Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

buda sizin için arkedeşlerimmm a.s. a.s.

$yeniyil01.jpg

+18 buuuu :eek:

:roflol: :roflol:

Bir gün saf bir genç kızdan mahalleli erkekler ağaca çıkmasını isterler. Eğer çıkarsa ona türlü hediyeler vereceklerini söylerler. Genç kız eve döner ve anneannesine:
- Anane bu gençler neden benden ağaca çıkmamı istiyorlar? der.
Anneannesi de:
- Yavrum sakın onlara inanma onlar senin külotunu görmek için öyle diyor. der.

Aradan epey bir zaman geçtikten sonra saf kız elinde türlü hediyelerle eve dönünce anneannesi:
- Yoksa ağaca çıktın mı? Sana hakkımı helal etmeyeceğim. Bir daha eve adımını atamazsın. Namusumuzu iki paralık ettin. diye başlamış ağlamaya...
Bunun üzerine genç kız:
- Merak etme anneanne külotumu göremediler. deyince ananesi merakla sorar:
- Yaa nasıl oldu peki?
Genç kız:
- Ağaca çıkmadan önce onu çıkarttım.der.

Tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm arkadaşlarımın yeni yılını kutluyor, yeni yılın sağlık, mutluluk getirmesini ve hamile kalmaya çalışan arkadaşlarıma sağlıklı hamilelik (ben dahil) sonrasında da sağlıklı bebişler vermesini, hamile arkadaşlarıma da sağlıkla bebeklerini kucaklarına almalarını diliyorum. 2009 inşallah herkesin gönlüne göre herşeyi verir. Sizleri seviyorum canlarım :)))

ceren yine formundasın bakıyorum..cerencim evet sanırım biraz erken ama inan bende merak etmeye başladım bugün 32 günüm testi yaparsam yarın sabah yaparım hem 4 saatlik idrar tutmuş olurum. aslında gebe oldugumu düşünmüyorum ama merak işte..burcu kız öyle diyosun ama valla bende çatlarım aslında bakma sen bu ay hiç sansım yoktu ya gebe kalmak için ondan bekledim zatii..

ceren yine formundasın bakıyorum..cerencim evet sanırım biraz erken ama inan bende merak etmeye başladım bugün 32 günüm testi yaparsam yarın sabah yaparım hem 4 saatlik idrar tutmuş olurum. aslında gebe oldugumu düşünmüyorum ama merak işte..burcu kız öyle diyosun ama valla bende çatlarım aslında bakma sen bu ay hiç sansım yoktu ya gebe kalmak için ondan bekledim zatii..

evet cicim ya bu gün süppeerrr neşeliyim neden bilmiyorum. keyfim yerinde allah bozmasın tü tü tü maşşallah.... birde buraya daha sık girebilseydim işlerden fırsat bulup bunu daha iyi yansıtırdım sizlere :)
yaa yapmasan çatlarmısın testi tek çizgi görünce üüzlmek yok ama ona göree...

bayanalr ben kapatıyorum birazdan izin alıp çıkıcam işallah hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın iyi seneler

ceren ne yapayım kızma tamam ya..üzülmem zaten negatif gelsede çok üzülmem malum yumoşlar küçüktü..hayırlısı zaten yarına kadar regl olurum ben..

burcum sanada iyi seneler cicim yarın yoksun bende yokum bir gün tatil yapıcam tam hafta arası valla iyi gelecek. cuma görüşürüz inşallah. iyi eğlenceler....

Bu haberi erken alabilmek için telepati yeteneği olan biri var mı aranızda? Ben cumaya kadar meraktan çatlayacağım da:)

Filizciğim sana özel olarak dua ediyorum, sabrın ve yaklaşımın hepimize örnek olsun.

Mavi Deniz, canım inşaallah kırmızıları görmezsin. Umutlandırmak istemem ama hamiş olanlar hep umutlarını kestikleri anda olmuşlar canım. İnşaallah sende de bu olur.

Menzil Gülü, bebişin de sen de umarım çok sağlıklısınızdır. İyi haberlerinizi bekliyoruz.

Yasemink, çok sevindim canım, Allah tamamına erdirsin.

Nur84, Beyaz16 geçmiş olsun, dikkat edin kendinize.

Rahel seninle hiç karşılaşmadık ama buradakiler seni çok merak etmişti. Döndüğüne sevindik canım.

Nesemesee seni diğer topikten de takip ediyorum canım, hiçbirşeye üzülmek yok olur mu?

İrreor, mavi45, Lotus75, Kibele, Benssneb, Bulcuk, Ceren54, Pelin 74, adını yazdığım yazmadığım tüm arkadaşlar umarım iyisinizdir. hepinize mutlu yıllar dilerim.

Merhaba Arifeciğim. Bir haftadır pek giremiyorum, geç saatlerde girdim daha çok geçmişi anca okuyabildim. Bütün arkadaşların yeni yılını kutluyorum. Umarım 2009 herkese sağlık ve mutluluk getirir.

merhaba canım iyi olmana sevindim teşekkür derim 2009 sanada sağlık huzur ve tabiii bebişte getirir inşallahŞeniz

Filizciğim sana özel olarak dua ediyorum, sabrın ve yaklaşımın hepimize örnek olsun.

Mavi Deniz, canım inşaallah kırmızıları görmezsin. Umutlandırmak istemem ama hamiş olanlar hep umutlarını kestikleri anda olmuşlar canım. İnşaallah sende de bu olur.

Menzil Gülü, bebişin de sen de umarım çok sağlıklısınızdır. İyi haberlerinizi bekliyoruz.

Yasemink, çok sevindim canım, Allah tamamına erdirsin.

Nur84, Beyaz16 geçmiş olsun, dikkat edin kendinize.

Rahel seninle hiç karşılaşmadık ama buradakiler seni çok merak etmişti. Döndüğüne sevindik canım.

Nesemesee seni diğer topikten de takip ediyorum canım, hiçbirşeye üzülmek yok olur mu?

İrreor, mavi45, Lotus75, Kibele, Benssneb, Bulcuk, Ceren54, Pelin 74, adını yazdığım yazmadığım tüm arkadaşlar umarım iyisinizdir. hepinize mutlu yıllar dilerim.

Oluy sırnaşık şey ben söz dinleyen bir kızım zaten kaydirigubbakcemile3 hiç merak etme. Ama ben de isterim özel dua bana ne bana ne lülülülülülü

X