Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslar ben kacarrr gıdıp su anestezıcıyle bı konusayım gelıyım gelırım yıne hade cok öptüm siziii opuyorumnanaktan

ay sorma canim ya cok kötü senin agrilar nasil bi tarif edi ver giiii

benim kasıklarıma sancılar çok giriyo nefesim kesiliyo o an sonra o sancı yukarda toplanıyo aynen tarif edilen gibi göbeğimin üstünde böylee bi sancıı elimle masaj yapa yapa canım çıkıo doktorumda bunların olması gerek zaten artık demişti önemli olan 10 dakkada bir olunca gelmen şimdi panik yapma dedi bende öyle yapıyorum ama gün içerisnde 5-6 defa böyle sancı giriyo

önemli degil tatlim allah yardimcin olsun kolay gelsin sana

anladim canim allah yardimcin olsun benimde kasiklarim agriyor aradada bir sanci dürtüyor ve gidiyor benim dr da bebek dogum kanalina yerlesdini söyledi o yüzden bu agrilar oluyormus.sirtima sicak su termosu koyuyorum rahatliyorum.yürümek zaten mümkün degil...allah yardimcimiz olsun az kaldi son 3 hafda

sende korku varmi sen normalmi yapcan dogum yoksa sezeryanmi

kıslar ben kacarrr gıdıp su anestezıcıyle bı konusayım gelıyım gelırım yıne hade cok öptüm siziii opuyorumnanaktan

sezeryan doğum yapıcaksın sanırım... anestezi uzmanıyla konuşacağına göre... hayırlı haberler diliyorum ben o zaman sana... :CüvCüv:

sen yokken gözüme başka birini kestirip onu yiyim bari... cokacimcoook delikafadulden

amiinnnnnn:Saruboceq:
korku olmazmı üçbucuk atıyorum delikafadulden
normal istiyorum ama durum ne göstercek bilmiyoruz daha dr. da daha bişey diyemem yolunda gidiyor herşey ama o an belli olur dedi epidural konusunda emin değilim epidural ol diyolar ama korkuyorum ondan

kızlar Allah yardımcınız olsun... bende doğumdan korkuyorum... ve sezeryan düşünüyorum.. ama genel anestezi biraz korkutuyo beni..

bu arada Nur'un bebeğine kocaman bi MAAŞALLAH :))) Alllah nazarlardan saklasın...

hayirlisi olsun canim ya sagsaglim dosunlaeda.
ben her gece doguruyorum zaten rüyamdadelikafadulden

allah razi olsun allah cümlemizin yardimcisi olsun

ben genel anestesi istemyiyorum bebğimin o sesini duymak istiyorum ama hayırlısı ne ise o olsun

ablacım ikiside iyiler bugün iftara misafirim var ve ilaydanın uyumaya hiç niyeti yok
birde karnım ağrıyor galiba hasta olacam
çok yorma kendini canım :) eee başladı artık değil mi adetler :)
hmmm ben de deliksiz uyku sandım, ne bileyim :sm_confused:
hoş buldum canım... iyi ki gelmişim burası süper hareketli yaw... :))

teşekkür ederim... senin var mı minik... yoksa hamile misin?
geç oldu ama hoşgeldin Fei Lian :)
hmmm... yalancı sancılar bunlar :) dikkat et güzelim doktorun dediği gibi 10 dakikaya düşerse hiç bekleme ve ara doktorunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…