Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gülçine laf yetiştirmekten kendi mevzuma dönemedim:)geçmişi okudum baya bi ne güsel eski günlerdeki gibi vay be aranıza katılalı 7 ay olmuş nerdeyse yüksekova da siz bana arkadaşlık ettiniz de öyle geçirdim günlerimi yoksa o patlamalı olaylı günlerde iyice yalnız kalırdım ay çok duygulandım birden iyi ki varsınız :çok üzgünüm: şu cadı gülçin bile iyi ki var kaydirigubbakcemile3

neyse ben bugün 100 lük şeker yüklememi yaptırdım çok şükür iyi çıktı bu sefer ama mahvoldum 4 saat hastanede bitaraflarım dümdüz oldu beklemekten 4 kere deldiler kollarımı mosmor oldular neyse sonuç iyi çıktı allahtan :Saruboceq:
bugün kaçırdım sizi ama yarın yakalarım inş. kendi kendime yazdım şimdi de kendi kendime veda edeyim byeeee opuyorumnanaktan

ben geldim ama kimse yok
markete inmiştim sizede gidiyorum diye yazmıştım ama net sorunlu yollamamış Çok üzgünüm çoook

gülçinn yeawrrummmm :jeyyar: ben eskimiyim yenimiyimm hade isim annem ol benimmmm laelaelaelaelae
ben size haber veririm yeterli techizat ossunn yeterki :hulya::hulya: işim ne ayooolllll sositososito turkbayragi

canımmm kuşuumm yeni sayılmazsınn gülüm sen ben doğurmadan evvel geldiydin o bakımdan eskisin cicim :)

kııızz özgecan ne techizatı anam yanında tel. olsun kafii bana bir alo de yada sms ok gerisini ben hallederim yerimseniben

evet canım benim de hiç aklıma gelmezdi ama oluyormuş işte :)

bence de Nur bizi dinledi kaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar hayatım, yarın görüşürüz :)

evet evet hemde sıkı dostluklar kurulabiliyormuş hihoyyyt

ablaaa nur kimbilir şuan ne yapıyor kaydirigubbakcemile3

evet canım o yönden sıkıntı yok şükür

oooo süper hadi yine iyisin canım
iyi akşamlar canım benimm görüşürüz opuyorumnanaktan

ne oldu cicim uğramamışsın buraya işmi buldun kendine yoksam evde???

iyiakşamlar canımmm eve vardın bileee kaydirigubbakcemile3 bizide yarım saat uzattılar çıkışı isyanlardayım kötükedihüso otobüsler geçmiş oluoo yayan gitsem yarım saat en azı mafoldumben

ooyyy kıyamam sana yyaaa böyle tiplere uyuz oluyorum uyuuuuuuzzzzzz kötükedihüso

ayyy hakketten gıcık bir durum yaaa öööfffff baştan dişini göstercen aslında sert yapçan bak o zaman kullanabiliyorlarmı seni benneyaptımki

ben çıkıorum kızlar yarın görüşürüz inşallah..öpüorum siziiii iyiki varsınızz

sende iyiki varsın kııııııızzz iyiki dünürüm çekmiş seni buraya hihoyyyt

ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar çok öpüyorummm

oooyy balımmm sanada iyi geceler kuşuumm rengarenk rüyalarr opuyorumnanaktan

aaa hilal gelmiş bende bu gün seni merak ettiydim nerde bu kız diye naniknanik

koy anam koy fotoları ama ben öyle aylarca ıllarca bekleyemem bir an evvel koyda fotoları görelim nasıl bir tiple muaab oluyoruz kaydirigubbakcemile3

sana ne nispet yapçam nen hayret bişi :dilcikar:

laaan manyakkk hamile değilmisin tbii suyun gelir terbiye ile ne alakası var şimdi bunun yaaa
heee anladım senin aklın başka suya gitiii kuduruk karı nolcek kaydirigubbakcemile3

sen kime ruhsuz diyooon laann seni varya duygularımla boğarııımmmmmmmmm Şeniz

yok anam bu kendi kendine de AZIYO VALLA TUTABİLENE AŞKOLSUN kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yaa sen bir şeylemi azıyon anlayamadım ben :uhm:

