyle aynı masallah .....bende bugun temızlık yaptırıom kendım elımı bıle suremıyorum....okadar yorgun hıssedıom kendımı ev darma dagın anlayacagınız bende yemek yapayım barı bı bakayım kızlar ne alemde dıe hersey yolunda olduguna gore ben tekrar kacar arkadaslar yıne gelırım hepınıze slmlarrrrr cok opuldunuzopuyorumnanaktan

merhaba canım nasılsın ohhh misler gibi olucak heryer iyiyiz çok şükür
tamam canım sonra görüşürüz opuyorumnanaktan

kııızzz gözümün nuru

sabır ablam sabır birazda hamilelik seni bunalttı farkındayım rüzgarım bir doğsun bu günleri unutucaksın ablam oğluşunu alıp alıp çıkıcan gezmelere inşallah şimdi bunalım takılma valla abla felan dinlemem alırım elime :eek:klava:

olsun mazaret olur iddia dünürüm perşembeye kadar doğurursa rüzgarımın arabası benden olur ne olcek nede olsa damat aday adayımız kaydirigubbakcemile3

kız çatlak karı herif mesaide odasından çıkmıyor çalışıorkaydirigubbakcemile3

ay canım benimmmmm tamam susutum susutum zaten ben şaka yapmıştım yavv:1rolleyes:bilirim sen haksız yere kimseye kızmazsın canını yakmışlar senin belli bidahada açmam bu konuyu sözzz sizhemen transa geçiyorsunuz kıayamam size yaaaopuyorumnanaktan
yupppi bi bebiş daha geliyorrrrrrr(yakında gelirse şaşmam zatiii)kaydirigubbakcemile3

anam işte bizim asıl topiğimiz böyledi canancım bi ara duraklama dönemine girdik

aman sustum ablacım allahtan seviyomuş yoksam ordan bitiricek işimi hatunnn

canım beniimmmm anlayışlı arkidişim Şeniz
evet canım yaaa bir kaynana mevzusu birde +18 beni transa geçiriyor kaydirigubbakcemile3

yokkk kızz ne bebişiii allahım sana ve neşeme versin hayırlısı ile inşalllaaahh :Saruboceq:

evet canım topik eski haline döndü ne o len benimi bekliyordunuz yohhsamm :dilcikar: kaydirigubbakcemile3

heee kısss yalanmı ben seni gerçekten çoook sevoyyom Şeniz

elle muayene olduğunu biliyordum da, bu kadarını bilmiyordum valla, iyi ki sezeryan oluyorum diyesim geldi şimdi :1shok:

tamam zaten o yüzden ikilemde kaldım ya, sen değilsindir :)

oyyy kıyamam ben sana yaaaaa Şeniz :1hug: opuyorumnanaktan

yaaa abla işte sancı varya mecbur bakıyorlar kaç cm açılma var diye anladın normalde böyle oluyor yane :eek:

yok yok ben deeeldim kimdi o biliyormusun Prenses_rem idi o lafı diyen hatırlarsan çok seviyordu kaynanacığını kaydirigubbakcemile3

kıyıyorsun emme yüzüme vuruyorsunnn sildim bende ti,cker yok artık

yenisini yapçem kaydirigubbakcemile3

yaz tatiline girilmişti :)
kııızzz gözümün nuru

bizim hatun azdı yine, evde olsa kocişi yanında olsa yapacağı bu yani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet bunaldım güzelim, hem de çok bunaldım... bunalım takılmıyorum, hatta düşünmüyorum bile ama bazen öyle bir dalga şeklinde geliyor ki, o zaman başa çıkması zor oluyor :KK43:

yok hayatım teşekkürler, dedesi alacak arabasını :) biz ufak bir şey üzerine iddiaya girelim... biz iddiaya girelim de Burcu hanım farkında değil bizim iddianın :roflol: :roflol: :roflol:

annesine ömür boyu ihtiyacı olacak Ceren'imin güzelim :) sen benim ne sorduğumu anladın cadı :)

kız çatlak karı herif mesaide odasından çıkmıyor çalışıorkaydirigubbakcemile3

oohhooo nuuur bunları benmi öğretçem sana
senin herif evde çalışıyor nassa her türlü halleder anam
yeterki sen iste içinde olsunn
bırak senle mesaiye devam etsin accık
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

benim koçiş bu akşam mesaide :KK43:((
ben ne yapsam acepp

ooyyy kuşum aynı şehirde olaydık alır cereni gelirdim yanına dedikodu yapmaya kaydirigubbakcemile3

canım beniimmmm anlayışlı arkidişim Şeniz
evet canım yaaa bir kaynana mevzusu birde +18 beni transa geçiriyor kaydirigubbakcemile3

yokkk kızz ne bebişiii allahım sana ve neşeme versin hayırlısı ile inşalllaaahh :Saruboceq:

evet canım topik eski haline döndü ne o len benimi bekliyordunuz yohhsamm :dilcikar: kaydirigubbakcemile3

heee kısss yalanmı ben seni gerçekten çoook sevoyyom Şeniz

yaaa abla işte sancı varya mecbur bakıyorlar kaç cm açılma var diye anladın normalde böyle oluyor yane :eek:

yok yok ben deeeldim kimdi o biliyormusun Prenses_rem idi o lafı diyen hatırlarsan çok seviyordu kaynanacığını kaydirigubbakcemile3

canım canım allah biliyor ya bende senii çok seviyorum tabi diğer arkadaşlarıda ama bazılarınızn yeri ayrı bende
sen varya senn nasılda biliyon işini
aminnnn canım inşallah nesemin debenimde yüzümüz gülücek o naptı acaba gittimi doktora

