Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlar,2009'dan merhabalar
nasılsınız
bakalım?hepiniz iyisinizdir umarımmhihoyyyt

Arkadaslar hepinizin yeni yilini kutluyorum en basta.

Allaha sukur ultrason sonucunda bebegimizin iyi oldugunu, herseyinin normal oldugunu ogrendik. Yalniz bende plasenta previa varmis ama yukari cikabilir ileri haftalarda dedi, insallah oda Allahin izniyle yukari cikar iyi olur.

Bu arada cinsiyetimizide ogrendik. Yusufumuz geliyor insallah
hihoyyytgamyoncuiremsu

canım benim çok sevindik,hayırlı olsun,ilk erkek senin ,bizde dün konuşmuştuk topiği kızlar bastı diye,bakalım diğer anneişerin nesi olacak,listemize cinsiyetleri de yazmaya başlayalım bence,ne dersiniz kızlar?yerimseniben
görüşmek üzere..Şeniz

Canım güzel haberlerin için çok sevindim hihoyyyt İlk erkek bebeğimiz geliyor inşallah, allah sağlıkla tamamına erdirsin ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. senin adına çok ama çok mutlu oldum. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah canımcım :emir_bebek: :ecrin_bebek: :Saruboceq:

Cok tesekkur ederim canim. Dualarina amin...

Insallah Rabbim 2009'da senin ve esininde yuzunuzu guldurur. Senin icinde hep dua edecegim insallah.

merhaba kızlar,2009'dan merhabalar
nasılsınız
bakalım?hepiniz iyisinizdir umarımmhihoyyyt

canım benim çok sevindik,hayırlı olsun,ilk erkek senin ,bizde dün konuşmuştuk topiği kızlar bastı diye,bakalım diğer anneişerin nesi olacak,listemize cinsiyetleri de yazmaya başlayalım bence,ne dersiniz kızlar?yerimseniben
görüşmek üzere..Şeniz

Evet topigimizin ilk erkek bebegi oluyor Yusufumuz insallah.

Sen nasilsin?

Sana sonuna kadar katılıyorum canım. En acısı da elimizden hiçbirşey gelmemesi. Çaresiz bir şekilde izlemekle yetiniyoruz. O kadar Müslüman ülkenin ortasında bir küçük israil nasıl da cürretli. Buna izin verdiğimiz için hepimiz sorumluyuz.
Canim o kucucuk dedigin israil butun dunyayi elinde oynatiyor aslinda. Yazikki kimsede dur diyemiyor, dedigin gibi elimizdende birsey gelmiyor. Koca devletler yardimlari ulastiramiyorlar, bizler napabiliriz bilemiyorum. Dua etmekten baska care yok.

CAnım Allah tamamına erdirsin, analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olsun inşaallah. darısı buradaki herkesin başına.

Ay maşallah canım ya, çok sevindim iyi olmasına daha çok sevindim. Yusuf çok güzel bir isim. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım.

Bu ay ben de tam yumurtlama döneminde kullandım ama bakalım sonuç nasıl olacak, dualaınıza devam edin canlarım. Hayırlısıyla hepimiz müjdemizi verelim inşallah.

herkese merhabalar arkadaşlar yeni yıla girdik inşallah bütün olumsuzluklar geçen sene de kalır bu yıl güzelliklerin yılı olur bizde savaşları aval aval tv den izleyip hiç bir şey yapamamanın sıkıntısını yaşamayız.
menzilcim tebrikler Allah tamamına erdirsin çok sevindim demek yusufumuz geliyor hoş gelsin

kızla günaydın hepinize topiğimiz kız bebeklerimize oğlan bebkde eklendi artık yusufumuzhihoyyyt
mavi deniz bende çatliiciiim valla merakdan :nazar:

Canlarim hepinize cok ama cok tesekkur ederim. Rabbim bebek isteyen tum arkadaslarimin 2009'da kollarini bos birakmasin insallah hayirlisi ile tum isteyen arkadaslarimin hamile kaldigini goruruz sirayla...

menzil hayırlı olsun canım allaha şükür bebiş normal çıkmış... oğlışumuzda geiyor oh oh bir sürü gelin ve damadımız olacak inş

Canim masum insanlarin olmesi acizindan ben de cok uzuluyorum. yani savas ordular arasinda yapili.r Israil'in yaptigi kalleslikten baska bir sey degil.

ama sunu da unutmamak lazim, bu etme bulma dunyasi. Araplar, o topraklarda yasayan insanlar bizi 1. Dunya Savasi'nda sirtimizdan vurup Ingilizleri desteklemislerdi. Yemen Turkusu orada sehit olan askerlerimiz icin yazilmistir. Giden gelmiyor diye. Yani biraz dusunmek lazim.

Ayrica Ingiliz somurgesi olmayi cok benimsemislerdi. Seve seve. Biz ise bagimsizligimizi kazandik. Kendi bilegimizin gucuyle. Orada musluman kardeslerimiz sirtimizdan vuruyor demeden. Hem de Dunya'nin en azili devletleri ile savastik yokluk yoksulluk icinde. Kimse kardesimizsiniz demedi. (Hindiztan ve Pakistan bile savas icin yardim parasi gondermisti.)

Yani simdi acimamak insanlik sucu olur, vicdansizlik olur. Gunahsiz insanlar oluyor ama belkid e ededlerinin basiretsizliginin , yaptiklarinin cezasini cekiyor da olabilirler. Ama dedigim gibi etme bulma dunyasi. Eden buluyor. Kim kime ettiyse bir sekilde karsisina cikiyor yaptiklari.

