Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ama yaaa ben size faydam olsun diye yaptım aryan arkadaşlar oluyor tarifi hem kolay gibi geldi bana ..hem azıcık yapın azıcık yiyin cnm sizde ben öyle yapıyordum buzluga atıyordum bir kısmını sonra canım isteyince mikrodalgada ısıtıyordum fırındada oluıyor ısıtması..bakın aynı zmandan 2 3 tane yiyeceginize gün içerisinde paylaştırarark 2 tane falan yiyin diyetisyenlerde öyle diyor..

beyazcım kusura bakma ya daha önce simit poaça tarifi isteyen olmuştu ondan görünce daldım bende..gerçi neşe simit tarifini vermişti ama ben yinede ekleyeyim dedim..

kızlarrr ya nasıol istiyoru sizinle muhabbet etmeyi ama başım bu gün ne hikmetse çok kalabalık :)
aklım hep sizde valla heeee...
mavi deniz ne o kız karnınmı acıktı hımmm güzele benziyor tarif denemek lazım...
kızlar ara ara girmeye çalışıcam bütün yazılanları okudum ama cevaplayamadım kusura bakmayın hepinizi çoooooooookkkkkk seviyorummmmm....
mutlu yıllarrrrrrrrrrrrrr............

beyazcım kusura bakma ya daha önce simit poaça tarifi isteyen olmuştu ondan görünce daldım bende..gerçi neşe simit tarifini vermişti ama ben yinede ekleyeyim dedim..

canım benim ya yazacaksın tabi,ben biraz abartarak yazdım,takılmak istedim sana:eek:şaka cnm şaka çok seviyorum kız seniŞeniz

mavi denizim ya ben senin mesajlarını değerlendirmek istiyorum sana puan vericem ama bir türlü forum izin vermiyo ,başkalarına yapıyorum ama alla alla ne iş anlamadım..

mavi denizim ya ben senin mesajlarını değerlendirmek istiyorum sana puan vericem ama bir türlü forum izin vermiyo ,başkalarına yapıyorum ama alla alla ne iş anlamadım..

cnm rep ten bahsediyorsun herhalde arada 20 kişi falan olması gerekiyor cnm yani bana verdikten bir süre sonra tekrar verebilmen için arada başka 29 kişiye daha vermen gerekir..tabii gün içerinde degerlendirme yapman için belli bir sınırı var tam bilmiyorum ama sanırım gün içerisinde toplam 4 yada 5 kere degerlendirme yapabiliyorsun sonra tekrar yapabilmek için 24 saat geçmesi lazım..

Selam arkadaşlar,

bu hafta benim için yoğun bir hafta oldu...hala da devam ediyor....biz dün dr gittik.allah kısmet ederse bir kızım olacakmış....önce yüzüstü yattığı için göremedik sonra sırtüstü döndü dr' muza göre %80 kız dedi....kocaman olmuş teyzeleri...dr bir de vesikalık fotosunu verdi..(ultrason çıktısı)..burnu ağzı heryeri görünüyor....

herkezin yeni yılını kutluyorum...allah yeni yılda gönlüzünüzden ne geçiyorsa o dualarınızı kabul etsin diliyorum....

lotus hoşgeldin canım,ne güzel haberlerle gelmişssin,benim kızıma arkadaş geliyor desene,yasemininkide kız,topiğimizi kızlar bastı :))
hayırlı olsun cnm ,maşallah

Selam arkadaşlar,

bu hafta benim için yoğun bir hafta oldu...hala da devam ediyor....biz dün dr gittik.allah kısmet ederse bir kızım olacakmış....önce yüzüstü yattığı için göremedik sonra sırtüstü döndü dr' muza göre %80 kız dedi....kocaman olmuş teyzeleri...dr bir de vesikalık fotosunu verdi..(ultrason çıktısı)..burnu ağzı heryeri görünüyor....

herkezin yeni yılını kutluyorum...allah yeni yılda gönlüzünüzden ne geçiyorsa o dualarınızı kabul etsin diliyorum....

hayırlı olsun canım kız bebişler çoğalıyor kaydirigubbakcemile3

lotus hoşgeldin canım,ne güzel haberlerle gelmişssin,benim kızıma arkadaş geliyor desene,yasemininkide kız,topiğimizi kızlar bastı :))
hayırlı olsun cnm ,maşallah

tşkr ederim beyazcım....sahiii aramızda erkek bebek yok şimdilik ....yavaş yavaş cinsiyetler belli olacak sanırım....şimdilik kızlar topiği evet....:))

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
şu anki duruma göre zaten 1 erkeğe 3 bayan düşüyor o kadar çokuz yani
birde böyle devam ederse erkekler parmakla sayılacak arkadaşlar.. kaydirigubbakcemile3
ama inanın kız bebek haberi aldığıma çok sevindim kız bebeklerini çok severimde ben. bakalım bizimkisi ne ayy çok mraklandım.... kaydirigubbakcemile2

X