Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

eveeetttt tamam bu kadar yeter düaeliyim artık normal halime geri dönüyorum terbiyemi takındım artık bu konuya girmicem yasakkelime

geçmiş olsun canım ya inş.bebişin zamanında gelirde üzmez seni allah yardımcın olsun :Saruboceq:

geçmiş olsun mavicim neyseki şimdilik bişi yokmuş umarım sağlıkla zamanında kucağında olur bebeğin

evet kumsalcım şükür sorun yok şimdilik ama artık tırsmaya başladım..valla halen kasılmam var karnım taş gibi otururken bile acıyor..

biz geldik evi süpürürken net gitmişÇok üzgünüm çoook
ablacım maşallah kuzumuza kocaman olmuş
net son günlerde yine kötü
sağol canım, maşallahımız var çok şükür :Saruboceq:
evet canım çok şükür Rabbime :Saruboceq:

hadi bakalım tutuşun, tutuşun... hazır gelmişken artık şu listeye de el atsan, ben son güncellemeyi yaptım bu sabah, gerisi senin, artık ben ellemiyorum :)

yazık kocişi askerde garibimin, onun da etkisi var :)

yok hayatım yormadım kendimi :)
maşallah rüzgarımıza allah nazarlaran korusun ablacım ne mutlu sana
kontroller sıklaşmış artık az kaldı
amiiiin canım, çok şükür :Saruboceq:
evet kontroller sıklaştı :)
heeeyyyy millet ne bu durgunluk yaaa ne oluyooowww yazsanıza

ben o kadar yoğun olduğum halde geliyorum yanınıza ama siz yoksunuz piyasada yaw
ohooo bugün rekor kırmış topik güzelim, bayağı ilerlemiş, yazın görmedin mi halimizi? yavaş yavaş toparlanıyor topik :)
yaw bi denk gelemiyoruz benimki banyo yaptırdık uyudu birazdan uyanır basar yaygarayı sen gelirsin rüzgarımıza maşallah şimdide biz sizinkileri bekliyoruz heyecanla :))
valla bir denk gelemedik canım, neyse napalım inşallah bir ara denk geliriz belki :) sağol canım, evet sıra bize geliyor değil mi? hayırlısı inşallah :)
canııııııııım korkmuşsundur bayağı neyse iyi misin şimdi? Beroş'un acelesi mi var annesi? otursun oturduğu yerde, daha çok erken... antibiyotiğğin neden verdiğini bize de söyle canım... uzun süre de habersiz bırakma lütfen bizi :)
maşallah ablcım oğluşuna allah daha iyi etsin inş.:)

:kedi: galiba artık bu deyim gerçek olucak ablam valla başıma vurdu artık bişekilde bastırmam lazım:)
amiiiiiiiin canım :Saruboceq: amin, cümlemizi

vurmuş vurmuş... hem de kötü vurmuş :) valla ben halimden son derece memnunum... hormonlar tavan yaptı ama o konuda hiiiiç sıkıntım yok... kocişim düşünsün kaydirigubbakcemile3

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................40. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE} (bugün doğuracak!!!)

2. Bulcuk....................................39. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

11. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kocişin gelmesine 3.5ay doğuma da 3 ay kaldı canım nasipse :Saruboceq:

aminnnnnn. :Saruboceq:

heee anladımm lohusalığın bir bölümü geçmiş olacak yani kociş geldiğinde oh oh iyi barim
ama kocişin geldiği gibi atlamasın kız üstüne tembih et kaydirigubbakcemile3

bana bak hanııım bannaaaa
sen daha dün geldinde buralara bana oklavamı gösteriyorsun oraya gelirsem ağzını burnunu parçalar saçını başını yolarım senin heee :jeyyar:

sende varya örtmen olmuşun halen şu işi bveceremedin hee çocuk yapmayı nasıl becerdin kııı :roflol:

neyse bir şekilde yüklede sen fotoları görelim seni yerimseniben

ay şekerim benim ben olsam seni yalnız bırakmazdım kıyamam sana :teselli:

valla işe daldım bende zaten kimse yazmayınca

sen iste hep gireriz +18 e şekerim ben de kendimi öyle tatmin ederim artık kaydirigubbakcemile3

manyak karıııııııııı klava:

