Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yaaa kimse yok mu ya ben dün pastırma yedim ya sonradan aklıma geldi zararlı olur mu acaba pişio mu ki pastırma hazır alınmışı?yiyen oldu mu hiç hamileliğinde?

kısss pişmemiş şeylerın hepsi zararlı olabılır bakteri oluşabılır yani :))
bende yıyom ama pişiripte yiyorum
konserve fılan yemıyorum cokacimcoook

panıkleme canım ama pişirmeden yeme... :)))

kısss pişmemiş şeylerın hepsi zararlı olabılır bakteri oluşabılır yani :))
bende yıyom ama pişiripte yiyorum
konserve fılan yemıyorum cokacimcoook

panıkleme canım ama pişirmeden yeme... :)))

ama panik oldum ya acaba doktora falan mı sorsam?

selam kizlar nasilsiniz bugun???
selam cnm hoşgelmişsin opuyorumnanaktan
içini hazırladım bile göndertiiim cnmm ayıp edion
kıız boş durmayın toplanıp gelin bakem bnm eve sarma sarıoz bugün hadiii kötükedihüso
hale bi cesaret başladım valla belim ağrıo ondan yapasım yoktu üşeniyodum ama kociş yok bugün yavaş yavaş sararım dedim dinlene dinlene acelem yok dimi :kedi:
kıız 10 günmü kaldıı azalmış ya ne çbk geçio zaman dimi -tatlicadiarzu-
bi kereden bişy olmaz cnm fazla yemediysen tabi ama sen yeme yinede pişirmeden bak virüğs yapıo onlar vücutta bebişine zarar lmaz:

ya fazla yemedim ama napıcam ya

canım panık yapma hemennn :) ıstersen doktoruna ac bı sor ama bısıcık olmaz bı kerden herhalde...
içinde kalmasın ıstıyosan ara doktoru :kedi:

sar kuzum sen yavas yavas :))
bende ıstıyom ama anam önumdekı tabaga zor egılıyorum masada :)) habıre ustume dökmeye basladım delikafadulden sarma fılan dusunemıyom suan :)
as kaldı canım yaaa 10 gun kadarcık :)Şeniz

çok huzursuz oldum ya doktoru arasam komik olmaz herhalde dimi

efttt yeawruummmm deve dikeniiii bilmemmiiiiizemuszemus

şekerimmm sararız ayıp ettinnn iftardan soora sarsak olmuo dayanamazsam laelaelaelaelae

hiç yiyen yok mu ki ya hiç uyaran da olmadı akşam iftara gitmiştik sonradan aklıma geldi ya
canımmm bi kereden bişe olmaz bi kol boyu pastırma yemedin sonuçtaaaaa :hulya:

bak sarma sarcaz gelin dedim herkes kaçtı sorarım ben sizekötükedihüso
burdayızz nennnkaydirigubbakcemile

merhabalar arkadaslar nasılsınız bızde ıyıyız cok sukur....yatıyoruz habıre ıyıce sıstimkafamçokkarıştıkaynanam bende evde ıs falan yapmıyorum habıre yatıyorum ...ayaklarım ve ellerım sısıyor ayakta durunca...ekım 1 dr randevum var dogum zamanını tam soyleyecek sanırım yıne 1 kasım dıyecek ayyy cok heyecan basıyor yaklastıkca...sezeryandan korkuyorumakannehir....HALECIM 10 gunun kalmıs masallah canım prensesıne kavusmaya son 10 gun oylemı allah saaglıklı bır sekılde bagıslasın....BURCUCUM...sende benden sın desene bende habıre dınlenıyorum ısmıs yapmıyorum sende yapma senınde az kaldı mazallah...OZGECIM ,FILIZ ABLAM,CERENCIM,HILALCIM,HAYATCIM,NURCUM,ARIFECIM,ve dıger arkadaslar sızler nasılsınız....hepınızle uzun uzun sohbetlerı ozledım vala...SIMDILIK ALLAH A EMANET OLUN KIZLAR...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aman ya ben birden panik yapıyorum böyle işte tuzla baharatla ve güneşte pişiomuş ve ilşeniomuş zaten şimdi doktoru arasam zaten bayram girio,çarş günü zaten şeker yüklemem var o zaman bakılır artık allah korusun.demin komşuya gittim yeni doğum yaptı her hafta çiğ köfte yemiş ben çok taktım galiba :kedi:

iyidir canım ya neden yatıosun sen hasta mısın hala?

iyidir canım ya neden yatıosun sen hasta mısın hala?

canım benım ıyı olmana sevındım pastırma yemıssın herhalde panık yapmıssın azıcık bıseyden bısey olmaz canım benım korkma ...esi asagıda ya hayatım bebıs buyudu kasıklarıma baskı yapıyor canım acıyor cok yorgun hıssedıyorum kendımı...zaten safra kesem ıcınde dınlenmem gerek ya tatlım bol bol yatıyorum oyuzden

sağol canım evet öyle oldu ablam yedirdi sağolsun ama zararlı değil herhalde pek bi daha da yemem zaten.allah şifa versin canım sana da dinlen zaten boşver

ben geldim kaju fıstıklarıı :))
ay seslenmeden cıkmısım kusura bakmaayın kocişim benı alısverıs merkezıne bıraktıda maşallah bı enerciktim 2.5 saat gesmısım tabe kaplumbaga mısalı :)))
topişime bişiler aldım kendıme bişiler aldım geldimmmmm

sevtapcım canım hosgeldın öslettın falla kendını :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…