Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslarrr nabersiniz en sonunda oğluşu uyuttum ne zamandır gelemedim bizimki gündüz hiç uyumuyor hep kucakta evi dört dönüyoz aşırı gaz problemi var almadığımız ilaç bitkisel bilmem ne kalmadı onla berraber bende sancı çekiyorum gündüz o kadar huysuz ki bi yere gidemiyorum korkudan
nurcum sizin de vardı dimi gaz sorunu nasıl hallettiniz acaba
burcu sancılarmı başladı yoksa kızz miraç yol hazırlıklarına başladı galiba ayyy ben hamiş günlerimi çok özledim
güllçin cerenim nasıl sen nasılsın tatlım resimlerine bayıldım maşallah 41 kere bende yüklemeye çalışcam bizimki bi ağlıyor bi dönüp uyuyor napcam ben yaw

entelliye hoş geldin kızz nerelerdesin sennnnnn
ne oldu senin kuzunun resimleri halen gelmedi msn de de yazmıştım cevap vermedin
hoşbuldum canım nerelerde olduğumu yukarda yazdım şu an bile öle huzursuz uyuyorki bu kadar gaz olurmu ıkınıp duruyor msn de sonra cvp yolladım ben sana tam açtım iki laf yapalım die bunun bi ağlama krizi tuttu 2 saat baş edemedim annemi çağardım o arada yazmıştın canım kusura bakma resimleri yüklemeye çalıştım ama hata verdi sürekli şimdi deniycem tekrar

tünaydın hayatım, nasıl geçti hafta sonu? iyi misin? kız hafta sonu olunca endişeleniyorum valla senin için, malum hafta sonları depresyona sokuyorsun kendini lülülülülülü
Bu hafta sonu depreşmedimmm :jeyyar: güsel geçtiiii hihoyyyt ama şuan çok gerginimmmm kötükedihüso

valla çıkmıştır herhalde, en geç 10.00 da alsalar doğuma, çıkmıştır bence
kardeşi haber vericekti öle demişti bende bekliorum bakimmm

deryacım geçmiş olsun hayatım..kıss seninde hiç akraban sülalen misafirin eksik olmuo heeee..

cancanımmm sevtoşuummmmm görüşemios kıss çok yoğunum ben bugun mafoldumben

kızlar saat 1.00 de doktor kontrolümüz var, şimdi çıkıyorum, akşam üstü gibi gelirim, öpüyorum hepinizi :)
hoşçakal ablatoşşş opuyorumnanaktan

gülçinim hayırlı olsun işin kumsal,yengeç,hepiniz onlinesınız ama meşgulsünüğzdür şimdi
çok meşgülüm çooookkkkkkötükedihüso

hoşgeldin canım ara ara oluyor bakalım yola çıktı paşa ne zaman gelirr

hosbulduk canim evet ya az kaldi sorma simdilik hersey normal gibi sonanda birsey olmasa tabi..
sen nasilsin ise baslamissin hadi hayirlisi..

oy oy oy kıyamam yaa canım çok iyi bilirim ben o halleri bende az çekmedim gazdan dolayı valla bebekteki gaz sancısı aileyi mahvediyor anne özellikle tam zombi gibi geziyor evde canım benim yaaa ben babuline diye bitkisel bir şurup kullanmıştıkm biğrde cereni çok sık yıkamıştım sürekli ayaklarına spor yaptırmıştım şimdi şükür eser yok gazdan herşey normal birde çok sancısı olur durmadığı zaman ağrıdan kakasını yapmaya yardım ediyorduk poposunu uyararak mecbur aklında olsun canım.

canım eğer vaktin yoksa msn den yolla ben eklerim buraya haberin olsun yerimseniben

en hayırlı zaman ne zamansa o zaman gelsin :Saruboceq:

hosbulduk canim evet ya az kaldi sorma simdilik hersey normal gibi sonanda birsey olmasa tabi..
sen nasilsin ise baslamissin hadi hayirlisi..

hadi bakalım canım hayırlısı hangisi ise o olsun bende son ana kadar normaldim ama kesildim mafoldumben neyseki geçti hepiciği hatırlamıyorum bile şuan ikinciyi yapabilirim yane kaydirigubbakcemile3

ben iyiyim gülüm iş yerinde dört ay aradan sonra ilk günüm bitsinde kuzumun yanına gideyim diye bakıyorum gerçi saat dörde geliyor gün bitmiş bile kaydirigubbakcemile2

ben geldiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm kızlar :)

dr amcamız maşallah iyi buldu Rüzgar'ımı, 2085 gr. olmuş oğluşum, herşeyi gayet normal dedi dr amcamız, coraspin'i kesti, demir hapına devam dedi, 15 gün sonra tekrar gel dedi :)

hayirlisi olsun ya sag saglim gelsinde.hadi bakalim calismalara basala senzemuszemus
evet bitirdin günü hadi kuzuna kavuscan allah kimseyi evladindan ayirmasin zordur..

bu arada maşallah bayağı kaynatmışsınız :) topik eski günlerine dönüyor galiba :) +18 muhabbetler de almış yürümüş kaydirigubbakcemile3

hoş geldinizzz efeeeemmmm opuyorumnanaktan

oh oh maşallah büyüyor kuzucum desene ne güzel sositososito

15 günemi düştü kontroller hadi bakalım hayırlısı ablacım kaydirigubbakcemile2

hayirlisi olsun ya sag saglim gelsinde.hadi bakalim calismalara basala senzemuszemus
evet bitirdin günü hadi kuzuna kavuscan allah kimseyi evladindan ayirmasin zordur..

öyle canım muhakkak
ben çalışmalara başladımda tedbiride elden bırakmıyoruz kaydirigubbakcemile3
amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn zor tabii yeterki ayrılıklar günlük olsun benimki gibi kaydirigubbakcemile5

bu arada maşallah bayağı kaynatmışsınız :) topik eski günlerine dönüyor galiba :) +18 muhabbetler de almış yürümüş kaydirigubbakcemile3

evet birazcık oldu sohbet ablam her ne kadar eskisi gibim olmasada zamanla diyoruz artıkın
heeee hilal sağolsun girdi +18 e beni kim tutar en sevdiğim konu kaydirigubbakcemile3

hayırlısı ile gelsin paşamız bakalım son zamanlar sıkıntılı geçiyor ama doğumdan sonra biraz zaman geçsin sanki onları sen yaşamamışsın gibi :)))

hepsini denedim 3 çeşit ilaç bitkiler falan popo uyarma işinide yapıyorum zaten ıkına ıkına bir kaka yapıor su gibi ama gazdan ıkınıyor sırtına kadar kaka oluo dr bütün ilaçlar bir yere kadar gaz tam olarak geçmez ama rahatlatır dedi 4.ayda geçermiş hayırlısı beklioz sorma saçımı en son ne zaman taradım bilmiyorum berbat görünüyorum zombi halt etmiş işin kötüsü hiç umrumda deil :)))

gün bitmiş dedi yaaawww ağzını yiyem nen seninnn Şeniz ben delircem yoksa -tatlicadiarzu- kaçta çıkıosun gülçinnn ev iş yakınmı anacımmm...

hoşbulduk canım opuyorumnanaktan

evet büyümüş kuzucuk teyzesi :)

Kasım'da İstanbul'a gitmededen iki kere görmek istiyorum, suyunu falan kontrol etmem gerek dedi... internette de okudum bu haftadan itibaren 15 günde bire düşüyormuş :)

kaydirigubbakcemile3 bugün ısınma turları mıydı? kaydirigubbakcemile3

Hilal maşallah yakında düz duvara tırmanacak galiba :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…