Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet az kaldı sayılı gnler mafoldumben

kız burcu son ayında yalnız kalırmı insan ne olacağı belli olmaz delüüüü
anneni ara erken gelsin

12 ye kadar gelicek beyazım bankaya uğraması gerek bugun mecburen
okuula gidicekmişsin hastsında valla Allah yrdımcın olsun hep böyle denk gelir zaten :umursamaz:

mevsimdenmi etkileniyolr acaba :kedi:

hadi hayrlı olsn iş başın Şeniz

sen dr gitinmi dinlenemionda anladığım kadarıyla birde uykusuzluk aman dikkat cnm

amin canımm yaa
bilmemek kötü bilsemki normal ağrı he ttmm dicem sallamıcam böyle psikopat oldumkaydirigubbakcemile3
en iyisi unutam ben bu ağrıları :hulya:
yalancı sancılar pozisyon değiştirince geçiomuuş kıız dön bakam biraz yuvarlan biraz yatakta :kedi:

yalancı sancılar pozisyon değiştirince geçiomuuş kıız dön bakam biraz yuvarlan biraz yatakta :kedi:

:roflol: nası dönem kııı :CüvCüv:
dönünce daha çok canım acıyo zaten anca sırt üstü başımın altında 3 dene yastık var bu oğlan çıkana jkadar maymun etcek beni-tatlicadiarzu-

Topiğimiziinn çıtırlarına kocamaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn

ooyyyyy anladı cimcime tüm hazırlıklar onun için baktıki içerde de yer git gide daralıyor oyuncak yok bişi yok en iyisi ben ışığa doğru gideyim demiş cadı kaydirigubbakcemile3
sen yinede yat dinlen mavişim daha erken gelmesin beroş lmaz:

valla bende özledim alevli hallerimi
yatağa ne zaman girsem kocişin nefesi yetiyor çıldırıyoruuuuummmmmm delikafadulden :asigim:

hilalin işi var ablam işi yaklaşık 4,5 ay onun bu konulardan uzak durması gerek yoksa hali harap kaydirigubbakcemile3

doğru diyorsun sende haklısın ablam göbiş büyüdükçe haraketler zorlaşıyor nerde kaldı aganigi naganigi :roflol:

akşam bitti yine sabah oldu ve ben yine burdayımmm :dance:

ooyyy dünürüm kıyamam sana kuzuuu sancılar ne kadar aralıklarla var canım uzunmu sürüyor nasıl bence yaşadığın yalancı sancı canım gerçek doğum sancısı dedim ya sana nefes aldırmaz daha kuvvetli ve şiddetli bu arada akıntın felan varmı mide bulantısı uyku hali birde sancı varken mümkün değil hiç bir şey yapamazsın donup kalırsın haberin olsun bunlar gerçek sancılar balım. sen stres yapma emi gülüm :1hug:

günaydıııınnn beyazıımmm :sm_cool:
valla arada oluyor böyle değişimler bebişlerde bizimkinde de olmuştu her yeni gün yeni bir huy ediniyor daha tam oturmadı ya kişilikler onlarda manyaklaştı ne yapacaklarını bilmiyorlar kaydirigubbakcemile3

sende ilaç al güzelim yaa bir an önce toparlan kendşine gel bu böyle sürer gider valla iyileşemezsin :umursamaz:

:roflol: nası dönem kııı :CüvCüv:
dönünce daha çok canım acıyo zaten anca sırt üstü başımın altında 3 dene yastık var bu oğlan çıkana jkadar maymun etcek beni-tatlicadiarzu-

sabır annesi sabır son günlerdesin azcık daha sık dişini azcık daha maymun ol geçecek bunların hepiciği kaydirigubbakcemile2

mevsimdenmi etkileniyolr acaba :kedi:

hadi hayrlı olsn iş başın Şeniz

sen dr gitinmi dinlenemionda anladığım kadarıyla birde uykusuzluk aman dikkat cnm
yok cnm ya dr.a gitmeye fırsat yok
işe başlamıoyorum cnm tezsiz yüksek lisans yapıyorum ben bu halimle bu çocukla ne işim varsa orda
hala öğrencisiym:çok üzgünüm:
nazar değdi zeynebe bence gece iyi uyuyomuş dediler hep
uyuzlar
neyse kapatam konuyu
sern naıslsın cnm?
günaydın cnm
valla dr.a gidemediğim için evde zeynebin ahngi ialçları varsa içiyorum cnm
ne kadar fayda ederse artık
zeynep yine ateşlenmiş
ilaç içirdim
niye düzelmiyo bu çocuk deli olucam
sen naısslın cnm cerenim nasıl*
iyidiri inş totik kzıım benim
12 ye kadar gelicek beyazım bankaya uğraması gerek bugun mecburen
okuula gidicekmişsin hastsında valla Allah yrdımcın olsun hep böyle denk gelir zaten :umursamaz:

sağol cnm
eşine söyle telefon elinde durdun hep ulaşamama gibi problemin olmasın şeker

ben iyiyim cnm evle uğrasıom işte malum son günlerim bnmde
yorucu olur ya senin için y.lisans allah yardımcın olsun

söyleme heryerde gerçektende çok nazar değiyo miniklere kıymam ona ya cnm bnm içim gdio böle hasta olunca onlar o kadar küçüklerki

canım benim yaaa kıyamam ben sizeeeee :1hug:

iç yavrum içte onlar zeynebin bünyesine göre olan ilaçlar sana ne ederki :uhm:

allah allah soğuk algınlığımı var zeynebin neden düşmüyor ateşi evde ısı hep aynı dimi cnm?

