Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bu arada kızlar geçen gece ierror cemrenin resimlerini yollamıştı size cemre bebeğin fotolarını ekliyorum

CEMRE BEBEĞıN ANNECıĞı

CEMRE BEBEK

Gülçincim, çok geçmiş olsun hayatım, akşam doktordan gelince bize de haber ver... Mevsim değişikliğinden etkilenmiştir miniğim benim

Cemre'nin resimleri harika, Allah bağışlasın, Allah nazarlardan saklasın :nazar: :nazar: :nazar:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................38. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................37. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................37. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 36. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................34. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................32. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................32. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................30. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 28. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 25. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................22. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 19. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................13. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

kızlar çok sağolun yi dilekleriniz için teşekkür ederim akşam dr. dönüşü mutlaka yazarım size kısada olsa

kııı dünür ne oldu neyen sıkılıyorsun sen

valla dünür o kadar boş zaman varki
böyle olunca sorunlar sıkıntılar aklımdan çıkmıo
kafayı sıyırmadan bi doğursam unutcam herşeyide

azıcık bir fırsat bulsam hemen girmek istiyorum topiğimize çok ayrı kaldım sizlerden ama malesef kızım çok sancılı bir bebek dr bile dedi çok gazlı bir bebek diye hiç durmuyo sürekli ağlıyo napıcağımı şaşırdım daha önce yazmışımdır belki lavaboya bile zor gider oldum

gülçin hayatım geçmiş olsun cerenim rahatsızlanmış allah nazarlardan saklasın rabbim şifa versin hava değişimine geçtik ya böyle sorunlar yaşıcaz galiba

burcu o bizi büyüttü valla rabbim sana hayırlı doğumlar versin tabi ama inşallah gazlı bir bebeğin olmaz kız sende valla haftaları devirdin maşallah sona doğru gidiyosun

hay maşallah filiz ablam da 30 .haftalarda rabbim gönül güzelliğinize bakarak herşeyin hayırlısını vericek size benim dualarım sizlerle

valla dünür o kadar boş zaman varki
böyle olunca sorunlar sıkıntılar aklımdan çıkmıo
kafayı sıyırmadan bi doğursam unutcam herşeyide
çalışmak ne kadar güzelmiş değil mi? insan sıkıntılarla kafayı yiyor
kızlar merhabalar nasılsınız herkese hayırlı kandiller
azıcık bir fırsat bulsam hemen girmek istiyorum topiğimize çok ayrı kaldım sizlerden ama malesef kızım çok sancılı bir bebek dr bile dedi çok gazlı bir bebek diye hiç durmuyo sürekli ağlıyo napıcağımı şaşırdım daha önce yazmışımdır belki lavaboya bile zor gider oldum
sana da hayırlı kandiller canım :)

eyvah işin çok zor o zaman... Allah yardımcın olsun

bebişim uyandı ağlıyor ben kaçıyorum herkese selamlar olsun hepsini çok özledim mavimi arifemi neşemi htc gcan beyazı nuru kayrayı yasemini menzilgülünü slvmstr jasmini kısaca hepinizi çok özledim

dünğr düşünme kızz boşver ne etçen düşünp sen şimdi damadıma odaklan anacım boşver işi gücü stresi sıkıntıyı yaawww,,,

ierror geldin gittin kaçırdım seni canım gaz içinb bişr kaç önerim olmuştu sana denemedinmi yavrum yaa neden hala sıkıntı çekiyorsun???

X