Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

affedelim bari kaydirigubbakcemile3canım benim hakkında hayırlısı inşallah bebiş vardır adet hamilelikte adet günlerindede aynı belirtiler olabiliyor allah yardımcımız olsun bekliyorum haberlerini

ben iyiiz kızlar ne olsun işte hep aynı şeyler
filizcim geçmiş olsun tatlım ya,inan çok üzüldüm
kanaman varmışya kendiliğnden başladı sanırım,bu yüzden belki kürtaja gerek kalmaz
böyle olursa vücudun çok yıpranmamış olur
benimde öyle olmuştu
kanamam başlayınca kürtaj yapılmadı
1 hafta sonra gidip ultrason ile muayene olmuştum kalıntı varmı diye
ama sakın üzülme hayırlısı olsun cnm,bir daha ki sefere inşş
mavicim,belirtiler baya benziyor ama çok inanmayalım,hüsran olmasın sonra
test sonucunu bekliyoruz merakla...

beyazcım daha öncekilerde de kanamam olmuştu ama vücut atmadı, pazartesi günü dr. ultrasonda tekrar bakacak ama ben pek umutlu değilim, çünkü bu 4. tecrübem, kürtajın düşüncesi bile tüylerimi diken diken ediyor ama yapılacak bir şey yok işte

teşekkürler pelincim, eğer devam etseydi 10. haftanın içinde olacaktım, 9 haftalıkken kaybettim canım

herkese kocamannnn günayddıınnnnnn
cancağızlarım, canlarım, kuzucuklarım, prenseslerim nasılsınız bakalım....
bu yılın ilk mesajını yazıyorum buraya ciğerlerim....
ayyy kızlar ya nasıl özlemişim sizleri anlatamam 2 gün bile yatti yani ancak fırsat buldum girip yazmaya sabahtan beride oku oku maşşallah bitmek bilmedi :)
eee nasılsınız bakalım bayanlar yeni yılınızın ikinci günü nasıl geçiyor umarım keyifler yerindedir....
beni soran herkese çoookkk teşekkür ediyorum kuzucuklarım....

filizcim çok güsel yamzışsın "günümüzün ışığı" diye inan mest ettin beni sağol ablacım. sen nasılsın kanaman varmış ama sancı olmaması çok daha iyi umarım en kısa zamanda toparlanırsın örtmenimm...

menzil gülü demek ilk oğlan anası sen oluyorsun topiğimizde hadi hayırlısı allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah hayırlı evlat olsun.... bakalım bizimki ne acaba....

mavi deniz çok sevindim testi yapmamış olmana canım bilyorsun ben yapmanı istememiştim zaten şans benden yana çıktı :) burcu anlaşılan daha okumadı buraları sahi nerelerde yaa görünmüyor hiç...
kızzzz burcu yatıyormusun hala evdemisin nirdesin....

diğer arkadaşlarım canlarım hepinizi tek tek öpüyor ve kucaklıyorum yeni yılınız size çok büyük güzel sürprizler getirsin inşallah 2009 mutluluklarla dolu bir yıl olsun....

evet canım yeni hamileyim ben.keseyi gördük kalp atışları görmeyi bekliyorum bakalım hayırlısıyla,

Pelincim hayırlı uğurlu olsun inşallah, kalp atışlarını duymak için ne zaman gideceksiniz doktora? İnşallah o pıt pıtları duyacaksın ve burada kutlama yapacağız hihoyyythihoyyythihoyyyt

Cerencim sensiz burası çok sessiz valla, arkadaşlar gücenmeyin, doğruya doğru naniknaniknaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…