Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kzıalr,deminden beri yazdıklarınızı okuyorum maşallah ceren yine coşmuş bu arada resimler süperdi cerenkaydirigubbakcemile3
kız burcu dün akşama kadar çarşıdaydım ben o soğukta,bakalım inş hasta olmam:1rolleyes:
kendime yeni ciciler aldım kızlarr:sm_cool:yeni kıyafet almamıştım hiç,olan 1-2 eteğim vardı onları kullanıyordum ama artık onlarda sıkıyordu,sonunda 2 etek,1 bluz,1 de jile aldım kendime beni biraz idare eder artık bunlar:1closedeyes:
akşam geç geldiğim için si,teye bile giremedim valla:smiley-cool:
öyle işte
bu arada herkesin yeni yılı kutlu olsunn,nice mutlu seneleree....

aaa arife senin yazdın yerde bi tek teşekkür et kısmı çıkmıyo bende herkesde var seninkinde yok:uhm: burdan teşekkür edeyim bende kaydirigubbakcemile3

ceren hani şu karikatürler vardı ya hani ben sana şey demiştim sende olmaz meslek sırrı demiştin..anladınmı?(çok açıklayıcı oldu dimi ama sen anlarsın hınzır seniii)bensenb vala yok içmiyorum enerji içecegi ben önceden böylemiydim bu ceren varya bu ceren ahaa o azdırdı beni..hatun neler yapıyor burda görüyosun bana da yoldaş çıktı takılıyoruz işte..kız ceren nerdesin bakayım oklavayı aldırma elime ..

mavi deniz yazı çok güsel
beyaz kız yeni ciciklerini güle güle giy işallah

teşekkür ederim canım,bende teşekkür et butonu çıktı hatta teşekkür ettim bile ama çift dikiş olsun dedim:roflol::roflol:

bugün jilemi giyicem,ilk defa artık hamileymişim gibi geliyor kıyafetlerledelikafadulden

kızlar tşk butonu ilkinde herkeste gözükmez yani kişi yeni msj yazdıgında görünmüyor dikkat ederseniz avatarın hemen yanındaki bilgilerde bir süre görünmüyor biraz zaman geçtikten sonra gözüküyor şuan da yazarken benim avatar bilgilerimde gözükmiyor bulçuk en son yazının altındaki tşk butonuda...

Günaydın kızlaar..

Ben feci grip oldumsenağlama burnum tıkalı nefes alamıyorum. Hapşırıp duruyorum. :çok üzgünüm:
Dün kadıköyde biyere gittik. Doktor amca bana alkol iç ama salam sosis yeme dedi. Biraz muhabbet falan derken ultrasona geçtik bi heyecanla uzun sürdüğü için çok sıkıldım kasıldım. karnıma bastırıyo o bastırınca kızım aşağıdan tekmeliyo. arada kaldım yahubenneyaptımki renkli görüntülerin hiçbir tıbbi değeri olmadığını söyledi. isteyen arkadaşlarınızada iletin dedi. ama merak etmemek elde değilki. bi siyah beyaz inceledi organlarımıza baktı kalbimize odacıklarına ve benim rahim yolu damarlarıma baktı. Allaha şükür herşey normal çıktı. Ne kadar kasılsamda doyamadım izlemeye. Ama buarada acayip duygular hissediyorum. Dün babanne geldi eşimin babannesi alt katımızda. Ona gösterdik merak ediyodu ama gerildim konuşmalarındanbenneyaptımki niye öyle oldu anlamadım. Herşey batıyo bana şuanda.senağlama

beyaz güle güle giy cnm arkası bol gelsin..kibele nasılsın tatlım?bulçukla ikiniz sormuşsunuz kırmızılardan haber varmı diye ?ama hala gelen giden yok..diyorum ya kızlar ben umutlu degilim bu ay malum yumurtalarım küçük kalmıştı sonrasında tekrar büyüeceklerini sanmıyorum..doktor o ara glucophage vermişti bana hala onu kullanıyorum.. birde o ara bal polen erı sütü karışımına başlamıştım zaten bal çörek otu yiyordum..hoş taşınma arefesinden bu yana bir şey yemedim yaklaşık bir hafta olacak..hayırlısı ben ümitli beklemiyorum..belirtide aramadım hiç kendimde ama dün banyoda gögüss uçları biraz koyu gibi geldi bana daha önce dikkat etmezdim bilmiyorum daha öncede böyle oluyordu ben dikkat etmiyordum ama dün farkettim..neyse ben belirti aramıyorum zatenyanlış anlamayın farkettigim şeyden bahsediyorum..regl olacakkende böyle olur degilmi?

