Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın kızlar nasılsınız herkesin kandili mubarek olsun ben çok kötüyüm sanırım depresyona girdim canım hiçbirşey yapmak istemiyor herşeye alınıyorum ağlıyorum eşime sataşıyorum sürekli çok tuhafım çook

günaydınn kızlar nasılsınız hepiinizin kadir gecesi mübarek olsun dularımız kabul olur inşallah

günaydin kızlar..hepimizin kandili mübarek olsun..Rabbim dualarınızı kabul etsin..
günaydın canım nasılsın aminnn canım inşallah
günaydın kızlar... hepinize hayırlı kandiller diliyorum, Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :Saruboceq:
günaydın ablacım nasılsın canın sıkkınmış inşallah bütün sıkıntıların dertlerin son bulur ablacım üzülme sen bebişini düşün seninde kadilin mübarek olsun aminnnn
günaydın canım nasılsın seninde kandilin mübarek olsun
Herkesin kadir gecesini tebrik ediyorum kızlarrrr, bize dua edin...

canım benim nasılsın seninde kadir gecen mübarek olsun rabbim hepimizin dularını kabul etsin inşallahhhhh aminnnnn

kızlar Kadir Geceniz mübarek olsun tüm dularınız kabul olsun inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

tıkılma eve git gez açılırsın eve kapanınca daha kötü oluyo insan akannehir
Herkesin kadir gecesini tebrik ediyorum kızlarrrr, bize dua edin...

kızlar Kadir Geceniz mübarek olsun tüm dularınız kabul olsun inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arifecim neşecimm dualardasınız kızlar unutmayın emii.. tüm hamişlere hayırlı doğumlar..bebişi olanlarada sağlıklı sıhhatli günler inşallah..
Rabbim hepimizin gönlünden geçeni hakkımızda hayırlı eylesin aminnn..

selam kızlarrr biz geldik nasılsınız cancanlar
biz iyi değiliz cerenim dünden beri keyifsiz sanırım üşüttü yavrum ağlamak istiyor hep birde sesi kısıldı mafoldumben
bu akşam saat beşte dr. randevumuz var bakalım ne dicek dr. teyzesi umarım çok ciddi bir durum yoktur.

bu arada hepinizin kadir gecesi mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.
allahım herşeyi herkesin gönlüne göre versin hayırlısı ile... aminnnn

geçmiş olsun dünürüm iinşallah iyileşir üşütmüştür annesi
benim gleinim dirençlidir toparlar hemen

geçmiş olsun canım.havalardandır canım ya.kıyamam inşallah tez zamanda iyleşir.
arkadaşlar inşallah hepinizin duaları akbul olsun.

canım hoşgeldin nasılsın çok geçmiş olsun inşallah çabucak toparlanır miniğin
doktor dönüşü hbaer ver güzel haberlerle gelin inşallah canım
sağol canım seninde kandilin mübarek olsun aminnnnnnnnnnnnnnnnn

selam kıslar bısde geldik topitoş kızımla zemuszemus bıras gec kaldık ve hemen kacıcasss yıne gelmeye calısırıs malum bugun AĞIR toplar gelıyo iftara (kayınvaldemler ):1ninca:
bu arada herkesın Kadir Gecesi mübarek olsun... ben bolca dua edıcem hepimize....opuyorumnanaktan

selam canım kız karnın burnunda doğurdun doğuracan bide iftarmı veriyon ben bile daha beş aylığım kimseyi çağırmadım kimsede kusura bakmasın valla Allah kolaylık versin canım sana

çok güzeller cnm bayıldım ya bu şerbet bizim oralarda yok neyle yapılıo nerden alınıo çok merak ettim ben bilgi verin bakam azcık öğreneyim bnde yaparım belki :kedi:

tesekkurler hayatcım kaydirigubbakcemile2canım valla bende bılmıyom nasıl yapıldıgını annemler gelınce yapıcak ozaman verırım taırıf yada google amcaya sor bakalım tarıf bulabılırısn

canımcım gecmıs olsun :teselli:dikkat et guzelım kendıne havalr bı öle bı böle valla tam hasta olma zamanıı sen al bol bol c vitamınını :hulya:

selam canım kız karnın burnunda doğurdun doğuracan bide iftarmı veriyon ben bile daha beş aylığım kimseyi çağırmadım kimsede kusura bakmasın valla Allah kolaylık versin canım sana

Çok üzgünüm çoookoff offfff yaramı deşme şekerimmm:gitme: ya bende sımdıye kadar kımseyı cagırmadım zatende ya şu kocama kıyamıyorum yaa annemlerı alsak dedı ıftara hazır bısıler yaptırırz yemek dedı (Allahtan yane ) ii dedim ama zor gercekten yemekle bıtmıyokıı :umursamaz:toz al sil daa yenı bıtırdım sabahtan beri bıde tatlı yaptım bıde aksama dogru salata yaptımmı tamamdır ama ınan kolum kalkmıyooo yatıcam zaten bırzdan

geçmiş olsun inş hemen iyileşir

allah yardımcın olsun cnm ya yorgunluk kendine

kıslar ben kactım bırz yatim dinleneyim sora birazdaa iş yaparım gelırım yıne görüsürüssssopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…