Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kesinlikle yaa gerçekten aile gibi olduk işte o yüzden yenilere kendimizi anlatmaya çalışıyoruz yaa ama yanlış anlaşılşıyoruz malesef :KK43: neyse zamanla çözer herkes bizi nede olsa yerimseniben
valla ablam yaaa işe başladım aranıza döndüm kendime geldim yaa silkelendim şşööylee bii ooohh dünya varmış neydi o dört ay boyunca yaşadıklarım aman geçti şükür zemuszemus

bende zaten msn de görüşüyorum ablacım gece yarısı açıyor hanım nedense .):)

ayyy nasıl isterdimm yaa valla çarşamba hariç her akşam bnirinize gelirdim cereni alıp sizde bize tabiii ayy düşündümde hakketten süpper olurduuuu hihoyyyt hihoyyyt

afiyet olsun dünürüm
hadi uzan kuşummmm
aksi taktirde mesajını bekliyom ona göreeeeee
kıızz sen yazamasanda özgecana ver noyu o mesaj atsın bana
gülçinn yeawrrummmm :jeyyar: ben eskimiyim yenimiyimm hade isim annem ol benimmmm laelaelaelaelae
ben size haber veririm yeterli techizat ossunn yeterki :hulya::hulya: işim ne ayooolllll sositososito turkbayragi

kesinlikle çok haklısın tatlım :) yakında çözerler bizi :) hem işe hem buraya dönmek iyi geldi di mi? darısı başıma inşallah, ben de işe dönünce kendimi daha iyi hissedeceğim gerçekten :)

aaa geceyarısı msn'de ne işi var hatunun?

kaydirigubbakcemile3 çarşambaları da yaprak dökümünü hep beraber seyrederdik ya... valla ne güzel olurdu, hayali bile çok güzel

ohhh süper o zaman :)

çooook doğru bir tespit yaptın :roflol: :roflol: :roflol:

valla hep birlikte süper olurduuuusiz çocuklara dur yapma etme diyene kadar dizi biterdi kaydirigubbakcemile3
evet iş yönünden şanşlıyımm galiba

evet canım ne yapalım gönüller bir tabii gülüm hepimiz bir birimiz için dua etmiyormuyuz heyecan yapmıyormuyuz bir olay anlattığımızda bğile verilen tepkilerden yazılan yorumlardan samimiyet ve sıcaklı belli oluyor sizi tanıdığımö için gerçekten çooooooooookkkkkkkk mutluyummmm sanalda böyle bir dostluk kurulacağına inanmazdım ama oluyormuşşş kaydirigubbakcemile2

tamam ablacım haber ederim meraklanma sen yerimseniben

abla bence nurun işine geldi ve kocişle mesaiye başladı baksana yazmıyor kaydirigubbakcemile3

ooo senden bendensin iş eve yakın yanee ne güzel kııızz zemuszemus
evet canım benim de hiç aklıma gelmezdi ama oluyormuş işte :)

bence de Nur bizi dinledi kaydirigubbakcemile3
kızlarrr bana bu akşam kıyak geçtiler yarım saat erken çıkıyorum hadi ben kaçtım byeeeeeeeee
iyi akşamlar hayatım, yarın görüşürüz :)

evet canım ne yapalım gönüller bir tabii gülüm hepimiz bir birimiz için dua etmiyormuyuz heyecan yapmıyormuyuz bir olay anlattığımızda bğile verilen tepkilerden yazılan yorumlardan samimiyet ve sıcaklı belli oluyor sizi tanıdığımö için gerçekten çooooooooookkkkkkkk mutluyummmm sanalda böyle bir dostluk kurulacağına inanmazdım ama oluyormuşşş kaydirigubbakcemile2

tamam ablacım haber ederim meraklanma sen yerimseniben

abla bence nurun işine geldi ve kocişle mesaiye başladı baksana yazmıyor kaydirigubbakcemile3

ooo senden bendensin iş eve yakın yanee ne güzel kııızz zemuszemus
evet canım o yönden sıkıntı yok şükür
kızlarrr bana bu akşam kıyak geçtiler yarım saat erken çıkıyorum hadi ben kaçtım byeeeeeeeee

oooo süper hadi yine iyisin canım
iyi akşamlar canım benimm görüşürüz opuyorumnanaktan

iyiakşamlar canımmm eve vardın bileee kaydirigubbakcemile3 bizide yarım saat uzattılar çıkışı isyanlardayım kötükedihüso otobüsler geçmiş oluoo yayan gitsem yarım saat en azı mafoldumben

iyiakşamlar canımmm eve vardın bileee kaydirigubbakcemile3 bizide yarım saat uzattılar çıkışı isyanlardayım kötükedihüso otobüsler geçmiş oluoo yayan gitsem yarım saat en azı mafoldumben

aaa niye öyle bir şey yaptılar ki? yarım saatlik fazla mesai veriyorlar mı bari? vermezler ki adiler, sömürsünler dursunlar çalışanlarını :KK43: çok kızdım bak kötükedihüso

aaa niye öyle bir şey yaptılar ki? yarım saatlik fazla mesai veriyorlar mı bari? vermezler ki adiler, sömürsünler dursunlar çalışanlarını :KK43: çok kızdım bak kötükedihüso
vermiyolar ablacım yaa verirlermiii..eskiden şehir merkezindeydi ofis öğlen 1.5 saat yemek tatili vardı eve gidip uyuduğumu bilirim ramazan aylarında..sonra bizi taşıdılar şehir dışına yol parası vermediler üstüne kriz bahanesiyle zamda vermediler üstüne otobüs saati 17.40 tı 20 dk.lı erken çıkış battı batıııı işine gelen çalışsın demiş patron 6da çıkcak herkes demiş düşün öğlen saatinde bile çalışıoruz en fazla yarım saat sürsün yani yemek yememiz..ama bazı uyanıklar var burcu bilir çok çocuğum var yok kocam şöle yok bilmem ne ayrıcalık istiolar deli oluorumm.. kötükedihüso

