Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

geldim kızlar net gidip gelince sürekli bende kalktım pc başından kek yaptım pişio şimdi kaydirigubbakcemile3

ne kargosu kız? Nur'la verdiniz ya hediyenizi, daha ne olsun?

ayyy kıyamam sanaaaaa, kız Nur senin elinde seni görmesi, biz mi öğreteceğiz leyn?

yaaa bu başkaaa bu cerenden sana hatıra bişiiiii o kadarda aklımda idi valizleri hazırlarken ama o dkarmış işte akıl unutmuşum kaydirigubbakcemile3

sorma abla yaa bu nurda bazen saflığı tutuyor yada işine öyle geliyor kaydirigubbakcemile3

geldim kızlar net gidip gelince sürekli bende kalktım pc başından kek yaptım pişio şimdi kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin dünürrrrrr
neli yaptın kıs keki kakaolumu sademi???

hanımmm sen fazla yeme bakk akşam sabah çıkarıcan çocuğu ona göre

aynen öyle, bazılarınızın yeri benim için de çok ayrı, resmen bir aile gibi olduk, hepiniz kardeşim oldunuz :) sizlerle konuşunca rahatlıyorum :)

evet sen doğurdun sezona grdik, işe başaldın sezon bitti hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

valla ben de uzun zamandır görmüyorum İrem'i hatta buzları erittiklerinden bile haberim yok

yerim ben senin cadıyı yeriiiiiiimmmm, koy resmini resminden yiyeyim bari :)

valla sen gösterirsin kendini kaydirigubbakcemile3

keşke aynı yerde olabilseydik gerçekten
hoşgeldin canım :) eline sağlık, bu halinle bir de kek mi yaptın? aferim sana :)

hoşgeldin dünürrrrrr

çuku parçacıklı kaydirigubbakcemile3
üff yaa tam yazıom gidio
olmassam burda merak etmeyin nettendir
doğum sebebyile olmassam zaten mesaj atarım kaydirigubbakcemile3
azıcık uzanıcam ben kızlarrr mirmirmirmir

canım benim sağollll opuyorumnanaktanŞeniz
evet canım onlar biliyor kendinii bilmezmiyimmmmcanım benim
inşallah güzelim inşallahhhhh evet malesef ayrı yerlerde ve uzaktayız
ama gönüllerimiz birrrr dimi gülçinnnnnnopuyorumnanaktan

kız doğurdun doğurucan sen kek derdine düşmüşsün yat dinlen be güzelimmm

peki o zaman :) haber verirsin bana kargoya verdiğinde :) şimdiden Rüzgar teşekkür ediyor Ceren'e :)

hiç sorma... bence işine geliyor gibime geliyor kaydirigubbakcemile3
hoşgeldin dünürrrrrr

valla bence de sen fazla yeme Burcu, hafif şeylerle geçiştir, bir de o rahatsız etmesin seni canım
ablacım beylikdüzünü bilirmisin o tarafa yarım saat uzaklıkta hadımköyde biraz sapa kalıyor
biliyorum hayatım, İstanbul'a uzak kalıyorsun, iş yerin evden uzak mı?
merhaba kızlar nasılsınız
hoşgeldin Selma, nasılsın?

merhaba kızlar nasılsınız
hoşgeldin iyiyiz cicim sağol sen nasılsın

heeeehhh şöyle dinlen biraz bitanem zaten çok yorulcan
tamam hadi öpüyorum seniii

hadi git dinlen hayatım, yorma kendini... aklımız sende valla :)
kız doğurdun doğurucan sen kek derdine düşmüşsün yat dinlen be güzelimmm

di mi ama kaydirigubbakcemile3

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Bulcuk....................................39. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

2. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

3. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

4. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

5. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

6. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

7. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

8. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

9. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

12. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kesinlikle yaa gerçekten aile gibi olduk işte o yüzden yenilere kendimizi anlatmaya çalışıyoruz yaa ama yanlış anlaşılşıyoruz malesef neyse zamanla çözer herkes bizi nede olsa yerimseniben
valla ablam yaaa işe başladım aranıza döndüm kendime geldim yaa silkelendim şşööylee bii ooohh dünya varmış neydi o dört ay boyunca yaşadıklarım aman geçti şükür zemuszemus

bende zaten msn de görüşüyorum ablacım gece yarısı açıyor hanım nedense .):)

ayyy nasıl isterdimm yaa valla çarşamba hariç her akşam bnirinize gelirdim cereni alıp sizde bize tabiii ayy düşündümde hakketten süpper olurduuuu hihoyyyt hihoyyyt

afiyet olsun dünürüm
hadi uzan kuşummmm
aksi taktirde mesajını bekliyom ona göreeeeee
kıızz sen yazamasanda özgecana ver noyu o mesaj atsın bana

yok ablacım sevisle 5 dk evdeyimmm :)))
hadi git dinlen hayatım, yorma kendini... aklımız sende valla :)

di mi ama kaydirigubbakcemile3
doğumda nefes aralarında yicek bişi varmı dicek çatlağım benimmmopuyorumnanaktan

kesinlikle çok haklısın tatlım :) yakında çözerler bizi :) hem işe hem buraya dönmek iyi geldi di mi? darısı başıma inşallah, ben de işe dönünce kendimi daha iyi hissedeceğim gerçekten :)

aaa geceyarısı msn'de ne işi var hatunun?

kaydirigubbakcemile3 çarşambaları da yaprak dökümünü hep beraber seyrederdik ya... valla ne güzel olurdu, hayali bile çok güzel

doğumda nefes aralarında yicek bişi varmı dicek çatlağım benimmmopuyorumnanaktan
ohhh süper o zaman :)

çooook doğru bir tespit yaptın :roflol: :roflol: :roflol:

evet canım ne yapalım gönüller bir tabii gülüm hepimiz bir birimiz için dua etmiyormuyuz heyecan yapmıyormuyuz bir olay anlattığımızda bğile verilen tepkilerden yazılan yorumlardan samimiyet ve sıcaklı belli oluyor sizi tanıdığımö için gerçekten çooooooooookkkkkkkk mutluyummmm sanalda böyle bir dostluk kurulacağına inanmazdım ama oluyormuşşş kaydirigubbakcemile2

tamam ablacım haber ederim meraklanma sen yerimseniben

abla bence nurun işine geldi ve kocişle mesaiye başladı baksana yazmıyor kaydirigubbakcemile3

ooo senden bendensin iş eve yakın yanee ne güzel kııızz zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…