Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aha makina bitti ve bir makina daha çamaşır çıktı gidemde bari asayım onları kokmasınlar sonrada yavaş yavaş ütüye başlayayım cerenimin giyeceği kalmadı bari kızımın eşyalarını ütüleyeyim.

ablacım çok güzel rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah rüzgarıız içinde büyüyüp kocaman delikanlı olur
amiiiiiiiiiiin canım :) darısı başına inşallah
eh o kadar kusmaya normaldir annesi :)

aaa unutmak yok :)

kıyamam ya, gözünden yaş gelecek kadar çok mu ağlıyor? bebeğim benim inşallah bir an önce geçer

hiç sorma, benim de şanssızlığım böyle bir görümceye sahip olmakmış

Gülçincim o kadar güzel tarif etmişsin ki... ben de her düşükten sonra kabuslar yaşardım, her kayıp beni umutsuzluğa düşürürdü... ama herşeyin bir vakti zamanı varmış, buna inanıyorum ben, zamanı gelince herşey oluyor :)

mutlaka uğramaya çalışıcam ablam
ben kaçar kızlar hepiniz öpüldünüzopuyorumnanaktan
tamam canım uğra akşam
kızlar ben çıkıyorum
akşam gelirim hepinizi öpüyorum
tamam akşama görüşürüz canım :)

eee filiz abla yine kaldık başbaşaaa
evet tatlım :)
aaaa sahi mi? aynısı mı? renk olarak ben mavi sipariş verdim, ellerinde varmış, malum erkek olunca renk de önemli, ileride aklı erince ben kız mıyım değiştirin bu odayı dedirtmemek için... çok aradım en çok içime bu takım sindi... amiiiiiiin canım amiiiiiinnnn :Saruboceq:
valla telefonun kodu Sivas... sanırım oradan gelecek, siparişi verdikten 3-4 gün sonra elinizde olur dediler... yarın parayı havale edeceğim, sanırım çarşamba ya da perşembeye gelir...
yok oturma odasını değil, yani bizim oturduğumuz odayı değil canım, küçük oda var oturma odasının yanında orayı bebek odası yapacağım, oğluşumun eşyalarını gösterecektim size ama çene yapmaktan unuttum :) eşyalarının olduğu odayı bebek odası yapacağım :)
tamam hadi sen işlerini yap akşama konuşuruz artık :)

selamlar gerçi kimse yok galiba filiz ablamı görüyorum sanki ama:)dün bağlantım koptu çıkmak zorunda kaldım.bugün şeker yüklemem yapıldı 140 olması gerekiomuş benim 160 çıktı pazartesi bi daha gidicemaylık kontrolüm de yapıldı.herşey iyi çok şükür ense kalınlığında bi artma yok.923 gr olmuşuz maşallah ben de hale gibi topiş oğlum dicem galiba:)canım sıkıldı demin ama yüksekova da patlama olmuş gene of hiç gitmek istemiyorum bi daha bi mucize olsa da kurtulsak mafoldumben

yüksek çıkmış canım şekerin, ne dedi doktor? maşallah oğluşuna :)
filiz ablacım orda mısın?
şimdi geldim canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…