Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

halemtoşumm senin kaynana oğlunu görünce bayılıverceği gelioooo akannehir

waaauww çok iyiymiş... yakından tanımak için sorular fln... baya atraksiyon var yani... bayıldım...
hazırım bekliyorum... delikafadulden
bizde seniii

neşemm hoşgeldinn gülümmmmm Şeniz

hayatcımmm kıyamam kıs sanaaa gel artık bir an önce buralara kipris havasından uzakta rahatla acıkkk kaydirigubbakcemile

yokkk canım hiçmi hiç sıkılmadımmm :hulya: maşallah kuzumaaa Rabbim nazardan saklasınn gülçinnn sen işe başlayınca bebişine kim bakcakk :1ninca:

günaydın şekerler nasılsınız
hoşgeldinn canımmmm iftara misafirin varmışş çocukla zor olur kısss allah yardımcın ossunn anacımmmm

tünaydınnnnnnnnnnnnnnnnnzemuszemus
yeni uyandımmm mirmirmirmir
bugun topik ilerlemiş ne güzelllllalkisalkisalkis
yeawrummmmmm makbılemmmm -tatlicadiarzu-

özzz senide listenn en başına koyalım kıı bayrak elindeeturkbayragi
:1shok::1shok: kaptann turkbayragi

çatlaaaaakkk gacııııııııı laelaelaelaelae

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

hakem olsun turkbayragi
oluyummm anammmturkbayragi

hayatcım maşallah bebişine gııı kilosu milosu herbişey iyi
aman uyusun kızın içerde uslu bi bebek olcak demekki

tünaydınnnnnnnnnnnnnnnnnzemuszemus
yeni uyandımmm mirmirmirmir
bugun topik ilerlemiş ne güzelllllalkisalkisalkis
kız bu ne uykusu ya? ben uyuyamıyorum sabah 7.00 de gözüm açılıyor ve zar zor saat 9.00'a kadar 80 defa uyanarak yatakta bir ağ bir sol yapıyorum, geceleri de en erken 1.00 de yatıyorum... ben de uyumak istiyorum ama olmuyor :sinifsinif:
kesinlikle öyle, liste başı olurdun canımcım :)

iç güveysinden hallice şeklindeyim, ne çok iyi ne kötü, idare etmeye çalışıyorum işte... mümkün olduğunca takmamaya çalışıyorum ama pek mümkün olmuyor... neyse bugünler de geçecek inşallah

ya arkadaşlar bu kadar çok alıntıyı nasıl yapıosunuz benim başım döndü... neysem,

hoş geldin dienlere tek tek teşekkür ediyorum hoş buldum hoş gördüm...

Benim minik 28 haftalık şu anda... Kız geliyor sağlıkla... Adısına babişle karar verdik çoktan oda: Benan Işıl olcak inşallah...
sizleride takipe aldım... her an sorularımla peşinizde olabilirim...

F.L.N: 4500 sayfayı en baştan okuyamıyorum... anlayışınıza sığınıyorum... :))

kuşum ne edıyon sennn 4500 sayfamııı :uhm:
kıs takıl hayatını yaşaaa bırak mazi geride kalsın :roflol:
ohh bı kız daa gelıyo desene ismide cok güzelmişş Benan Işıl.. İsmiyle yaşasın inşallahhhha.s.
alıtı yapmak ıcın mesajların altında solda kutularda var ama bı kac meajı bırden almak ıstersen yanındakıne MQ ya basıyosun okişşşkaydirigubbakcemile2

ablacım ikiside iyiler bugün iftara misafirim var ve ilaydanın uyumaya hiç niyeti yok
birde karnım ağrıyor galiba hasta olacam

anladımm...
güzel dileklerin için teşekkür ederim... :))
minikini kucağına almaya az kalmış sanırım... kız mı senin ufaklıkta... :)

slm herkeze hayirli ve bereketli bir gün diliyorum nasilsinizzz

gunaydın gülçincim hosgeldın nasılsın :)

ablacım ikiside iyiler bugün iftara misafirim var ve ilaydanın uyumaya hiç niyeti yok

nurcum Allah yardımcın olsun canım bebekle zor oluyo dimi böle şeyler... yaw ne dıcemm sımdı dogumdan sonra kan olayı varya o adet gıbımı oluyo herkeste farlı uzun surede oluyo sanırım dimi bide sey o bıtınce bı daaa ne zaman gelıyo sut verınce gelmıyomu yoksaaa ayyhh aydınlanmam lazım bu konuda :lepi:

ablacım 12 ye kadar yatıyorum ama hiç abartısısz kurulu saat gibi tam saat başlarında tuvalete kalkıyorum uyyana kadar can çekişiyorum uyyorum gene çişim geliyorr kalkıyorum böyle kalk yat kalk yat saat 12 oluyorrkaydirigubbakcemile3

oh maşallahh bebişine adıda pek güzelmiş hakkaten sağlıkla gelsin kucağına annesi

canım benim 20 gün kanama şeklinde oldu daha sonrada ara ara kanama ve sarı akıntı şeklinde gelmişti
fei_lian hoşgeldin canım aramıza

slm herkeze hayirli ve bereketli bir gün diliyorum nasilsinizzz
slm doğumdaşım nasılsın ağrıların başlamış al bendende o kadar

oy oyy bide adet olma durumu olcak dimi alışmıştım ben ya 9 ay olmamaya :sinifsinif:
canım iftara çok yemek yapma bence ana yemek , zeytinyağlı, pilav, çorba tamam yeter

hosbulduk canim sagol iyi olmaya calisiyorum sen nasilsin
yanliz ben gülcin degilim:1no2:

canım benim 20 gün kanama şeklinde oldu daha sonrada ara ara kanama ve sarı akıntı şeklinde gelmişti
fei_lian hoşgeldin canım aramıza

hoş buldum canım... iyi ki gelmişim burası süper hareketli yaw... :))
oh maşallahh bebişine adıda pek güzelmiş hakkaten sağlıkla gelsin kucağına annesi
teşekkür ederim... senin var mı minik... yoksa hamile misin?

anladımm...
güzel dileklerin için teşekkür ederim... :))
minikini kucağına almaya az kalmış sanırım... kız mı senin ufaklıkta... :)

sanırım banaydı ustume alındım :)) evet canım kız benımde Cemre miz gelıcek inşallah bizde gun sayıyoruz artık :))

maşallahhh canımcımm ii bari sabah uyuyosun opuyorumnanaktan bende fılız abla gıbıyım aksam 1 gıbı yatıyorum en ge 7de ayaktayım gunduz belki kız rahat durursa uyuyorum Çok üzgünüm çoook as kaldı assssssssssssssssssss:CüvCüv:

ay sorma canim ya cok kötü senin agrilar nasil bi tarif edi ver giiii

hosbulduk canim sagol iyi olmaya calisiyorum sen nasilsin
yanliz ben gülcin degilim:1no2:

yaa canım benım yaa kusura bakma gülçin yasmısımm cok pardon senağlama
sabahtır kosusturyorum geldım ıkı arada yazim diye simdi yıne cıkıcam hastaneye gıdıcemmm
testlerle ugrasıyos ıste bısde napalımmm

sanırım banaydı ustume alındım :)) evet canım kız benımde Cemre miz gelıcek inşallah bizde gun sayıyoruz artık :))

Adıyla büyüsün... Güzel isim seçmişsiniz... Ne heyecanlısındır şimdi... hayırlısıyla laırsın inş. kucağına... güzel hayırlı haberlerini alırız bizde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…