Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nesemese nasılsın neler yapıyosun en son klomen kullanıyodun galiba varmı yeni haberler cicim bu arada nice senelere sağlık ve mutlulukla inşallah 2009 bebişlerimizide getiricek bize

Arifeciğim, geçmişi çok dikkatli okuyamdım tekrar ettiriyorsam kusuruma bakma. Sen tedavi görüyor musun canım? Ben bu hafta doktora gittim. Ultrasona aldı. Bir yumurtam gelişiyormuş. Adetimin bitiminden hemen sonraki gündü. Bir tane olması pek iyi değil değil mi?

merhaba bayanlar bende gecen mayıs ayından bu yana hamile kalmaya çalışıyordum hep bu sayfalara bakıp hamıleyım dıyenlere özeniyordum.şükür şimdi hamileyim:) yalnız 6.haftam ve kasık ağrılarım var sadece ayağa kalkınca baslıyor korkuyorum sizce cidi bir şey var mıdır

iyi seneler canım iyi tatiller habersiz bırakma bizi emi öptümŞeniz

Oluy sırnaşık şey ben söz dinleyen bir kızım zaten kaydirigubbakcemile3 hiç merak etme. Ama ben de isterim özel dua bana ne bana ne lülülülülülü

Haklısın canım. Kusura bakma. Ben bu topiği misafir olarak okurken, daha topiğin açıldığı ilk günlerde, kadınla rkulübüne de üye değildim, tesadüf işte senin için çooook istedim bebiş. O zamandan beri de çok istiyorum inan bana.

merhaba landl, Allah kucağına almayı da nasip etsin. ben hamiş değilim ama, buradan okuduğum kadarıyla hamişlerde oluyor genelde kasık ağrısı. Sıkma canını, ama ilk aylarda dikkatli olmaslısın tabii ki.

kızlar hepinize tekrardan merhaba ben evime geldim ve sizlere burdan bu akşamlık iyi akşamlar diyorum. misafirlerimiz olacak bu yüzden sizlere katılamayacağım iş yapmam gerek yarında tatil olduğu için yine görüşemeyceğiz nasipse cuma...
hepinize şimdiden iyi yıllarr kendinize iyi bakın hatun kızlarrrrrr... bye byebye

Arifeciğim, geçmişi çok dikkatli okuyamdım tekrar ettiriyorsam kusuruma bakma. Sen tedavi görüyor musun canım? Ben bu hafta doktora gittim. Ultrasona aldı. Bir yumurtam gelişiyormuş. Adetimin bitiminden hemen sonraki gündü. Bir tane olması pek iyi değil değil mi?

yok ne kusuru cicim evet tedavi görüyorum bak canım eğer yumurtan sağlıklı gelişiyosa bi problem yokturki eger öyleyse adetlerin düzenlidir yalnış hatırlamıyosam senin adetlerinde bi sorun yoktu benim adet düzensizliğim vardı tedaviden sonra düzelti çocuk yapmaya karar verdiğimizde bunu için doktora danıştık direk tedaviye başlayalım dedi yani biz bu yola tedavi ile başladık normalden denemedim hiç acaba olurmuydu kaydirigubbakcemile3 aman neyse sana başka ne dediki buna takıldın bence bi sorun yok ama doktorun başka bişi dediyse bilmem hayırlısı olsun canım en kısa zamanda bizde kavuşuruz babişlere inşallah:Saruboceq:

merhaba bayanlar bende gecen mayıs ayından bu yana hamile kalmaya çalışıyordum hep bu sayfalara bakıp hamıleyım dıyenlere özeniyordum.şükür şimdi hamileyim:) yalnız 6.haftam ve kasık ağrılarım var sadece ayağa kalkınca baslıyor korkuyorum sizce cidi bir şey var mıdır

hoşgeldin canım tebrik ederim sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğinea.s

kızlar hepinize tekrardan merhaba ben evime geldim ve sizlere burdan bu akşamlık iyi akşamlar diyorum. misafirlerimiz olacak bu yüzden sizlere katılamayacağım iş yapmam gerek yarında tatil olduğu için yine görüşemeyceğiz nasipse cuma...
hepinize şimdiden iyi yıllarr kendinize iyi bakın hatun kızlarrrrrr... bye byebye

