Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Hepinizin yeni yılı kutlu olsun arkadaşlar.Sağlık,huzur ve mutluluk dolu bir yıl olur inşallah.

Ooo mavi45 sen hala yatmadinmi. Burda saat henuz aksam 6:18, daha yeni yila girmedik. 2009'un hepimiz icin mutlu, hayirli, saglik dolu bir yil olmasini diliyorum.

Ama tv'lerde kutlama yapilmasi beni bir o kadarda uzuyor cunku Filistindeki musluman kardeslerimiz oralarda can cekisirken, ac susuzken, her an ne olacagini bilmez sekilde can korkusu ile beklerken, benim rahat olmak, kutlama yapmak vicdanimi sizlatiyor. Allah'tan yardim diliyorum onlar icin...

Bu arada mavi denizcim insallah yeni yilda bebisin sana armagan olur hayirlisi ile... Hayirli ve guzel haberlerini bekliyoruz canim...

Menzilcigim bu preseed bi bize tuttu sanirim:) cok enteresan. o kadar kisi aldi siparis etti, tik yok. yani insllah olur da ya duzenli kullanmadilar ya da olmadi. nedir, yurekten inanmak mi lazim bilmiyorum ki? amazon'un reviewlerini okumalari mi lazim? Allah Allaaaahhh.

Ya iste Allah bize veren benim diyor, pre-seed bahane. Biz pre-seed'e bagliyoruz ama, olmayinca olmuyor iste.

En iyisini yapmışsın canım. Bir sene beklemek bana anlamsız geliyor nedense. ben sırf meraktan gittim. İçerde neler oluyor diye? Doktor bir sorun olmadığını söyledi. Ama bazen burada okuyoruz ya bayanların birden fazla yumurtası olabiliyor. Ona takılmıştım biraz. Şimdi çooook iyiyim canım. Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda bebişlerine kavuşmayı nasip etsin.

CAnım Allah tamamına erdirsin, analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olsun inşaallah. darısı buradaki herkesin başına.

Sana sonuna kadar katılıyorum canım. En acısı da elimizden hiçbirşey gelmemesi. Çaresiz bir şekilde izlemekle yetiniyoruz. O kadar Müslüman ülkenin ortasında bir küçük israil nasıl da cürretli. Buna izin verdiğimiz için hepimiz sorumluyuz.

Mavi Deniz, seni merak ediyorum doğrusu canım. İnşaallah hayırlı haberlerini alırız.

Ay maşallah canım ya, çok sevindim iyi olmasına daha çok sevindim. Yusuf çok güzel bir isim. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım.

Bu ay ben de tam yumurtlama döneminde kullandım ama bakalım sonuç nasıl olacak, dualaınıza devam edin canlarım. Hayırlısıyla hepimiz müjdemizi verelim inşallah.

herkese merhabalar arkadaşlar yeni yıla girdik inşallah bütün olumsuzluklar geçen sene de kalır bu yıl güzelliklerin yılı olur bizde savaşları aval aval tv den izleyip hiç bir şey yapamamanın sıkıntısını yaşamayız.
menzilcim tebrikler Allah tamamına erdirsin çok sevindim demek yusufumuz geliyor hoş gelsin

kızla günaydın hepinize topiğimiz kız bebeklerimize oğlan bebkde eklendi artık yusufumuzhihoyyyt
mavi deniz bende çatliiciiim valla merakdan

mrb arkadaşlar yeni yılın ilk gününde herşey dilediğimiz gibi olsun 2009 da allah herkese bebiş nasip etsin

Canım güzel haberlerin için çok sevindim hihoyyyt İlk erkek bebeğimiz geliyor inşallah, allah sağlıkla tamamına erdirsin ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. senin adına çok ama çok mutlu oldum. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah canımcım :ecrin_bebek: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…