valla sen geldin topiğin keyfi yerine geldi hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

aman aman ben almayayım o zaman :1shok:

haaaa doğruuuuuuuu... şimdi o da çekiyor ve eminim benimle aynı fikirdedir artık kaydirigubbakcemile3

yok hayatım yok yüzüne vurur muyum hiç lülülülülülü

tamam yeni ticker'ını bekliyoruz ama Ceren'in de resmi olsun ona göre :)

bizim hatun azdı yine, evde olsa kocişi yanında olsa yapacağı bu yani kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet bunaldım güzelim, hem de çok bunaldım... bunalım takılmıyorum, hatta düşünmüyorum bile ama bazen öyle bir dalga şeklinde geliyor ki, o zaman başa çıkması zor oluyor :KK43:

yok hayatım teşekkürler, dedesi alacak arabasını :) biz ufak bir şey üzerine iddiaya girelim... biz iddiaya girelim de Burcu hanım farkında değil bizim iddianın :roflol: :roflol: :roflol:

annesine ömür boyu ihtiyacı olacak Ceren'imin güzelim :) sen benim ne sorduğumu anladın cadı :)

heee yaa azdım ne etçen ancak kocişe kavuşmuşum zaten aaahhh aaahhh şimdi evde olmak vardı anasını satiimm kaydirigubbakcemile3

amanııınnn dikkat et o dalgalaraaaa delikafadulden

tamam tamam almıyorum araba felaaannnnn :dilcikar:
bizim dünür birazdan gelip yetişr meraklanma sen kaydirigubbakcemile3

anladım anladımda işime gelmiyor abla çaktın sen köfteyi yerimseniben kaydirigubbakcemile3

yaaa bu arada sana bu hafta kargo yapçam haberin olsun gelirken getireceğim bişiler vardı hediye unuttum ben onları yaaa kargoya verince paketi haber ederim sana a.s

ooyyy kuşum aynı şehirde olaydık alır cereni gelirdim yanına dedikodu yapmaya kaydirigubbakcemile3

işi çok yoğun bacım beni nei görmüyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

vallah ne güzel olurdu hee içim alırdı bebiş görünce

heee yaa azdım ne etçen ancak kocişe kavuşmuşum zaten aaahhh aaahhh şimdi evde olmak vardı anasını satiimm kaydirigubbakcemile3

amanııınnn dikkat et o dalgalaraaaa delikafadulden

tamam tamam almıyorum araba felaaannnnn :dilcikar:
bizim dünür birazdan gelip yetişr meraklanma sen kaydirigubbakcemile3

anladım anladımda işime gelmiyor abla çaktın sen köfteyi yerimseniben kaydirigubbakcemile3

yaaa bu arada sana bu hafta kargo yapçam haberin olsun gelirken getireceğim bişiler vardı hediye unuttum ben onları yaaa kargoya verince paketi haber ederim sana a.s
ne kargosu kız? Nur'la verdiniz ya hediyenizi, daha ne olsun?
ayyy kıyamam sanaaaaa, kız Nur senin elinde seni görmesi, biz mi öğreteceğiz leyn?

canım şimdi baktımda baya faydalıymış ama saraçoğlunun sitesinde sadece adı ve diğer adları yazıyor nasıl kullanılır ne yapılır bulamadım ben sen biliyonmu acep şu banyo işi aklıma yattı aminnnnnn canım benimmm inşallahhhhh
canım ben sana özelden yollayım hemen araya girmiş olmayayım tamamı canım bekle hemecik gelio linki yollayım en iyisi

sevtoşummmmm kaydirigubbakcemile pıtırcığımmm gel kı artıkkk ihmal edion biziiiii

canım canım allah biliyor ya bende senii çok seviyorum tabi diğer arkadaşlarıda ama bazılarınızn yeri ayrı bende
sen varya senn nasılda biliyon işini
aminnnn canım inşallah nesemin debenimde yüzümüz gülücek o naptı acaba gittimi doktora

demiii kızzz bazılarımızın yerleri özel hakkatten onlar kendilerini biliyor opuyorumnanaktan

ben bilirim işimi kkııızzz feleğin çemberinden geçtim anacım yerimseniben

inşallah canımcım inşallah yaaa valllaa o kadar içten dua ediyorumki size kardeşim gibisiniz yaaa Şeniz

valla sen geldin topiğin keyfi yerine geldi hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

aman aman ben almayayım o zaman :1shok:

haaaa doğruuuuuuuu... şimdi o da çekiyor ve eminim benimle aynı fikirdedir artık kaydirigubbakcemile3

yok hayatım yok yüzüne vurur muyum hiç lülülülülülü

tamam yeni ticker'ını bekliyoruz ama Ceren'in de resmi olsun ona göre :)

biliyorum canım ben gittim topik sezona girdi ben geldim sezon bitti :dilcikar: kaydirigubbakcemile3

heeee acaba ne durumda şimdi irem hnm. gerçi son görüştüğümde buzlar eriyortdu emme sonra ne oldu bilemem :uhm:

yaa yaparım bir ara minikimin resminide koyarım meraklanma sen yerimseniben

ooyy demeee
ben olsam öyle bir gösterirdim ki kendimiiii
gözü benden başka bişi görmezdiii kaydirigubbakcemile3

vallah ne güzel olurdu hee içim alırdı bebiş görünce

valla kıızz ne güzel olurdu heee yaa uff neden bu kadar uzak yerlerdeyiz bizler yaaa uuuffff :kızgın:

X