iyi akşamlar canım sanada iyi yıllar fazla yorma kendini görüşürüzsositososito

Bu
Yılbaşı
ağacımı
Hediyelerle
donatmak
Yerine, her dalını
bir dostumun adı ile
Süslemek istedim!
Yakın dostlar, uzakta olan
Arkadaşlar. Eski arkadaşlar,
yeni dostlar. Her gün gördüklerim
ve ara sıra görüşebildiklerim. Hep
Aklımda olanlar ve sıkça unuttuklarıma!
Her zaman yanımda olanlar ile olamayanlar
Kötü gün dostlarım, hep destek olanlar... İstemeden
Üzdüğüm dostlar ve istemeden beni üzenler. Çok yakınımda
olanlar, ulaşamadıklarım, yıllardır görmediklerim, özlediklerim....
Vefa borcu olduklarım. Bir telefon uzaklığında olanlar. Alçak gönüllüler,
Gönülden sevenler. Az yada çok hayatıma girmiş
Tüm isimler! Bu
ağaçta hepsinin
Kökleri sağlam,
dalları uzun ve
Güçlü olacak.
İsimleri daima
asılı kalacak!
Her yeni yıl, eskilerin yanına yenileri eklenecek.
Zor anlarda ağacımın gölgesi dostları ve dostlukları
bir nefes serinletecek. Yeni yılla gelen tüm yeni
Umutların, yeni başlangıçların, dostların, bütün yeni
Günlerinizi aydınlatması ve sizlerle daha güzel anlar
Paylaşmak Dileğimizle.

NİCE MUTLU SENELERE

Bende çıkıyorum arkadaşlar iyi akşamlar
sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere
görüşmek dileğiyle hepinizi öpüyorum

beyaz güle güle giy cnm arkası bol gelsin..kibele nasılsın tatlım?bulçukla ikiniz sormuşsunuz kırmızılardan haber varmı diye ?ama hala gelen giden yok..diyorum ya kızlar ben umutlu degilim bu ay malum yumurtalarım küçük kalmıştı sonrasında tekrar büyüeceklerini sanmıyorum..doktor o ara glucophage vermişti bana hala onu kullanıyorum.. birde o ara bal polen erı sütü karışımına başlamıştım zaten bal çörek otu yiyordum..hoş taşınma arefesinden bu yana bir şey yemedim yaklaşık bir hafta olacak..hayırlısı ben ümitli beklemiyorum..belirtide aramadım hiç kendimde ama dün banyoda gögüss uçları biraz koyu gibi geldi bana daha önce dikkat etmezdim bilmiyorum daha öncede böyle oluyordu ben dikkat etmiyordum ama dün farkettim..neyse ben belirti aramıyorum zatenyanlış anlamayın farkettigim şeyden bahsediyorum..regl olacakkende böyle olur degilmi?

canimcim zaten ne oluyorsa en ummadigin zamanda oluyor. yap bir test bakarsin 2009 a en mutlu giren sen olursun. bebisin yeni yil hediyesi olmus olur. negatif cikarsa da ne yapalim saglik olsun, Allah daha buyuk dert vermesin deyip denemeye devam.

mutlu yıllar arkadaşlar.2009 da inşallah bebişlerimiz sağlıkla zamanında kucağımızda olur.ve tüm isteyenler 2009 yılı sizin annelik müjdeleyiciniz olur.

kızlaaaaaaarrrrrrrrrr herkes yılbaşı kutlamalarındamı umarım güzel bir gece ve güzellikleriyle unutulmaz bir sene yaşarız hep beraber 2008 deki bütün sıkıntıları bir kenara koyup 2009 a yepyeni umutlarla balayalım hamile kalmak isteyen bütün arkadaşlarıma rabbim hayırlısıyla mucizesini hamişlere sağlıkla hayırla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin hepinizi çokkkk seviyorum geçmişi okudum ayrı ayrı cvp yazamıyorum şu anda bende gidiyorum eğlenmeye byeee

Arkadaslar hepinizin yeni yilini kutluyorum en basta.

Allaha sukur ultrason sonucunda bebegimizin iyi oldugunu, herseyinin normal oldugunu ogrendik. Yalniz bende plasenta previa varmis ama yukari cikabilir ileri haftalarda dedi, insallah oda Allahin izniyle yukari cikar iyi olur.

Bu arada cinsiyetimizide ogrendik. Yusufumuz geliyor insallah
hihoyyytgamyoncuiremsu

X