Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kız erkekleride biz yapıverrriz dimi kız mavi deniz siz isteyin yeterkikaydirigubbakcemile3 bebiş dolsunda topiğimiz kız erkek farketmez hihoyyyt

allah nazarlardan saklasın harika haberler verdin bize inşallah sağlıkla kucağına alırısın sanada mutlu yıllar ailenle birlikte sağlık ve huzurla inşallah:Saruboceq:

aslında göbeğime bakıp herkez erkek demişti......
şimdi artık kızım diye seviyorum...bakalım seninki kız mı erkek mi?

allah nazarlardan saklasın harika haberler verdin bize inşallah sağlıkla kucağına alırısın sanada mutlu yıllar ailenle birlikte sağlık ve huzurla inşallah:Saruboceq:

amin arkadaşım.....sizinle paylaşmak da çok güzel mutluluk arkadaşım....inş bende sizlerden hamiş haberleri duyarsam tüm kalbimle bende mutlu olucam.....rabbim en kısa zamanda duymamı nasip etsin inş.

Bulcuk kız erkek çocuklarıda biz yapalım he he sanki deyince oluyorda..kzıalr bugün çıkışta alsammı ki test ama çıkmaz dimi 3 günlük gecikmeden yarın sabah yapayım diyorum..

Bulcuk kız erkek çocuklarıda biz yapalım he he sanki deyince oluyorda..kzıalr bugün çıkışta alsammı ki test ama çıkmaz dimi 3 günlük gecikmeden yarın sabah yapayım diyorum..

hayırrrrrrrrrr sakınnnnnnnnnnn yasakkelime
lütfen alma daha çok erken bekle biraz lütfen....
bir hafta 10 gün geçsin hala renklilerin yoksa yaparsın
gerçi yinede sen bilirsin cicim :çok üzgünüm:

valla mavi cim ben olsam çoktaan yapmıştım testi
iki arkdaşım adetinden bir hafta önce idrar testinde öğrendi
sen yap bence yılbaşı hediyesi olsun kocana olursa yoksada aklından çıkar en azından

:roflol: mavi deniz ceren bi omzunda ben bi omzunda iki ses var hangini dinlicen bakalım kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…