Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın daha yeni kalktım sanmayın ama gece boyu nöbetteydim ya uyku düzeni falan kalmadı sersem gibiyim gece çok sıcak oluyo bide sürekli tuvalaetim gelio uyuyamıyorum bi türlü camlar açık sabaha karşı serinlio biraz oda ohh dalıyom uykuya 6da kociş kalkıo alarm çalıo saolsun dokunmaz bana uyuyayım die ama sesinden uyanıyorum işte parça parça uykular başım bi acayip oldu -tatlicadiarzu-

annaam azaldı desene zaman daralıo gelio cemremiz :lepi::lepi::lepi:
hoşgeldin liste işine büyük komutan bakıo :CüvCüv:
sen takıl izin çıkarsa girersin liseteye sende kaydirigubbakcemile3

kııız nettin kadına :1shok:
ne testi yapıyolar karpuzum ya bide çatı muayenesi oldunmu napıolar çok merak ediom acıtıolare kanama oluyo falan diyenler var tırstım biraz ben :bbo:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis harikasın çok güzel anlatmışsın doğru valla o minik bıcırıklara bakınca ne ağrı kalır ne sızı bizim onlar ya bizim kimseciklerin deil hihoyyythihoyyythihoyyyt

günaydın canım nasılsın

günaydın canım cerencik nasıl sen nasılsın?

nur musyasın bebeğini nerde gördün.

tekrar geldim ben kuzum uyanmıştıda bu saate kadar onunla oynadım :):)

cerencik iyi teyzesi cıbı cıbı yaptı mamasını yedi şimdi mışıl mışıl uyuyor yavrucum.
sen nasılsın nasıl gidiyor? bir yaramazlık yok inşallah.

ooyyy kıyamam sana cnaın sıkılmıştır senin yalnız buralarda demii
kız şaka maka sende iyice karılardan oldun hee halbukim daha kociş bilene yok kaydirigubbakcemile3

eee ne haberler varmış sende anlat bakem okuyam bende kııısss
yav dün gece iki saatte bir uyandı mamaya hanımefendi uykusun aldı tabii sabaha kadar oyun isytedi bende kadir gecesi münasebeti ile geç yattım uyuyamadım anlayacağın.
canım doktora gittik hiç bişiciği yokmuş şükür soğukalgınlığı felanda yok maşallah sırf naza çekiyor bizimki annesi ile oyun istiyor mamunum benim.
tabii biz tedbir amaçlı idrar tahlili yaptırıcaz ama yarın tekrar gidicez aylık kontrol ve özel aşı için. bakalım idrarda temz çıkarsa heeeç bişi yok inş.

günaydın kızlar...

Gülçin'cim, dün doktor ne dedi? Hani haber verecektin bize dün? Akşam telefonla konuştuk ama kafam o kadar meşguldü ki sormayı unuttum... Bir an önce haber ver bize hayatım :)

yaa ablam sorma evde bir türlü fırsat bulamadımki nasıl haber vereyim.
senle konuşurken bile cerenin sesini duymadınmı kaydirigubbakcemile3
yukarıda da yazdığım gibi bir şey yok çok şükür nazlı ceren yaa naz yapıyor kaydirigubbakcemile3

aaa ben hiç duymamıştım hayatım... ama şöyle bir şey var, soğan kürünün amacı rahimde herhangi bir kist falan varsa temizlensin diye, arkasından incire başlıyorsun ve 21 gün kullanıyorsun 21 gün bittikten sonra ertesi gün 7 günlük bir soğan kürü daha yapıyorsun, sanırım bu herhangi bir kist durumuna karşı önlem, 7 gün soğan kürü bittikten sonra tekrar 21 gün incir kürü yapıp sona erdiriyorsun... umarım zaten o güne kadar hamiş kalacaksın :)
düşünme tatlım, düşünmek istiyorsan topişini kucağına alacağın anı düşün canım, gerisini boşver, çünkü kaçış yok :)

kızlar ben kaçıyorum ceren uyurken ütüler var yapılacak onları hallledeyim malum cdren hanım uynaınca bütün ilgi onda oluyor tatilede az kaldı yaa anca valiz hazırlarım ben çocuklu karı olunca herşeyin vakti uzuyor anacım :):) eğer kuzum uyanmadan işlerimi bitirirsem yine gelirim yanınıza cancağızlarım

ayyyy yerim ben o nazlı kızı yerimmmmm... gelin zaten mıncık mıncık yapacağım ben onu ayyyy boşver annesi naz yapsın da hasta olmasın kuzum benim opuyorumnanaktan

valla Gülçincim duymadım hiç sesini telefonda, dedim ya kafam çok meşguldü :çok üzgünüm:
günaydın şekerler nasılsınız
aaaaa kimler gelmiiiiişşş... ne güzel yavaş yavaş toplanmaya başlıyoruz galiba zemuszemus ne var ne yok tatlım, eşinle İlayda iyi mi?