ben iyiyim gülüm şükür yok bir yaramazlık dün iş başı yaptım işte bu gün ikinci günüm cerenimde iyi teyzesi ellerinden öper kocaman kız oldu :ecrin_bebek: zeynebimin yeni resimleri varmı müsait olduğuna ekle bir ara gülüm. kendinize fazla yorma balım hiç iyileşemezsin dinlenmezsen

Günaydın kızlaaaaaaaaarrrrrrrrrr, yine bu gece uykusuz geçti, yatak odası ve salon arasında mekik dokudum, gözümden uyku akıyor ama uyuyamıyorum deli olacağım, sabaha karşı salondaki kanepede sızmış kalmışım... sanırım bundan sonra hep böyle :sm_confused: eee? sizlerde ne var ne yok bakalım?

günaydın hayatcım, hadi bakalım çok az kalmış Türkiye'ye gelmene, günler geçmiyor değil mi? sayılı gün çabuk geçer derler :) evet canım oğluşum kilo almaya almaya devam ediyor çok şükür :)
canııııııımmmm :1hug: kıyamam... ama napalım çekeceğiz bunları ama sen Gülçin'in söylediklerine kulak ver, sonuçta tecrübesini konuşturuyor... keşke annen yalnız olmasaydın, neyse annen gelene kadar kapatma sakın burayı ve bize kendinden haber ver devamlı tamam mı?
eyvaaah gece kuşu mu oldu bizim kız? Allah yardımcın olsun güzelim... ilaç falan almıyor musun, gerçi alsan da almasan da yapacağını yapıyor grip, dikkat et kendine hayatım, dün de dediğim gibi bol C vitaminli gıdalar ye... inşallah Zeynep'e de bulaşmaz

okula başlıyormuşsun, hayırlısı olsun canım, yeni öğretim yılı hayırlı olsun, başarılar diliyorum hayatım :) kendine çok dikkat et canımcım :)

Arife'cim günaydın, nasılsın hayatım? ne yaptın doktor işini? hastalandın mı bu arada?

Gülçin'im günaydın birtanem :) akşam Ceren seni görünce ne yaptı? çok özlemiştir seni, kıyamam kuzuma... senden ayrı ilk günü nasıl geçmiş?

günaydın ablaaammmmm
deme yaa yinemi uyuyamadınn offf senin son dönem normale göre biraz daha sıkıntılı geçicek desene neyse sabır ne yapalım yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin azcık daha daha dayan ablacım inan bu günleri unutacaksın :sm_cool:

ceren nemi yaptı eve gittiğimde uyuyordu cadı hemen mutfağa girdim yemek yapmaya bir ara yanına gidip bakayım dedim ne yapıyor diye bir baktım uyanmış zilli tavandaki avizeye bakıyor seside çıkmıyor beni bir gördü başladı gülmeye ama nasıl resmen sesli gülüyor minik cadı sonrada çenesi düştü dile geldi artık neler anlatıyor anlamıyorum ama sürekli aaaa guuuu buuu guuu yaaa hııı felan dedi saat tam dokuza kadar konuştu maymun sonrada sızdı kaldı kaydirigubbakcemile3 sabahta yine beni işe o uğurladı gülücüklerle :gitme:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Bulcuk....................................39. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

2. Gcan......................................39. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

3. Mehay ................................. 38. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

4. Benssenb...............................36. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

5. Mavideniz...............................34. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

6. Agnes......................................34. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

7. Rüzgar Deniz..........................32. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

8. Hayat24................................. 30. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

9. Slvmsstr................................ 27. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................24. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 21. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

12. Nilsu24..................................15. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

evet gerçekten sıkıntılı geçecek galiba... gece uykusuzluğu çok kötü ya, ertesi gün sarhoş gibi oluyorum, neyse dediğin gibi geçecek bugünler inşallah, eminim oğluşumu kucağıma alır almaz unutacağım hepsini... hepimiz unutacağız bu sıkıntıları :)

oyyyy yerim ben o minik cadıyı yerim Şeniz Şeniz Şeniz annesi sana günün dedikodusunu anlatmıştır, neler yaptığından bahsetmiştir kaydirigubbakcemile3 canım benim ya Şeniz

sağolcanım

günaydın dünürüm
şimdi kahvaltı yaptım azıcık mutfağı topladım oyalandım daha seyrek giriyo artık sancı girince hareket edemiyorum zaten dediğin gibi yalancı sancılar bunlar ama hazır ol büyük sancı yakında geliyo yalancı sancısı sanırım kaydirigubbakcemile3 mide bulantısıda var uyku zaten uyumadığım hiç hep varmirmirmirmir
azıcık daha sabretcez artık eliimiz mahkum -tatlicadiarzu-

dünürüm çok ağır şeyler yeme bak sancılarda varmış acaip rahatsız eder mümkün olduğunca hafif şeyler tüket

tost yedim cokacimcoook
sağol cnm
eşine söyle telefon elinde durdun hep ulaşamama gibi problemin olmasın şeker

msn de bile sürekli onlineekaydirigubbakcemile3

oy ablacım sende uykusuz kalıyosun artıkk zor günler bunlar yaa ama güsel herşeye rağmen
burdayım ablacım net gitmediği sürecekaydirigubbakcemile3

tam tersi çok çbk geçio ve çk cnm sıkılıo eşimden ayrılcam için mafoldumben

bnde perşembe rapor almak için gdicem hem kontrole bakalım nekldr olduk çok merak ediyorum

yerim ben o prensesi bıdı bıdı konuşmuş annesiyle özlem gidermiş kuzucuk opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…