Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar yıl sonu itibariyle ben işlere koyulmaya başlıyorum aranızda pek olamıcam bugun şimdiden hepinizin yeni yılı kutlu olsun

tmm yasemincim deniycem kuşburnunu,inş iyi gelir,kızlra ben biraz yokum evi toparlayayım,belki akşama da bişeyler yaparım,sonra görürşüz..

evte yasemincim yerleştim şükür darısı başına işte ne gibi bir sıkıntı var ki işyerini bekliyorsun..ev hazırmı peki ev mi almıştınız yoksa kiramıydı?cnm bende onu diyorum ya insan birşey demez duysa bile yok evde birbirimize bakacaktık ulan genç evliler bunlar normal yani su seside duyarsın cilveleşmede..ama tabii sizind dikkat etmeniz lazım..altlı üstülü olunca öyl oluyor..bizim eski evdede konuşsan duyuluyor
beyazcım bende bazen merak ediyorum acaba kızların dedigi gibi olabilirmi acaba test yapsammı diyorum snra saçmalama boşver deyip unutmaya çalışıyorum takılırsam sonrası kötü olur benim için..henüz bugün 32 günüm daha erken idrarda yapmak için sanırım..geçen ay 30 gündeolmuştum ama..yine klomen kullanmıştım bu ayda öyle..üstelik geçen aya nazaran bu aya daha umursamazdım ev işi birde yumurtanın büyümedigini bildigim için bırakmıştım öyle düşünmüyordum..

canlarım benim günaydın hepinize cancağızlarımmm
ayy ne çok özlemişim sizleri yaaa valla yazmak için zor bekledim ama hiç bir yazıyıda atlamak istemedim :)
cancağızlarım benim dün akşam apar topar çıktım burdan araç bekliyordu size iyi akşamlar bile diyemedim kusuruma bakmayın özür dilerim hepinizden.
şimdi elimde acil bekleyen işler var yarım saat sonra nasipse tekrar aranızda olacağım inşallah....
hepinizi çok seviyor ve öpüyorum mutlu yıllllaaarrrrr........

kızlar hepinizin günü aydın...yeni yılı KUTLU olsun...
Benssenb cim iyi olduğuna sevindim..Tamam oklavayı hakettim sen vur :)))
Mavideniz yapsana bir test ben bile merak ettim..
Yasemin ceren beyaz karabiber arife bulcuk neşe burcu ve unuttuğum kim varsa umarım hepiniz iyisinizdir..

iyiyiz canım sen nasılsın seninde yeni yılın kutlu olsun inşallah sağlık ve mutluluk getirir hepimize :ecrin_bebek:

canım benim neden olmasın bu kadar karamsar olma nasıl bu kadar emin olambiliyosun büyümediklerine neler okuyoruz neler duyuyoruz olmıcak şey değilki bak bende yok olmaz diyorum sonra acaba diye düşünüyorum ama elimden beklemekten başka bişey gelmiyor sen yumurtalarım büyümüyo diyosun benim kiler büyüdüğü halde olmuyor allah büyük canım o bize nezaman göndereceğini bilir meleklerimizi bol bol dua edelim karamsar olmayalım başarmanın ve elde etmenin yarısı inanmaktır unutma hem bunlar bizim içimizin derinliklerinden gelen duygular dizginleyemeyizki ve ne olursa olsun hiç bizaman kenmdini yıpratma olmadı diye canını sıkma biliyorum çok zor ama isteyince oluyor bidaki aya daha umutlu olucaz her zaman unutma geride bıraktığımız her ay birz daha yaklaştığımızın delilidir.anlaştıkmı seni seviyorumŞeniz

günaydın cerencim bizde seni özledik şekerim bu sabah yoktun gözlerimi seni aradı nasılsın :1hug:

cnm benim bende seni seviyorum..iyiki yanımdasınız..cnm evet inanmak istiyorum bende ama bunları bildigim için bile bile ateşe atamıyorum kendimi sonra ne kadar üzlüecegimi geçen ayda umutlu idim ama olmadı..aslında geçen ayda 12 ml büyüklüklerindeydi ve ben çok olacagına inandırmıştım kendimi..neyse rabbim yazdıysa bunlarda bahane inş olur cnm ya her seferinde wc ye gidip merakla bakıyorum acaba geldimi regl diye..çünkü akıntım çok bazen çok fazla geliyor bazen normal..regl öncesi akıntı fazlalaşırmı..inanın daha önce dikkat etmezdim çünkü düzensiz olurdum o yüzden..

ceren rahel neredesiniz kuzularım kayboldunuz yine..rahel cnm valla bende yapmak siterim ama kararsız kaldım işte idrarda gözükmez şimdi kanda cuma dan önce yaptırmak istemiyorum malum yılbaşı muhabbeti bir çok yer açık olmaz herhalde..zaten yarın perş.. senin regl tarihin ne zaman bakalım..

herkesin yeni yılını kutlar saglık mutluluk huzur getirmesini dilerim..umutlarımızın ve hayalerimizin gerçeklerşmesi dileygiyle mutlu yıllar..2009 size bebişler nasip etsin..

TUZLU PASTANE SIMIDI.
1 paket margarin 250 gr
1 cay bardagi sirke
1 yemek kasigi toz mahlep
1 tatli kasigi tuz
1 tatli kasigi toz seker
yarim paket kabartma tozu
2 yemek kasigi sivi yag
1 adet yumurta sarisi icine bayazi üstne
1 YEMEK AKSIGI LIMON SUYU
ALDIGI KADAR UN
bütün malzemeyi yogurun snra sekil verin kaliptan cikarin yumurta akina ve cörek otuna susama batirin pisirn afiyet olsun...

kızlar bi tarif buldum tesadüf arayan arkadaşlar oluyordu valla resimleride vardı ama ben netten maalesef göremiyorum ..şekli nasıl bilmiyorum ama sanırım bunların kalıplarıda varmış okudugum kadarıyla öyle anladım..bende deneyeyim diyorum ama bu kiloyla yapmasammı ki..

kızlar birde açma tarifi daha önce neşe sormuştu bana o zman başka yerden bulup vermiştim ama şimdi tekrara görünce başka tarif onuda buraya yazayım dedim..valla bunu bir gebelik sitesinde gördüm orada forumun içinde tariflerde vardı..buyrun bakalım afiyet olsun..
malzemeler:3 su bardağı un(4 de olabilir kıvama göre) 1 subardağı ılık süt 1paket kuru maya 1 yumurta 50gr erimis margarin 2 yemek kasığı seker 1 çay kasığı tuz yoğurup 1 saat mayalandırıp 9 parçaya bölüyoruz sonra 9 parçanın her birini 3 serit halinde bölüyoruz sonra saç örgüsü yapıp yarım saat tepside tekrar mayalıyoruz sonra üzerine yumurta sarısı ve çörek otu sürüp ısıtılmıs fırına veriyoruz ..

Son düzenleme:
kız mavi denizzzzz canım istedi yaaaaaa
kim uğraşacak şimdi yapmaya
neyse pastaneden hazırını alırız
Allahtan herşeyin bir kolayı var :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…