kısssne catısı ne muaynesıı ben sezeryan olucam nasipse onda bakılmıyo anacım kaydirigubbakcemile
ee kuşum daaa duu hele o göüşünün tepikleri sertleşince o uykusu nasıl arıyosun ınan gece wc ye 3 kere kalkıyoruz ya sabahta 6bucukta ayaktayıs saga sola donuslerde sıkıntı olunca zor oluyo hayatcım uyumakkk :)
senin şeker sonucun noldu kıs konusamadık ogun :)

ben ne etcemmm kıs kadına eden etmiş zatennndelikafadulden

öle ablacım topişimin ayaklarını mıncırıcam böleee bıde ıssırıcamm :lepi:

günaydın şekerler nasılsınız

gunaydın nurcummm bis iyiyis sen nasılsınnn:hulya:

çabuk geeeeelllllllll

tünaydınnnnnnnnnnnnnnnnnzemuszemus
yeni uyandımmm mirmirmirmir
bugun topik ilerlemiş ne güzelllllalkisalkisalkis

ablacımmm teşekkürr ederimmm :kedi: yaniii bana göre bi liste olsa çoookktaaann haketmiştim dimiiii :roflol::roflol:
ben iyiyim işteee keyifliyim çookk şükür..sen nasılsın canın sıkkındı biliorumm hiç yorum yapmadım deşmemek adınaa ama herşey çoookk güsel olucak ablammmm hiç kafana takma bişeee :1hug:

şimcik bızım test sonuclarının yıne bazıları cıkmıs ama eliza labratuvar sonuclarını hastaneden alın yazıyo neyse sımdı benım bbam seker hastası buyukbabamda öle benımde potansıyel olmama beklendı ve ben bı caybardagına 5 seker atarak ıcerım tatlı sevıyem cok yuksektır :) neysem babam sureklı sekerımı ölçtürürür zorlaaa :)) neysem benım seker sonucum cıkmısta 75-100 arasıya bende cıkmıs 73 hahahahah ya ben sekerı sefıyorum yaaa :)))

kısss zombi gelldinmiii sengözlerimebaksanab naberrsın bakalımm

geldim geldim valla bu 12 ye kadar uyumayı adet edindim iyice gece uyumuyorum gündüz uyyorum velet çıkınca iyice alt üst olcam uyku konusunda anlaşılan -tatlicadiarzu-
kız seninde tüm sezoş hazırlıkları bitmiş nerdeyse delikafadulden
arife günü doktora gidicem 28de gel alalım derse hiç şaşmıcam ha o kadar alıştırdımki kendimi kaydirigubbakcemile3

bizde iyiyiz canım akşam iftara misafirimiz var
ama benim birsürü işim var ve ilayda inatla uyanık
sen nasılsın canım
oyy işin zor bebekle iftara misafir almak yakın olsak gelirdim valla yardıma

aman ne bilem ben belki bakmışlardır açılma varmoı falan die dedim kaydirigubbakcemile3 daha bilmiom oraları tecrübe etmedim :kedi:
benm şeker normal çıktı cnmcım aç 81 tok 93 çok şükür ama kan değerlerime falan bakmadılar kansızlık oluyonuş bu zamanlarda o kadarda söledim ama bakmadı gıcık türkiyeye gdince ilk işim kan testi yaptırmak olcak yerimseniben
kızıma da baktık teyzesi 1034 olmuş ama eşim ısrarla yanlış anlamışsın 1300 gr dedi dio oda ayrı bi olay oldu ki sorma 1300 çok ama haftama göre sanki o kadar olabilirmi acaba :bbo:

kız benm kızım çoık ağır hiç hareket etmio desem yeridir çok nadir dokunur gibi tekme atıo yatınca hissedsiom onuda öle sizinkiler gibi kıpır kıpır deil tatlı falan ye hareketlenir diolar ama yok tık yok anacım hep uyuyo sanırım ultrasona baktığımzda kıpır kıpır ama ben hiç hissetmiom -tatlicadiarzu-
tünaydınnnnnnnnnnnnnnnnnzemuszemus
yeni uyandımmm mirmirmirmir
bugun topik ilerlemiş ne güzelllllalkisalkisalkis

kıs didim ben sana aynı gun dogurcas olmadı bı ıkı gun arayla opuyorumnanaktan
kıs benımkı zor uyuyo gece wc ye kalkınca hooopp oda kalkıyoo kıpı kıpırr kaydirigubbakcemile3

canım zaten haftaların ılerleyıne hangı haftada neler oluyo yavastan anlarsın acılma olayı normal ıstersen bakılır
şekerin gayet iiyi cıkmıs benımde asagı yukarı aynı cıkmıstı...:kedi:
bebişin kilosuda normal bence hatırladıgım kadarıyla :)
canım hareletıne gelınce bak ben netten ne okmustum eger bebek bıraz derının daha gerısınd duruyo yınede hıssetmen zor oluyomus 9 ay boyunca zor hısseden varmış :CüvCüv: sımdılık tekemle ıyı hos oluyodaaa bu haftalarda sen dusun sımdı kafa asagı duruyo ya tekmeler hep aynı yerde göbek delıgımde ve kemıklerını hıssedercesıne sert bı ursun göbegın oynuyoo delikafadulden
bu arada kan testını mutlaka yaptır canım bak ben hala cekıyorum benım aylarca bısı olmadı 7. aydan sonra baya demırını alıyomus bebek ozaman dusuyo ıste degerlerın valla ılaclar suruplar solusyonlar malum nerdeyse seruma gıdıcektık... dogumda zorluyomus kan yetmeyebılıyomus oyuzden ıhmal etme buralara gelıcne hemen yaptır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…