Ayni sey Israil icin de gecerli. Adamlar 3-5 Milyon ama malesef Dunya ekonomisi ellerinde. O sebeple kimse yaptiklarina bir sey diyemiyor.

günaydın arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar
menzilgülü senin adınaok sevindim allah kucağına almayıda nasip etsin ilk erkeğimiz paşamızda geliyor imşallah sağlıkla dünyaya gelir ve hep mutlu olur
mavideniz canım ne yaptın çatlatcanmı kız bizi :)))))))
htc80 canım fazla yumurta genellikle tedavilerde oluyor normaldede oluyor ama çok nadir diye biliyorum sen canını sıkma bak ne güzel bi sorunun yok inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın

Günaydın arkadaşlar, bu sabah arifeden başka gelen olmamış henüz. Eee, gelin hadi kaydirigubbakcemile2

mavi deniz günaydın canım :) nasılsın? sormak istiyorum ama sen söylersin nasıl olsa diye sormuyorum güzelim :)

günaydın kızlar,nasılsınız?
ben bugün ancak kalkabildim
sabah işe eşimi yollaıdm kahvaltısını yaptırdım tekrar yattım
kendime de şimdi kahvaltı hazırladım
hala uykum var ya,açılamıyorum bu sabah,
filiz,mavi deniz,pelin nasılsınız kızlar?geçmişi okuyorsunuz sanırım,kolay gelsin..

beyaz 16 günaydın canım, iyiyim ben, sen nasılsın? Ben bu sabah erkenciyim onun için okudum bitirdim geçmişi, baktım kimse yok gazeteleri okuyayım dedim :)

günaydın kızlar,nasılsınız?
ben bugün ancak kalkabildim
sabah işe eşimi yollaıdm kahvaltısını yaptırdım tekrar yattım
kendime de şimdi kahvaltı hazırladım
hala uykum var ya,açılamıyorum bu sabah,
filiz,mavi deniz,pelin nasılsınız kızlar?geçmişi okuyorsunuz sanırım,kolay gelsin..

günaydın beyazcım iyiyiz çok şükür sen nasılsına.s

günaydın filizcim nasılsın evet kimsecikleryok heralde yılbaşı yorgunluğunu atamamış bizim cimcimelerkaydirigubbakcemile3

valla doğru diyorsun, sen benden de erken gelip gitmişsin, bu sabah dükkanı sen açtın, güzel haberler alırız inşallah kaydirigubbakcemile3

Slm kzılar bende geçmişi dönüp okumaktan hemen yazamadım..menzül gülü yusufumuz geliyormuş hayırlı bir evlat olsun inş..çok sevindim gerçekten bizde kızlar bastı topigimizi diyorduk hadi bakalım ilk erkek yusuf olacak ikincisi kim?
Kızlar listeyi güncelleyip yanına bebişlerinizin cinsiyetlerini yazsanız daha iyi olmazmı?yavaş yavaş ögreniyoruz cinsiyetleri..
Kzılar henüz test yapamadım ben sizleride merakta bıraktıgım için özür dilerim..çarş.günü ben iş çıkışı eşimi beklerken gider alırım diyordum ama o gün erken çıktık eşimde bende 10 dk sonra o yüzden direk arabaya binip eve gidince alamadım eşimde alacagımı bilmiyordu oda bekle birkaç gün daha dedi henüz 2 gün gecikme söz konusu oldugu için..öyle ki eşimde bende hep olmayacagını sürekli yineliyorduk...birde o gün yine biraz bel agrısı falan olmaya başlayınca hahh geliyor işte kırmızılar deyip duruyordum inanın her seferinde bekledim o düşünceyle wc ye gittim ama yok yok..neyse ben 1 hafatadır özellikle hep uyumak istiyorum uykuya doymuyorum dünde görümcemle laf arasında konuşurken dedim bu arada yılbaşı muhabbetiyle bizde 4 gibi yatmıştık 12 buçuk gibi kalktım ama kşam saat 7 hala uykum var deyip dolanıyordum birde bu durum bir haftadır var deyince görümcem hemen reglin geçtimi diye sordu bende evet deyince dikkat et olabilir bende hep uyumak istiyordum uyuyordum deyip duruyordum dedi..eşimede anlattım belli olmaz olabilirde demeye başladı..bakalım kızlar ama başım çok agrıdı bu aralar ben regle baglıyorum çünkü regl zamanlarında yakınlarında agrırdı..şimdi ise kasık bölgemde bir sızı oluyor batma gibi..bakalım bu öglen yada iş çıkışı test alacam akşam yaparım artık..sizleri beklettigim için üzgünüm..eve henüz net baglanmadı çünkü..umarım hepiniz iyisinizdir?

Arifecim nasılsın diye sormuşsun, çok iyi değilim, 3 gündür kanamam var, pazartesi günü gideceğim kürtaja, sancım yok ama kanama rahatsız ediyor

valla doğru diyorsun, sen benden de erken gelip gitmişsin, bu sabah dükkanı sen açtın, güzel haberler alırız inşallah kaydirigubbakcemile3

inşallah canım sabırsızlıkla mavidenizi bekliyorum burcununda adet tarihi yaklaşıyor hepimizin hakkında hayırlısı:Saruboceq:

Mavidenizcim sana umut veriyor gibi olmayayım ama uyku hali, bel ağrısı, baş ağrısı... bunlar güzel belirtiler, sen yine de çok umutlanma ama bize de bir an önce haber ver artık.

Burcucum da inşallah güzel bir haber verir yakında... heyecanla bekliyorum valla :)

X