:roflol: :roflol: :roflol:

gül sen gülçin hanım gül bakalım klava: kocam gelince yüznüze bakmıcam sizin arada girer,sabahlar olmasın falan yazar çıkarım sadece :roflol:

heh duyda inanmaaaaaa :roflol: :roflol:

o zaman şimdilik ben yapayım bunu istersennn
arzular şelaleeeee :asigim: :asigim:

eveeetttt tamam bu kadar yeter düaeliyim artık normal halime geri dönüyorum terbiyemi takındım artık bu konuya girmicem yasakkelime

ne oldu nen tırstınmöı sana kimse cevap yazmayınca bu konuda kaydirigubbakcemile3

ay kıslar benim acil çıkmam lazım şu an kusura bakmayın................

ne oldu len suyun mu geldi bu mevzu üstüne :roflol:

merak etmeyin yane ablam geldi de bişey soruyo...........

hee anladım a.s

nee soruyoooooo :uhm:

evet kumsalcım şükür sorun yok şimdilik ama artık tırsmaya başladım..valla halen kasılmam var karnım taş gibi otururken bile acıyor..

şişşttt sakin ol stres yokk bunlar olağan durumlar herşey yolunda rahatla biraz berra hanım seni bu kadar korkutmasın anacım şimdiden verme ipleri eline cimcimenin kaydirigubbakcemile3

heee ya ablaa tutuşup alev alcaz benim ateşi kociş sakinleştirirde hilali kim sakinleştirir artıkın bielmiyorummm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

liste işine gelince ben artıkın liste ile ilgilenmiyorum biraz zaman geçsin farklı planlarım var o yüzden istersen sen devam et istersen bırak kalsın ablacımmm kızlar yanlış anlamayın beni lütfen ama bu liste için yenilikler yapıcam buda biraz zaman alıcak yani benim boş vaktim yok o yüzden 15/20 gün sonra görürsünüğz nasipse yeniliği a.s

bencede yazın hep aynı sayfada kalmıştı değilmi neyse sezon açıldı yaa koparız artık :sm_cool:

bencilsin sen bencil ne olacak insan accık öslemesmi kocişi yaa :dilcikar:

ay kızlar sizler ne kadar iyisiniz nasıl da teselli moral veriyorsunuz filiz ablam gülçin kumsal slvmmstr tekrar sagolun..beroş baskın çıkcak gibi artık dişimi göstermenin zamanı sanırım odası eşyaları hazır diye oda duyuyor ya gelmeye niyetleniyor sanırım eşim odanın kapısını kapalı tutuyor sen girme bu odaya beroş görmesin duymasın diye...

özlemiştim sizin o alev aldığınız halleri, hadi bakalım iyi gelecek :roflol: bilmem artık hilal'i kim sakinleştiri bilemem orasını :)

CADIARZU peki :sm_confused:

kaydirigubbakcemile3 aaa bencil miyim? kaydirigubbakcemile3 galiba ama napiim yaaa göbeğimi bile çeviremiyorum sağdan sola offff... hiçbir şey de anlamıyorum zaten, hiç olmasın daha iyi... tırsıyorum napiim?

kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamalar
iyi akşamlar Arife'cim :)
bence de odasını pek görmesin hanımefendi, heves yapmasın erken erken :) sen de dişini göster artık, daha karnındayken hepinizi parmağında oynatmaya başladı minik şey :)
KaÇtım ben kızlar yarın grŞ. Byeeeeeeeeee

görüşürüz canım yarın :) iyi akşamlar

kızlar bende kaçar eşim birazdan gelir filiz abla mutlaka haber ver demiştin eşimle konuştum telde doktorun dediklerini söyledi..bol bol dinlenip yatmam bol su içmem lazımmış , antibiyotigi neden vermiş ögrenemedim ama oda akıntı yaparmış dikkate almamam gerekiyormuş..ne kadar durursa o kadar iyi ,bebegimiz erken gelecege benziyor 24 saat bile dursa bizim için iyi demiş bol su içmem sancıyı engellermiş o yüzden bol su yatıp dinlenmem gerekiyormuşş.muşta muş umarım hayırlısı olur... hadi bakalım görüşürüz yarında gidip tetenazu vurulayımda ikinci dozda bitmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…