ay canım ya niyeki işler kaçıyor sanki sinir oluyorum böyle :eek:klava:

vermiyolar ablacım yaa verirlermiii..eskiden şehir merkezindeydi ofis öğlen 1.5 saat yemek tatili vardı eve gidip uyuduğumu bilirim ramazan aylarında..sonra bizi taşıdılar şehir dışına yol parası vermediler üstüne kriz bahanesiyle zamda vermediler üstüne otobüs saati 17.40 tı 20 dk.lı erken çıkış battı batıııı işine gelen çalışsın demiş patron 6da çıkcak herkes demiş düşün öğlen saatinde bile çalışıoruz en fazla yarım saat sürsün yani yemek yememiz..ama bazı uyanıklar var burcu bilir çok çocuğum var yok kocam şöle yok bilmem ne ayrıcalık istiolar deli oluorumm.. kötükedihüso

oy canım ya sende söyle güzelim bende otobüsü kaçırıyorum mecburmuyum yürüreyerek gitmeye akşam saati it var kopuk var deeee alla allah buldular seni sessiz sende henç kızsın ona bakılırsa

çalışma hayatı çok zor be güzelim :KK43: ne yazık ki patronlar elemanlarını sömürmek için ellerinden geleni yaparalr, dediğin gibi bazı uyanıklar da işlerini çok güzel kılıfına uydurup kaytarırlar... ne yapacaksın be güzelim, istediğin gibi bir iş bulmak mucize... ya da loto gibi bir şey... neyse olduğu gibi kabullenmen gerek yoksa çekilmez olur canım

ben çıkıorum kızlar yarın görüşürüz inşallah..öpüorum siziiii iyiki varsınızz
hadi iyi akşamlar canımcım :) sıkma canını :)
oy canım ya sende söyle güzelim bende otobüsü kaçırıyorum mecburmuyum yürüreyerek gitmeye akşam saati it var kopuk var deeee alla allah buldular seni sessiz sende henç kızsın ona bakılırsa
sana katılıyorum, bir şansını dene bence Özge'cim

Arife'cim eşim yoldaymış benim de yemeği hazırlamam gerek, sonra görüşürüz hayatım :) akşam uğra istersen, ben de bakarım bir ara :)

heee anladımm lohusalığın bir bölümü geçmiş olacak yani kociş geldiğinde oh oh iyi barim
ama kocişin geldiği gibi atlamasın kız üstüne tembih et kaydirigubbakcemile3

bana bak hanııım bannaaaa
sen daha dün geldinde buralara bana oklavamı gösteriyorsun oraya gelirsem ağzını burnunu parçalar saçını başını yolarım senin heee :jeyyar:

sende varya örtmen olmuşun halen şu işi bveceremedin hee çocuk yapmayı nasıl becerdin kııı :roflol:

neyse bir şekilde yüklede sen fotoları görelim seni yerimseniben

valla işe daldım bende zaten kimse yazmayınca

manyak karıııııııııı :eek:klava:

:roflol: :roflol: :roflol:

heh duyda inanmaaaaaa :roflol: :roflol:

o zaman şimdilik ben yapayım bunu istersennn
arzular şelaleeeee :asigim: :asigim:

ne oldu nen tırstınmöı sana kimse cevap yazmayınca bu konuda kaydirigubbakcemile3

ne oldu len suyun mu geldi bu mevzu üstüne :roflol:

hee anladım a.s

nee soruyoooooo :uhm:

şişşttt sakin ol stres yokk bunlar olağan durumlar herşey yolunda rahatla biraz berra hanım seni bu kadar korkutmasın anacım şimdiden verme ipleri eline cimcimenin kaydirigubbakcemile3

koycam fotolarımı merak etme sırf sen yorum yap die koycam hatta:)

sen bana nispet mi yapıyon kıs oklava da gösteririm tava da tepemin tasını attırma benim uleyn :eek:klava:

kızım ne terbiyesizsin ya suyun mu geldi falan sana da bişey demeye gelmiyo ha :1shok: kaydirigubbakcemile3

özlemiştim sizin o alev aldığınız halleri, hadi bakalım iyi gelecek :roflol: bilmem artık hilal'i kim sakinleştiri bilemem orasını :)

CADIARZU peki :sm_confused:

kaydirigubbakcemile3 aaa bencil miyim? kaydirigubbakcemile3 galiba ama napiim yaaa göbeğimi bile çeviremiyorum sağdan sola offff... hiçbir şey de anlamıyorum zaten, hiç olmasın daha iyi... tırsıyorum napiim?

ablam aşkolsun ya sen de mi bari sen anlasaydın halimden hadi bu gülçin ruhsuz ama sen senağlama

ya şaka maka tamam özledim ama benim de kocamın da içine sinmezdi dediğin gibi ablacım ya o ordayken güsel olmaz saten a.s

oohhooo nuuur bunları benmi öğretçem sana
senin herif evde çalışıyor nassa her türlü halleder anam
yeterki sen iste içinde olsunn
bırak senle mesaiye devam etsin accık
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ooyyy kuşum aynı şehirde olaydık alır cereni gelirdim yanına dedikodu yapmaya kaydirigubbakcemile3

yok anam bu kendi kendine de AZIYO VALLA TUTABİLENE AŞKOLSUN kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X