yasemincim geçmiş olsun bol bol meyve ye özellikle portakal mandalina acı biber dokunurmu bilmem ama yiyebilirsen acı yemeye çalış en çok c vitamini onda var..cnm sen şuanda hassas oldugun için böyle üzüldüm takılıyorsun bazı şeylere..birşeymi dedi babanne yoksa..cicim hem sen başkalarına takılma..hamiş ler daha çok duygusallaşırlar unutma..renkli görüntüleri almadınızmı peki..tıbbi degeri yok derken anlamadım?

canım çok geçmiş olsun kendine dikkat et .herşeyin yolunda olmasına çok sevindim normaldir canım hamilelikten dolayı heralde bu alınganlıklar :1hug: takma kafana herkes seni anlayışla karşılar

Saol balımm. tamam bol bol yerim. Ya aslında bişey demedi. Ama böyle çok düşünceli değil. mesela dün evde koşturuyodunuz dedi. daha öncede su sesi geliyo demişti. Rahatsız oluyorum öyle söyleyince evden nefret ediyorum. Kocamdan soğuyorum. Bide hep "karı" lafını kullanır. Ben nefret ederim karı denmesinden.. Taşınıcağımızı biliyor. Ama eşim hep bi açıklama yapma tarafı sanki işte hafta sonları gelcez arada vs diyo. Gelmicem o eve bidaha girmicem. Sevmediğim biyerde yaşayamam. Dün bide kızımı gördüm benim küçüklüğüme benziyo gösleri burnu aynı. Apaçık görünüyor. Kayınvalidemle konuşuyoduk oda sanki ne bilim alınganlığım üstümde dediğin gibi galibabenneyaptımki Ama böyle tuhaf oldum. Renkli bitane resim verdiler ve kısa kısa görüntülerini cdye çektiler. Doktor renkli ultrasonun bizim için tıbbi değeri yok dedi. Onlar için önemli olan siyah beyaz görüntülermiş.

yasemin geçmiş olsun canım ya,aynen bende senin gibiyim,burnum tıkalı,nefes alamıyorum,arada bir akıyor,genellikle hep kapalı,birde öksürük başladı,eşim beni dövecek,o kadar uyarıyo dikkat et kendine,ilaçda kullanamazssın diye ama ne yapsam olmuyor işte...
mavi denizcim teşekkürler,canım baya geçti sanki adetin senin,hani ümitlenmeyelim çok ama biz meraklıyızdır bildiğin gibi,idrarda bir baksan mı ne ?ben çatlarım valla,hele ceren gelse,o da aynı ben neyse ben sana baskı yapmayayım cnm,hakkında hyırlısı olsun inş...

canım geçmiş olsun dikkat eet kendine

Sağolun canlarım

Kuşburnu iç dediler bana ne için bilmiyorum kulaklarım bile tıkalı şuan beyaz canım sanada geçmiş olsun sende iç kuşburnu

cnm ya kadın baksana abuk sabuk laflar ediyormuş takılma bence baksana mantıklı biri yok su sesi geliyor yok evde koşturuyordunuz falan ne demek istiyorki?bence takılma yaşlı biridir yaşlılıgına ver sen onun..kayınvalidenle aran nasıl peki..bence kayınvaliden de babaaneden çok çekmiştir eminim ..baksana sana bile karışıyorsa..ne zaman taşınıyorsunuz varmı bir gelişme..ayy bende karı kelimesinden nefret ederim bu şekilde kadınları aşagılıyorlar gibime geliyor hep..

Kayınvalidem kimsesiz büyümüş ona çok iyiliği dokunmuş babannenin ama tabi çektiğide olmuş. Kayınvalidemle aram iyi bana bişey demiyor belkide diyemiyor babamdanda çekiniyo olabilir. Tek çocuğum o yüzden fazla düşkünler. Aynen babanne böyle dedi. "Dün koşturdunuzmu buralarda ses geldi. Bende dedim oğlum koşturmasana hamile karıyı" Bişey diyemedim dondum kaldım. Şimdi ben nasıl şakalaşıyım bidaha. İnsan duysa bile duymadım der. O evden çıkmadıkça sorun yaşıcam hep. İşyerini bekliyorum taşınmak için hazırım aslında babamlar sağolsun herşeyi halletmişler. Sende yerleştin iyice dimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…