Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

2 124 gram demişti geçen cuma...bu arada sancıda olabilirmiş ama artar ve sıklaşırsa haber vercekmişiz.neyse ben kesin kaçıyorum..hepinizi öptm.

kızlar bende kaçar eşim birazdan gelir filiz abla mutlaka haber ver demiştin eşimle konuştum telde doktorun dediklerini söyledi..bol bol dinlenip yatmam bol su içmem lazımmış , antibiyotigi neden vermiş ögrenemedim ama oda akıntı yaparmış dikkate almamam gerekiyormuş..ne kadar durursa o kadar iyi ,bebegimiz erken gelecege benziyor 24 saat bile dursa bizim için iyi demiş bol su içmem sancıyı engellermiş o yüzden bol su yatıp dinlenmem gerekiyormuşş.muşta muş umarım hayırlısı olur... hadi bakalım görüşürüz yarında gidip tetenazu vurulayımda ikinci dozda bitmiş olsun..
canım o zaman çok iyi dinlen, hiç kalkma yerinden, ne kadar anne karnında durursa o kadar iyi tabii, lütfen dikkat et kendine, aklım sende, neyse nasıl olsa telefon falan ederim ona göre haber alırız senden eğer gelemezsen buraya, sık dişini tatlım ve panik yapma sakın :1hug:
2 124 gram demişti geçen cuma...bu arada sancıda olabilirmiş ama artar ve sıklaşırsa haber vercekmişiz.neyse ben kesin kaçıyorum..hepinizi öptm.
tamam hayatım, hadi dikkat et kendine, çok öpüyorum seni Şeniz

mavicim geçmiş olsun anlaşılan beroşun içerde hazırlık yapıyo
sağlıkla gelsin yavrucuk annesinin kucağına

benimdekociş geldi çıktım kızlar dışarı çıktık azıcık yürüdük şimdi yine ara ara sancılar giriyo
gözüm korktu bu akşam birazdan bi duş alayım ne olur ne olmaz

günaydııııııın:)

dün yoğundum gelemedm sabahta elektrk gitti:bbo:

haleden haber yok hala inş iyidr merak ettim çok :kedi:

mavicim kız korkutmuş yne seni yasramaz olcAk bu kız anneesii:emir_bebek:

filiz abla maşallah rüzgarda kilo almaya devam opuyorumnanaktan

beyazım geçmiş olsun cnm salgın varmş bu ara zaten dinlenmen lazım ama ne mümküm dimi allah yardımcın olsun cnm

burcuu gcan son günleriniz artık hadi bakalım hayırlısıyla kavuşun inş yaramazlara :Saruboceq:

bnmde son günlerim artık 5 günüm kaldı türkiyeye gitmeme fisfisfis

kızlar uyyamadım sancılarımdan yaa anlamıyorum ben bunları doğum sancısmı yalancı sancımı anlamdan çıakrtıcam galiba miracımı fisfisfis
kasık ve bel ağrılarım çok var bu gece hiç uyumadımmirmirmirmir-tatlicadiarzu-

kızlar uyyamadım sancılarımdan yaa anlamıyorum ben bunları doğum sancısmı yalancı sancımı anlamdan çıakrtıcam galiba miracımı fisfisfis
doktoru aradınmı burcu yalnız değilsin dimi evde

anlasam doğum sancısımı doktoru dayanamdım yerde arıcam
eşim şimdi işe gitti yanlızım 12 gibi annem gelcek

aman telefonu ayırma yanından kızlar gelir belki yardımcı olurlkar sana
nette ılık duş yalancı sancıyı kesio gibi bişiler okumuştum ama yalnızken sakın girme duşa falan allah korusun bnce ara anneni cnm sen bian önce gelksn

günaydııııııın:)

dün yoğundum gelemedm sabahta elektrk gitti:bbo:

haleden haber yok hala inş iyidr merak ettim çok :kedi:

mavicim kız korkutmuş yne seni yasramaz olcAk bu kız anneesii:emir_bebek:

filiz abla maşallah rüzgarda kilo almaya devam opuyorumnanaktan

beyazım geçmiş olsun cnm salgın varmş bu ara zaten dinlenmen lazım ama ne mümküm dimi allah yardımcın olsun cnm

burcuu gcan son günleriniz artık hadi bakalım hayırlısıyla kavuşun inş yaramazlara :Saruboceq:

bnmde son günlerim artık 5 günüm kaldı türkiyeye gitmeme fisfisfis
günaydın canımm nasılsın az kalmış gelmene hayırlısı inşallah

günaydın canım benim nasılsın çokmu sancın var ya bitenem ayırt edemiyorsan doktoruna danış burcum tek başına kalma sakınnnn bi ara bakalım doktıru ne dicek

aman telefonu ayırma yanından kızlar gelir belki yardımcı olurlkar sana
nette ılık duş yalancı sancıyı kesio gibi bişiler okumuştum ama yalnızken sakın girme duşa falan allah korusun bnce ara anneni cnm sen bian önce gelksn

akşamdan beri böyleyim gece ılık duş yaptım nolur nolmaz diyee
yatakta yatıom şu anda yanımda pc ev teli cep telikaydirigubbakcemile3
ilk ayımda böyle sancılı olmuştu son ayımda aynı olcak galiba

günaydın canım benim nasılsın çokmu sancın var ya bitenem ayırt edemiyorsan doktoruna danış burcum tek başına kalma sakınnnn bi ara bakalım doktıru ne dicek

günaydın arifecim
sancım sadece kasık ve bel bölgemde
doktorum dayanamdın sancılar olunca kanaman ve suyun gelince hemen geliyosun dedi
bende bekliyorum bakalım ne zaman dayanamıcam

kızlarrrrr günaydın hepinize
yaw bu zeynebe bi haller oldu gece uyuyan çocuk uyanıyo uyumuyo geriye
oyun istiyo gecenin bi vaktı ya
bi de hastayım hala 2 türlükaydirigubbakcemile3
bugün okula başlıyorum offfffffffffffffffffffffffffffffff
evi toplayayım çıkıcam annemler almaya gelecek annem bakacak zeynebe
bu halde nasıl gideceksem

hee bu arada rep yaptım sizlere bazılarıunıza
kek börek pasta alın diyekaydirigubbakcemile3
evi toplayıp kaçayım ben
çıkmadan uğrarım yine

akşamdan beri böyleyim gece ılık duş yaptım nolur nolmaz diyee
yatakta yatıom şu anda yanımda pc ev teli cep telikaydirigubbakcemile3
ilk ayımda böyle sancılı olmuştu son ayımda aynı olcak galiba

günaydın arifecim
sancım sadece kasık ve bel bölgemde
doktorum dayanamdın sancılar olunca kanaman ve suyun gelince hemen geliyosun dedi
bende bekliyorum bakalım ne zaman dayanamıcam

allah yardımcın olsun burcum beklemek çok zor ben fana oldum kız

X