Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ne güzel sırnaşık şey inşallah bebişini sağlıkla kucağına alacaksın canım ama lütfen sonucu bize bildir, biz çok meraklıyız da sengözlerimebaksanab

kızlaaaaarr ben geldim hihoyyyt anca girebildim 2009 prgramnı açmakla uğraştık bu saate kadar . bugun itibariyle bein kırmızılar gelmiş bulunmakta benimde 2 gün erken 3gün geç geliyo artık dengesizleşti günü şaşmazdı eskiden 3 aydır böyle o yüzden 1 şubat da diyeyim ben öteki tarihimi ama 3-5 gün gecikme yada erken olabilirim
mavi denizcim işallah seninkiler gelmez 2009 ilk güzel haberi alırız:Saruboceq:ni

canım hayırlısı olsun, zamanı bu zaman değilmiş demek :teselli:

Slm arifecim deminden beri yazacam ama birşey oluyor bir geliyor tl f çalıyor işim çıkıyor pat diye kapatıyorum ayy sinir oldum deminden beri iki kelime yazamadım..cnm ben belirtilere bakmıyorum zaten inan çevremde benden başka herkes belirti aradı ben sadece bende ki olan degişiklikleri söyledim ama regl belirtisine bile bakmıyorum gögüslerdeki hassaiyetlerden bahsediyorlar ya valla ben anlamıyorum bile..benim şuandaki mevcut olanlar biraz şiştim galiba genelde oluyor zaten ara ara kasıgımda batma uyku hali baş agrısı içim sıyrılıyor sürekli sanki aç gibi arkasından sanki tansiyon düşer gibi halsizlik,bu sabah itibariyle özellikle sanki silikon yaptırmış gibi dudaklarım dolgunlaştı..birde üşüme çok var bu ara...regl gelecekse gelsin artık inanın bende sıkıntı yapıyor bu durum heran patlayacakmış gibi gergin ve çok alınganlaşmaya başladım..akıntım var bu ara....belirtileri yazdım ama gebelige ihtimal verdigim için degil yanlış anlaşılma olmasın ben üzülmeyeyim diye belirtilere takılma aynı oluyor genelde diyorsunuz o ytüzden yazıyorum ben kesinlikle takmıyorum bile..ama dedim ya uyku için en basitinden ablam dedi bana dikkat et olabilir diye..kız filiz bende yoktum ondan burası hareketsizdi aaa bir tek cerenmi kızıyorum bak...yine başladım hay şu dilime...neyse ben birazdan yine kaybolabilirim yemege gidecem çünkü..

olucak canım olucak, hiç merak etme, eninde sonunda hepimiz bebişlerimizi kucaklayacağız ve koklayacağız onları, hani derler ya azimle ........ duvarı delermiş

:roflol:doğru söylüyorsan bi şekilde delicez o duvarı bizde bu azim varken :Saruboceq:

hayırlısı olsun canım inşallah bidaki sefere :Saruboceq:

..kız filiz bende yoktum ondan burası hareketsizdi aaa bir tek cerenmi kızıyorum bak...yine başladım hay şu dilime...neyse ben birazdan yine kaybolabilirim yemege gidecem çünkü..

hehehe... kızma yaw, hepinizin yokluğu hissediliyorŞeniz :teselli: :1hug: seni de arıyor gözlerim arifeyi de, burcuyu da, nuru da... eyvaaaaah şimdi ismini yazmadıklarım çatacak bana fisfisfis.... hepinizi çoooooooooooooooooooook seviyorum canlarım benim a.s. a.s. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…