anam sen bana takıksın işte güzelimm girdiğin gibim topiğe bennen uğraşıyon baksana sırnaşık şey

biz burda herkeslen arkadaşlık edeyyoz sen bize takılmaya devam et bak daha neler neler yaşarsınnn sositososito

heralde ben olcm kuzum ben olmasam bu topik çekilirmi allaseenn :dilcikar: lülülülülülü

ooooyyy deldilermi anam seniiii sende onları deleydin yaaaa çatlak karı neden tek taraflı bıraktın bu işi kaydirigubbakcemile3
neyse sonuçlar güzel çıkmış bu iyi haber hihoyyyt hihoyyyt

haydin sanada iyi akşamlarrr kaydirigubbakcemile2

ben geldim ama kimse yok
markete inmiştim sizede gidiyorum diye yazmıştım ama net sorunlu yollamamış Çok üzgünüm çoook

kıızz gözümün nuru sizin evin altında damı market var filiz ablalar gibi :uhm:

bizde senii şey etmeye gittin sandıydıkk kaydirigubbakcemile3

iyi geceler kızlar nasılsınız?

iyi geceler canım kendi adıma söyliyim ben iyiyim peki ya sen nasılsın?

gülçiiiiiiinnnnnnnnn orda mısın canım?

heee burdayım topiğin cadısı olarak ne olduuuuuuu -tatlicadiarzu-

takıkım tabii sana şekerim sevdik birkere:)

bakayım dedim belki gülçin gelmiştir diye bak yakaldım seni işte kaydirigubbakcemile

ya ben albüm ekleye girdim kopyala yapıştır dedim ama olmadı ya böyle yapılmıyo mu bu iş? :kedi:

takıkım tabii sana şekerim sevdik birkere:)

bakayım dedim belki gülçin gelmiştir diye bak yakaldım seni işte kaydirigubbakcemile

heeyyttt beee pazara kadar değil mezara kadar diyorsun yanee helal sanaa koççum yürü beee kim tutarr Şeniz

heee yakaladın çekme nen saçımı zatii dökülüyorlarrr mafoldumben

hemen yan tarafımızda market canım
kurbanda memlekete gidiyoruz:çok üzgünüm:

heee anladım iyi yakınmışşş
yaaa nur ne bok işin var memlekette anacım yaa 4 gün için onca yol çekilirmi allasen kaldıki sen daha yeni geldin ordan bırak biraz özleyin birbirinizi anacım yaa bu kadar sıkı fıkı olma sen çocuklu karısın bırak onlar gelsinler sen ne gidiyon otur evinde.

ya ben albüm ekleye girdim kopyala yapıştır dedim ama olmadı ya böyle yapılmıyo mu bu iş? :kedi:

yoookk öylee deeeell bu işi sana daha önce nur anlatmadımı yaaa ben öyşle hatırlıyorum albüm bölümünde albüm oluştur resim ekle var oralara gircen sırası ile sonrada gözat tıkla ve bilgisayarda resim nerde ise seç ekle kaydet cicim umarım yapabilirsin olmad msn ver bana ordan anltayım ok?

benim uyku sorunum var uyuyamam ki

aaaa bundan benim haberim yok bu nerden çıktı şimdi :1shok:

hadi ya benim hiç problemim yok uykuyla küt yatıyorum pat die uyuyorum çok şükür:)

konuş sen konuş son zamanlara gelde görcem ben seni bakalım nasıl uyucan kafamçokkarıştı

ah canım ah bende istemiyorumda anasıgili özlüyormuş benimki birde kurban kesilecek
uyku sorunu çoğaldı canım gece 1.5da yatıyorum sabah 7de ayaktayım

yaptım galşba bi bakın bakem başörtülü olan benim:)

aaa dur hemen bakam bakalım becerebildinmii

ah canım ah bende istemiyorumda anasıgili özlüyormuş benimki birde kurban kesilecek
uyku sorunu çoğaldı canım gece 1.5da yatıyorum sabah 7de ayaktayım

hay onun anasıgilini Çok üzgünüm çoook

anladım canım kaçış yok yani kurbanda ordasınız allah yardımcın olsun o halde ne diyim gülüm

heee iyi o zaman canım yaa bende hiç uyuyamıyorsun sandımdı kııızz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…